دنبال کن

جویای کار

بسته بندی

1400/08/30
سلام نیازمند کار در منزل هستم ساکن مرند
20:24
بسته بندی
بسته بندی باشه .حقوق ماهانه سروقت پرداخت بشود
1400/09/01
سلام
05:56
نیازمند کار هستم
05:57
1 پاسخ
1400/09/08
سلام کاردرمنزل میخاستم ساکن تورقوزاباد
14:46
1 تایید
بارجیل | Barjil
استخدام کارمند ارسال و بسته بندی (شیفت عصر)
حواستان جمع است و اهل کار تیمی هستید؟ ما در تیم بسته‌بندی و ارسال خود نیاز به فردی با روابط عمومی خوب داریم که کنار باقی همکاران به خوبی بتواند به کارش مشغول شود. شرایط رشد و توسعه را هم فراهم کرده‌...
من درمنزل میخام ممنون
14:48
1400/09/09
سپیده نوروززاده
سلام کاردرمنزل میخوام ساکن اردبیل
06:51
لیلا مسعودیخواه
جویای  کاردرمتزل هستم درشهرقم فقط بسته بندی محصولات 0**** 
10:33
بسته بندی
نیروی کار جهت کار بسته بندی چای و کار خدماتی
1400/09/11
بهارسیاوش3133
نیازمند کاردر منزل بسته بندی هستم
17:48
1 پاسخ
1400/09/16
سلام من جویای کاردر منزل هستم 
00:21
1 پاسخ
1400/09/21
همااسماعیلی
سلام‌نیازمندکاردرمنزل هستم .دیپلم هستم.تولیدمحتوازیادواردنیستم تایپ بلدم ولی کارهای اموزشی زبان  انگلیسی بکودکان انجام میدم به بیسوادان هم انلاین کاملا رایگان درس میدم .بسته بندی محصولات مختلف انجام میدم.کارقلابافی و مونجوقدوزی و گلدوزی و ربان دوزی هم بلدم کاراکستنشن مژه و موبه صورت بافت و دوخت و حتی با گره و قلاب بافی موبه موهای خودتان هم انجام میدم.ساخت انواع عروسک درسایزها و مدل های مختلف بافتنی و پارچه ای بلدم عروسکها و مجسمه های خمیرچینی هم بلدم و انجام میدم .انواع پادری هم با جنس های مختلف بلدم و انجام میدم دستبندهای بافتنی با نخ کوبلن و ادغامی باسنگ و مروارید و مونجوق بلدم زیورالات مونجوق بافی و مرواریدبافی بلدم و تاجهای مرواریدی و سنگی بلدم انجام میدم‌.انواع لباس های دنس عربی روهم انجام میدم .تقویتی زبان انگلیسی تا دهم هم انجام میدهم.دروس ابتدایی هم تقویتی تدریس دارم.کودک هم درمنزل شمایاخودم درتهران ساکن هستیم مرکزشهرنگهداری ساعتی پذیرفته میشود یاهمراه بیماردربیمارستان یا اموزش نقاشی به کودکان هم پذیرفته میشود.باتشکرازسایت و خوانندگان
00:53
2 پاسخ
بسته بندی
نیاز مند یک نیروی جوان کم سن پسر یا خانم برای بخش بسته بندی کارگاه نانو اولویت با آقای کم سن هست. شرایط ساکن پونک یا نزدیک به پونک باشه وسیله داشته باشه خیلی خوبه اگر ندارین مشکلی نیست سرویس رفت وبر...
همااسماعیلی
البته دانشجوی روانشناسی هستم و کلیه مواردی که ذکرکردم رو درصورت نیازکسی بخوادانجام میدم.تشکرازتوجه شما
00:55
جویای کار بسته بندی در منزل هستم
19:43
1400/09/23
سلام جویای کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم‌نمیتونم بیرون کار کنم ساکن بومهن هستم
07:14
فعالیت در ساندویچی
همکار آقا یا خانم بصورت تک شیفت یا دو شیفت از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ و عصر ها از ساعت ۱۶ الی ۲۲ فعالیت مورد نظر : تهیه و آماده کردن و بسته بندی مواد ساندویچ ویژگی مورد نیاز : برقراری ارتباط خوب ، خوش بخرد...
