دنبال کن

مزایا و معایب شغل بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی مواد غذایی

1401/01/26
سحرشیخ ویسی
سلام من به کاربسته بندی درمنزل احتیاج دارم واقعاممنون میشم اگه بودباهام تماس بگیرید
09:55
1 تایید
به ۲۰نیرو جهت بسته بندی در کارخانه نیازمندیم
کارخانه معتبر بسته بندی مواد غذایی واقع در تهران جهت بخش بسته بندی محصولات تعدادی کارگر ساده آقا(ایرانی و اتباع )نیازمندیم ❌️شرایط سنی کارگر ساده آقا از ۱۸سال تا ۴۵سال *بدون نیاز به سابقه ✅️جای ...
1401/02/01
سلام من ب کار بسته بندی در خانه احتیاج دارم لطفا تماس بگیرین اگه سراغ داشتین 
09:42
1401/02/15
سمیرا اذریان
سلام من به کار بسته بندی هرچیزی که باشه فرقی نداره 
نیاز دارم لطفا اگه امکانش هست تماس بگیرید کار منزل 
گلستانی هستم 0**** 
00:58
زهرا کوت آبادی
سلام من واقعا کار در منزل احتیاج دارم واقعا ممنون میشم باهم تماس بگیرید 
18:18
کارگر بسته بندی و فروشنده
به ۲ عدد خانم برای بسته بندی مواد غذایی و فروشندگی نیاز داریم. وعده ی ناهار داده میشود. بیمه رد میشود. محیط کار زنانه بدون همکار آقا. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. شرط سنی مهم و ترجیحا زیر ۳۵ س...
1401/02/17
مریم امیری
سلام وقت بخیر من دنبال یه کار بسته بندی در منزل هستم اگه سراغ دارین لطفا تماس بگیرین
09:26
1 تایید
1401/02/18
سلام کار بسته بندی در منزل نیاز دارم واقعا اگه سراغ دارین تماس بگیرین شهر بم هستم ممنون 0**** 
08:35
1 تایید
پارمیس گودرزی
سلام من کار در منزل احتیاج دارم ممنون میشم باهام تماس بگیرید اگه واقعا امکانش هست دریغ نکنید 
08:44
1 پاسخ
کارگر ساده برای بسته بندی مواد غذایی
به چند نفر نیروی اقا جهت کار در کارگاه مواد غذایی بصورت تمام وقت با شرایط زیر نیازمندیم. متاسفانه اتباع پذیرش نداریم. حداکثر سن ۴۰ سال گواهی عدم سوء پیشینه منظم و مرتب و بهداشتی سیگاری نباشد حقوق ث...
1401/02/25
سلام من به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم.0**** 
09:03
2 تایید
سلام من به کاردرمنزل خیلی نیازدارم،اگرکاری بودحتماتماس بگیریدممنونم0**** 
10:04
1 تایید
سلام من کاربسته بندی درمنزل نیازدارم درشهرمراغه واقعن اگه سراغ دارین تماس بگیرین هرکاری باشه انجام میدم ممنون 0**** 
12:39
طبیعت سبز پارس کهن
استخدام کارشناس ارشد طراحی گرافیک
شرح شغل و وظایف : طراحی لوگو و بسته بندی مواد غذایی، بروشور و کاتالوگ طراحی محیطی(بیلبورد های تبلیغاتی) ، پوستر و ... انجام امور چاپ و مراحل پیش از چاپ (چاپ فلکسو ،هلیو ،سیلک و روتاری ،افست /حلب و قوط...
1401/02/26
سلام من به کاربسته بندی درخانه احتیاج دارم لطفا اگه سراغ داشتین بهم اطلاع بدین
0**** مهبدنیا
20:07
1401/02/28
محدثه عمادی
سلام کاردرمنزل نیازدارم اگه سراغ دارین اطلاع بدین
19:01
1 پاسخ
1401/02/30
سلام من به کار بسته بندی در منزل احتیاج دارم لطفا اگه سراغ دارید بهم پیام بدید
21:38
انواع بسته بندی های کم حجم مواد غذایی درمنزل
واگذاری بسته بندی مواد غذایی کم حجم به صورت مزدی کاری کار جوی محترم شرکت کیان کار بخشی از بسته بندی های خود را به صورت دورکاری واگذار می نمایید چنانچه تمایل دارید در خانه کسب کاری انجام دهید با اخذ م...
