از دوستات نظر بگیر

استخدام  حراست مترو تهران ۱۴۰۰

حراست

1400/08/26
کریم روحبخش
میخاستم استخدام حراست مترو باشم  قد ۱۸۵ توان جسمانی بالا 
08:03
نیروی حسابدار و حراست صندوقدار
فروشگاه بزرگ بال مارکت به نیروی حراست با تجربه در امور فروشگاهی با مدرک دیپلم به بالا و متاهل و وضعیت خدمت مشخص شده نیازمند است و همچنین استخدام نیرو در بخش های: نیروی خدماتی اقا و چیدمان خانم و اقا و...
1400/09/02
محمدرضابراری
سلام میخواستم جذب حراست مترو بشم  قد185 سن35سال
08:19
1400/09/13
ّبهمن سنچولی
سلام میخواستم جذب حراست مترو بشم. قد ۱۸۷. وزن ۸۸ سن ۳۰
. تلفن.۰۹۳۰۸۲۲۲۰۰۶
05:33
1400/09/26
مسعود لین من
سلام خسته نباشید خواستم جذب حراست مترو باشم شهرستانم قد۱۸۷وزن ۹۳
19:45
1 پاسخ
جزییات آگهی ها در عکس ها مشاهده کنید . 🔴آگهی اول 🔴 📋استخدام گروه صنعتی پارس (استخراج - فرآوری - ذوب) 🔻 #مهندس_معدن (استخراج،اکتشاف،تونلکار) 🔻 #کارشناس_فرآوری_و_کانه_آرایی 🔻 #کارشناس_و_اپراتور_م...
1400/09/27
محمدرضاسهرابی
سلام محمدرضا‌سهرابی‌هستم‌با‌جذب‌حراست‌مترو‌کرج‌وتهران‌بشم‌
۱۸۲‌قد‌سن‌۳۹‌تلفن‌۰۹۱۹۸۰۵۹۲۷۳
05:16
1400/09/29
محمد علی
مسعود لین من
سلام خسته نباشید خواستم جذب حراست مترو باشم شهرستانم قد۱۸۷وزن ۹۳
رفیف بریدحراست برای شرکت شیمیایی بهداش
01:28
1400/09/30
سلام گودرزی هستم ۲۹ ساله ورزشکار تکواندو و نیروی امنیتی امام علی(ع)بسیج دارای کارت فعال بسیج و کارت پایان خدمت آشنا به فنون رزمی و نظامی برای استخدام حراست ارگان های رسمی باتشکر ۰۹۱۹۸۵۳۹۴۴۰
20:05
هتل پرشین پلازا
حراست
استخدام هتل پرشین پلازا هتل پرشین پلازا در تهران (منطقه 7، عباس آباد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید حراست استان تهران جنسیت آقا سابقه کار مهم نیست نوع همکاری تما...
1400/10/11
شهاب الدین اسیابی
سلام وقت بخیر شهاب اسیابی هستم ۳۱ ساله ۸ سال شهربان بودم پلیس ساختمان قد ۱۸۲ ورزشکار آشنا به فنون رزمی و حراست هستم ۰۹۳۶۳۸۷۳۷۰۸
05:52
سلام نه آدرسی زی آگهیاتون هست نه شماره  
اینطور جلب اطمینان میخواین بکنین
21:25
1400/10/15
رضا نجفی
سلام ۲۵ ساله  ورزشگاه کارت پایان خدمت  برای اسختدام  رسمی  اسم من رضا نجفی ۰۹۳۶۱۲۹۷۲۷۵  حراست  قد۱۸۰  مدرک دیپلم ردی
21:55
نیازمند تعدادی نیروی جوان مردچیدمان و فروشندگی
به تعدادی نیروی جوان آقا جهت کار خدمات و چیدمان و فروشندگی ‌‌و حراست در فروشگاه نگین فارس بلوار عدالت نیازمندیم. افراد متقاضی باید از لحاظ جسمی دارای توانایی بالا و فن بیان قوی باشند و محدودیت شیفتی ن...
رضا نجفی
حراست بیمارستان کرج  ۰۹۳۶۱۲۹۷۲۷۵ 
21:56
پنج‌شنبه 7 بهمن 1400، ساعت 11:14