1401/01/02
نیازمندشاگرددرسوپرمارکت شیراز
09:06
1401/01/07
سلام دنبال کار تو خونه هستم یه بچه کوچک دارم به کار تو خونه نیاز دارم میخوام کمک همسرم باشم مشهد زندگی میکنم 
23:37
1 پاسخ
1401/01/08
با سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم 
22:40
بسته بندی نبات
با سلام به چند نفر نیرو خانوم برای بسته بندی نبات نیاز مندیم حقوق به موقع پرداخت میشود بیمه دارد +پاداش
1401/01/14
ف
سلام به کار بسته بندی در منزل نیازمندم چون بچه کوچک دارم بیرون نمیتوانم کار کنم
07:13
1401/01/17
سلام کاردرمنزل میخاستم ساکن بهارستان 
07:19
1401/01/19
سلام جویای  بسته بندی در منزل  ساکن تبریز
07:15
بسته بندی در منزل خودتان
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا ...
سلام دنبال کار در منزل هستم در پرند
12:23
1401/01/20
سلام من کاردر منزل میخوام نیاز مندم ممنون میشم 
15:10
1401/01/22
سلام خانم خانه دار هستم نیاز کار در منزل هستم ساکن اصفهان  شاهین شهر  موچه خورت
04:09
بسته بندی زغال کبابی
به یک نیروی کار برای کارگاه بسته بندی زغال به صورت دائمی اولویت استخدام با افراد بومی محمودآباد هست 0935XXX4421(نمایش کامل)
لطفاََ کمکم کنین من کار احتیاج دارم خیلی  بچهکوچیک دارم برون کار نمی تونم وا قعاََ احتایج زرور  دارم0**** 
04:14
1401/03/06
ماچندنفرهستیم ک کاربسته بندی درمنزل خودمون میخوایم برازجان هستیم

09:28
اسماعیل شایان
لعنتی من م یگم راننده بلدوزرهستم
18:15
نیرو خانوم
نیرو خانوم جهت کارخانه بسته بندی دارو
1402/05/13
محمد صمدی
نیازمند کار هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:44
محمد صمدی
بهارسیاوش3133
نیازمند کاردر منزل بسته بندی هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:45
محمد صمدی
همااسماعیلی
سلام‌نیازمندکاردرمنزل هستم .دیپلم هستم.تولیدمحتوازیادواردنیستم تایپ بلدم ولی کارهای اموزشی زبان انگلیسی بکودکان انجام میدم به بیسوادان هم انلاین کاملا رایگان درس میدم .بسته بندی محصولات مختلف انجام میدم.کارقلابافی و مونجوقدوزی و گلدوزی و ربان دوزی هم بلدم کاراکستنشن مژه و موبه صورت بافت و دوخت و حتی با گره و قلاب بافی موبه موهای خودتان هم انجام میدم.ساخت انواع عروسک درسایزها و مدل های مختلف بافتنی و پارچه ای بلدم عروسکها و مجسمه های خمیرچینی هم بلدم و انجام میدم .انواع پادری هم با جنس های مختلف بلدم و انجام میدم دستبندهای بافتنی با نخ کوبلن و ادغامی باسنگ و مروارید و مونجوق بلدم زیورالات مونجوق بافی و مرواریدبافی بلدم و تاجهای مرواریدی و سنگی بلدم انجام میدم‌.انواع لباس های دنس عربی روهم انجام میدم .تقویتی زبان انگلیسی تا دهم هم انجام میدهم.دروس ابتدایی هم تقویتی تدریس دارم.کودک هم درمنزل شمایاخودم درتهران ساکن هستیم مرکزشهرنگهداری ساعتی پذیرفته میشود یاهمراه بیماردربیمارستان یا اموزش نقاشی به کودکان هم پذیرفته میشود.باتشکرازسایت و خوانندگان
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:46
به چند خانوم برای بسته بندی خشکبار نیازمندیم
به چند خانوم منظم وبا رعایت شهونات اسلامی برای بسته بندی خشکبار با حقوق توافقی وپرداخت کرایه نیازمندیم لطفا مشخصات وشماره تماس ارسال کنید باشما تماس می گیریم