1401/02/31
الهه میرزاییان
سلام خسته نباشید. من خیلی شرایطم سخته احتیاج به یک کار در منزل دارم رشیدی هستم
17:34
الهه میرزاییان
شهر خرم آباد زندگی میکنم به کار بسته بندی در منزل احتیاج دارم شرایطم سخته
17:35
1 پاسخ
1401/03/02
ندا کیانی
سلام من به کار بسته بندی نیاز دارم خرم آباد هستم
20:26
استخدام اپراتور مسلط به دستگاه بسته بندی موادغذایی
یک شرکت معتبر مواد غذایی مستقر در شهرک صنعتی پایتخت (علی آباد) به یک نفر اپراتور دستگاه بسته بندی مواد غذایی با شرایط زیر نیازمند است: ۱. مسلط به کار و تعمیر نگهداری دستگاه های بسته بندی مواد غذایی ۲....
1401/03/03
سلام خیلی دست بالم خالیه بچه دارم دنبال کار در منزل هستم
11:33
1401/03/08
مینا عسکری
سلام  نیازمند کار درمنزل هستم کاربسته بندی هرچیزی که باشه  استان فارس شیرازباشه سراغ دارید شمارشون بگذارید
11:06
1401/03/30
سلیمانی.
سلام.من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.اگه امکانش هست تماس بگیرید ممنون
0**** 
07:44
1 پاسخ
1 تایید
کارگر ساده خانم جهت بسته بندی
کارگر ساده خانم جهت کار در کارگاه بسته بندی مواد غذایی نوع کار: بسته های 200 تا 500 گرمی حبوبات یا غلات را بعد از خروج از دستگاه بسته بندی، داخل جعبه کاغذی میگذارید دارای روحیه کار تیمی، علاقه مند به ...
سلام.من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.ممنون
07:44
1 پاسخ
1 تایید
سلام.ببحشید من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.اگه امکانش هست تماس بگیرید.
0**** 
07:45
1 پاسخ
شيرين سخاوتي
'س من کاردرمنزل احتياج دارم حبوبات شکلات بسته بندي قارچ يالباس هرچي باشه واقعان احتياج دارم بهم اطلاع بدين شهرهمدان
08:00
واگذاری یا شراکت شغل
واگذاری یا شراکت شغل در زمینه بسته بندی مواد غذایی شوریجات و ترشیجات با ۱۰ سال سابقه کاری و مشتریانی که بصورت عمده خرید میکنند درآمد تضمینی حاصل از این حرفه ماهیانه ۲۰۰ میلیون میباشد که در بعضی از ماه...
1401/03/31
زهرا قادری
سلام من به کار بسته بندی علاقه دارم و همین طور به این کار نیاز دارم  ممنون میشم بامن تماس بگیرین اگه سراغ داشتیم
13:59
1 پاسخ
زهرا قادری
سلام من به کار بسته بندی را در منزل احتیاج دارم تا کار بسته بندی را خیلی دنبالش هستم و جادارم با من تماس بگیرید ممنون  میشم  با تشکر فراوان 
14:19
1 پاسخ
1401/04/13
سلام خسته نباشید من به دونبال کاردرمنزل هستم کاربسته بندی میخام لطفاراهننمایی میکنیدمنوممنون میشم.من ساکن رشت هستم؟؟
06:59
استخدام تعدادی اقاباجای خواب درکارخانه موادغذایی
⭐️⭐️فوری⭐️⭐️ استخدام وشروع کار از روز اول تعدادی آقا جهت کار در کارخانه بسته بندی مواد غذایی با مزایا عالی شرایط کاری کارخانه ⚜️از سن ۱۹تا۳۹ ⚜️جای خواب تمیز وگرم ⚜️سه وعده غذایی گرم ⚜️ساعتکاری...