1402/05/14
نسیم محسن نژاد
سلام من خانوم هستم کار در منزل خودم نیاز شدید به این کار دارم چون مخرج خونه با منه لطفا" راهنمائ کنید 0**** تماس بگیر ید  بندر آستارا
16:11
1 پاسخ
محمد صمدی
نسیم محسن نژاد
سلام من خانوم هستم کار در منزل خودم نیاز شدید به این کار دارم چون مخرج خونه با منه لطفا" راهنمائ کنید ۰۹۰۳۶۹۳۲۴۵۰تماس بگیر ید بندر آستارا
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:29
1402/05/15
زهرا توری
سلام جویای کار در منزل هستم  قم پردیسان 
13:06
کار در کارگاه بسته بندی زغال
بسته بندی زغال کبابی دستمزد بر اساس تعداد بسته های تولید شده هست اولویت استخدام با افراد بومی محمودآباد هست
زهرا توری
سلام نیاز مند کار در خانه هستم بسته بندی باشه 
13:07
سلام منم نیازمند کاربسته بندی درمنزل خودم هستم استان یزد 
17:29
1402/05/16
بهاره عبدالملكي
سلام نیازمند کار در منزل بسته بندی در کرج هستم
08:05
کارگر بسته بندی
باسلام به یک خانواده ۳نفره یا ۴ نفره کاری بابت بسته بندی نیازمندیم درضمن یک خانه دراختیار آنها گذاشته می‌شود لطفا خانواده‌ای که نیاز به مسکن وکار دارند تماس بگیرند (اتباع پذیرفته میشه)
فاطمه فرهادی
سلام وقتتون بخیر
جوياي کار در منزل هستم.اصفهان.هرند
08:16
1402/05/24
محمد صمدی
سلام من جویای کاردر منزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:54
1402/05/25
سلام نياز دارم کار در منزل خودم فوری 🙏
ساکن  کرج  هستم
0**** 
شماره تما سم
12:39
تولید و بسته بندی رشته آش
به تعدادی نیروی کار خانم و آقا جهت کار در کارخانه رشته بری یاسی نیازمندیم .
1402/06/07
صدیقه شریعتی
همااسماعیلی
سلام‌نیازمندکاردرمنزل هستم .دیپلم هستم.تولیدمحتوازیادواردنیستم تایپ بلدم ولی کارهای اموزشی زبان انگلیسی بکودکان انجام میدم به بیسوادان هم انلاین کاملا رایگان درس میدم .بسته بندی محصولات مختلف انجام میدم.کارقلابافی و مونجوقدوزی و گلدوزی و ربان دوزی هم بلدم کاراکستنشن مژه و موبه صورت بافت و دوخت و حتی با گره و قلاب بافی موبه موهای خودتان هم انجام میدم.ساخت انواع عروسک درسایزها و مدل های مختلف بافتنی و پارچه ای بلدم عروسکها و مجسمه های خمیرچینی هم بلدم و انجام میدم .انواع پادری هم با جنس های مختلف بلدم و انجام میدم دستبندهای بافتنی با نخ کوبلن و ادغامی باسنگ و مروارید و مونجوق بلدم زیورالات مونجوق بافی و مرواریدبافی بلدم و تاجهای مرواریدی و سنگی بلدم انجام میدم‌.انواع لباس های دنس عربی روهم انجام میدم .تقویتی زبان انگلیسی تا دهم هم انجام میدهم.دروس ابتدایی هم تقویتی تدریس دارم.کودک هم درمنزل شمایاخودم درتهران ساکن هستیم مرکزشهرنگهداری ساعتی پذیرفته میشود یاهمراه بیماردربیمارستان یا اموزش نقاشی به کودکان هم پذیرفته میشود.باتشکرازسایت و خوانندگان
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
09:34
صدیقه شریعتی
سلام دنبال کار تو خونه هستم یه بچه کوچک دارم به کار تو خونه نیاز دارم میخوام کمک همسرم باشم مشهد زندگی میکنم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
09:35
سه‌شنبه 29 اسفند 1402، ساعت 05:57