سلام من به کار بسته بندی مواد غذایی یا بهداشتی درمنزل نیازمندم اگه سراغ دارید اطلاع دهید ممنون 
11:36
1401/04/14
سلام به کاربسته بندی هرچی که باشه نیازمندم درمنزل اگربیرون هم باشه سرویس داشته باشن مشکلی ندارم کرمان هستم 
0**** 
07:20
1401/04/23
سلام  من به  کاربسته بندی درمنزل نیازدارم  مادردوفرزندهستم ومنبع  درامدی ندارم لطفابامن تماس بگیریداگردربیمارستان شهرکردنیرودربخش اشپزخانه بخوان هم هستم 0**** 
07:57
استخدام نیرو آقا جهت کار در کارخانه بسته بندی
↔️به ۳۵ نفر نیرو آقا جهت کار در کارخانه مواد مواد غذایی نیازمندیم ✅اتباع هم پذیرش داریم ✅پذیرش از سن ۱۹ تا ۴۰ سال ✅حقوق ۱۴ الی ۱۶ ملییون تومان+ بیمه ✅جای خواب رایگان با تمام امکانات + سه وعده غذا ...
1401/05/03
سلام کار بسته بندی در منزل می خواهم بچه دارم نمی تونم بیر از خانه 0**** 
19:01
1 تایید
1401/05/20
سلام من احتیاج به کار در منزل دارم .ممنون میشم اطلاع بدین .قائمشهر.0**** 
13:09
1401/06/06
مهدی مانیانی
سلام ....کاربسته  بندی درمنزل ...هرچیزی که نیازبه بسته بندی داشته بباشه...مهدی هستم ازجهرم 0**** 
13:15
استخدام کارگر ساده خانم
استخدام کارگر ساده خانم : ،درشرکت معتبر بسته بندی مواد غذایی، واقع در شهرک صنعتی مشهدکلات دارای سرویس رفت و برگشت تا محدوده امام حسین، که نیازمند چند نیروی خانم جوان جهت بسته بندی در سالن تولید میبا...
1401/06/17
مرضیه مومنی
سلام من به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم ممنون اطلاع بدین مومنی هستم شهرکرد 0**** 
09:24
1 پاسخ
1401/06/30
سلام کار در منزل احتیاج دارم ابهر هستم 0**** 
08:00
1401/07/23
سمیه سعدیان
سلام خسته‌ نباشی یه هفته پیش واسه بسته‌ بندی حبوبات خشکبار ثبت‌نام کردم وپول از من گرفتن که بهم بدن وقرار بود شنبه واسم بار بیارن اما نیاوردن وجواب اس نمیدن ونه تماس به این آدما میگن کلاهبرداری گول حرفاشون نخورید همین که تو حسابشون واریز کردن جواب ندادن اسم این پدر سگ علی محمد مهرگان مرغزاری
11:07
2 پاسخ
7 تایید
نوو نور دیسک پارس | Novo Nordisk
هماهنگ کننده SAP | SAP Coordinator
● مدرک لیسانس در هر زمینه مرتبط ● حداقل 3 سال تجربه صنعتی به عنوان هماهنگ کننده شیره ترجیحاً در محیط gmp (داروسازی، مواد غذایی یا آرایشی) و پر کردن سوابق دسته ای. ● سازمانی، سیستماتیک و ساختار ذهنی. ●...
حمیده رحمانی
سلام من خانم سی پنج سال ب کار درمنزل احتیاج دارم با تشکر
20:10
1 تایید
1401/07/25
زهرا بخشی
سلام من هم به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم من ساکن مراغه هستم

00:55
1401/07/29
ربابه
سلام کار در منزل احتیاج دارم بسته بندی
اهل مراغه هستم 
09:32
استخدام بازاریاب مواد غذایی و بهداشتی
شرکت پخش مواد غذایی و بهداشتی با سابقه ۱۵ سال فعالیت در زمینه پخش و با بیش از ۹۰۰ قلم از کالاهای برند ( اصالت .تبرک .اکتیو.پرژک.سلامت.راگا.سن ایچ .سانی نس.سان استار.صحت.بلک ولف.ترخینه.حبوبات بهنام .آو...
سیده سمیه حیات الغیب
الهه میرزاییان
شهر خرم آباد زندگی میکنم به کار بسته بندی در منزل احتیاج دارم شرایطم سخته
سلام ب سته بندی چی هست0**** 
17:01
1401/08/06
سودابه اسدی
سلام .من ب کار درمنزل احتیاج دارم دوتا فرزند دارم واقعا شرایط سختی دارم  خواهش میکنم ..........ه
19:42
1401/08/07
فاطمه میرزایی
سلام .من به کار بسته بندی در خانه بشدت احتیاج دارم 
اگه بود لطفا خبر بدید 
16:58
کارگر ساده جای خواب بهمراه سه وعده غذا رایگان
استخدام کارگر ساده در کارخانه بزرگ مواد غذایی 《شروع به کار فوری》 نیروی شهرستانی پذیرش داریم همراه با خوابگاه مجهز و تمیز کارگر ساده اقا تا48 سال خانم تا 40سال در قسمت **خط تولید **بسته بندی مز...
1401/08/25
عبدی
پیام حذف شده
0**** 
21:05
1401/08/28
فاطمه سلیمانی
سلام جویای کار بسته بندی در منزل 0**** 
08:23
1 پاسخ
1401/11/06
مهناز سلطان پور
سلام وقت بخیر، علاقه مندان به شغل های داخل منزل، موسسه دانش بنیان استخدام مکنه، کار با گوشی انجام می شود حقوق ثابت و قرارداد رسمی بیا روبیکا 0****  
14:06
بازاریاب مواد غذایی
بازاریابی مواد غذایی سوپر مارکتی شامل حبوبات. خشکبار. ادویه جات. سبزیجات خشک. شیرینی ها و ... مواد بسته بندی شده با کیفیت بالا‌ بهترین موقعیت برای عزیزان پرکار. پورسانتی و حقوق ثابت در صورت داشتن تخصص...
1401/11/15
عبادی
سلام  کار بسته بندی در منزل نیاز دارم ممنون آذربایجان شرقی تبریز
15:06
آمنه خسروانی
سلام من ب کار در منزل احتیاج دارم کار بسته بندی 
18:49
1401/11/22
خانم‌احمدیان
سلام من به کاردرمنزل احتیاج دارم کار بسته بندی هرچی باشه میخوام نیاز دارم خیلی واجبه هست 
13:19
استخدام کارگر ساده،نیمه ماهر آقا در کارخانه
نیازمند تعداد بالایی کارگر ساده آقا در قسمت خط تولید،بسته بندی و... در معتبرترین کارخانه ماکارونی و انواع پاستا میباشیم ❌استخدام فقط آقایان متولد ۶۶ تا ۸۵❌ ...
1401/12/02
قاسمی
سمیه سعدیان
سلام خسته‌ نباشی یه هفته پیش واسه بسته‌ بندی حبوبات خشکبار ثبت‌نام کردم وپول از من گرفتن که بهم بدن وقرار بود شنبه واسم بار بیارن اما نیاوردن وجواب اس نمیدن ونه تماس به این آدما میگن کلاهبرداری گول حرفاشون نخورید همین که تو حسابشون واریز کردن جواب ندادن اسم این پدر سگ علی محمد مهرگان مرغزاری
سلام منم آگهی ایشون را دیدم و  به امید کار در خانه مبلغ ۳۶۸ هزار ب حسابشون ریختم .برید بانک و بگید اشتباه ب حساب این آقا پول ریختم .شاید شماره شونا بانک بده  .
20:27
1 پاسخ
3 تایید
1401/12/05
زهرا کچوییان
سلام من هم برای بسته بندی حبوبات در منزل پول واریز کردم قرار بود ۲۴ ساعته برام کار بیاره که نیاور ودیگه هم جواب تلفنشو نداد آگهی ای هم کلاهبرداری بود به حساب ی نامردی بنام آرمین خسرو آبادی بود ..از جویندگان کار در منزل می خوام خواهش کنم اصلا به هیچ عنوان پولی برای این نامردا واریز نکنند 
17:59
2 تایید
1401/12/08
ابراهیم قلی نژاد
سلام سمیرا صمدی هستم به‌کار بسته‌بندی در منزل نیازدارم اگر سراغ دارید لطفاتماس بگیرید0**** 
07:53
1 پاسخ
هیرکان پخش
استخدام سرپرست و بازاریاب(فروشنده حضوری) موادغذایی
شرکت توزیع مواد غذایی هیرکان پخش جهت تکمیل کادر پرسنل فروش خود اقدام به جذب بازاریاب (فروشنده) حضوری خانم و آقا در استان مازندران با درآمد بالا مینماید. کالاها: 1-اشی مشی 2-آبمیوهای لیمون 3-گلاب 444 ...
1401/12/10
رسولی
سلام  خسته نباشید من ب کار بسته بندی در منزل احتیاج دارم مشکل مالی دارم خواهش میکنم اگر کسی سراغ داره تماس بگیره  شهر چابهارممنون
16:01
1401/12/15
زهرا مهرگن
سلام دست شمادردنکنداگربه واقعت مراکمک کنید.من خیلی ضرورت دارم یک کاربسته بندی درمنزل انجام بدم فرق نمی‌کند هرچی باشدلطفامراکمک کنیداین شماره تماس من است0**** 
13:09
1401/12/22
خدا لعنت کنه علی محمدمهرگان مرغزاری پدرسگ بی ناموس سرماهم کلاه گزاشت الهی خیرنبینه
04:13
1 پاسخ
3 تایید
همکار خانم در فروشگاه مواد غذایی
استخدام چند نفر خانم برای همکاری در زمینه تهیه سالاد و بسته بندی و فروش سبزیجات و مواد غذایی آماده در فروشگاه (محیطی کاملا سالم و مطمئن برای فعالیت بانوان ) شرایط لازم: ۱.زیر ۴۰ سال ۲.تحصیلات حداقل دی...
1402/01/31
نگارفتوحی
سلام  خسته نباشید دنبال  کارهای بسته بندی درمنزل  هستم ساکن اردبیل ممنون میشم  راهنمایی کنید
08:07
1402/03/12
سلام. به. کار در منزل احتیاج دارم .
13:24
1402/04/03
محمد صمدی
مرضیه مومنی
سلام من به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم ممنون اطلاع بدین مومنی هستم شهرکرد 09130605212
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:25
هیرکان پخش
استخدام سرپرست و بازاریاب(فروشنده حضوری)م
شرکت توزیع مواد غذایی هیرکان پخش جهت تکمیل کادر پرسنل فروش خود اقدام به جذب بازاریاب (فروشنده) حضوری خانم و آقا در استان مازندران با درآمد بالا مینماید. کالاها: 1-اشی مشی 2-آبمیوهای لیمون 3-گلاب 444 ...
1402/04/06
نازنین مهدی نژاد
سلام نیازمند کار در منزل خودم هستم ساکن چابهار 
ممنون میشم کار معرفی کنید بهم
08:12
محمد صمدی
زهرا قادری
سلام من به کار بسته بندی را در منزل احتیاج دارم تا کار بسته بندی را خیلی دنبالش هستم و جادارم با من تماس بگیرید ممنون میشم با تشکر فراوان
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:31
محمد صمدی
ابراهیم قلی نژاد
سلام سمیرا صمدی هستم به‌کار بسته‌بندی در منزل نیازدارم اگر سراغ دارید لطفاتماس بگیرید۰۹۱۰۸۶۱۴۳۲۹
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:33
1 تایید
دعوت به همکاری مدیر فروش ویزیتور مواد غذایی
با سلام. ما تولید و بسته بندی محصولات سنتی داریم ، دوست داشتم همکاری مسئولیت پذیر و همراه داشته باشیم در اول راهمون ، که بشه تو بحث فروش روی این فرد حساب باز کرد . و بتونیم باهم آینده خوبی داشته باشیم...
محمد صمدی
سلام.ببحشید من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.اگه امکانش هست تماس بگیرید. 09940653180
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:43
محمد صمدی
سلیمانی. سلام.من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.اگه امکانش هست تماس بگیرید ممنون 09940653180
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:56
1402/04/13
محمد صمدی
سلام.من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.ممنون
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:28
۱. حسابدار ۲.مدیر فروش ۳. بازاریاب ۴.کارگر ساده
ا.استخدام حسابدار سابقه ۱ سال درزمینه تولید و فروش مسط به نرم افزار پارسیان خانم سن ۲۷ سال لغایت ۳۸ سال ۲.مدیر فروش با سابقه ۵ سال درزمینه فروش ترجیحا مواد غذایی خانم یا آقا سن از ۳۵ سال به بالا ۳. با...
محمد صمدی
زهرا قادری
سلام من به کار بسته بندی علاقه دارم و همین طور به این کار نیاز دارم ممنون میشم بامن تماس بگیرین اگه سراغ داشتیم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:30
1402/04/15
محمد صمدی
فاطمه سلیمانی
سلام جویای کار بسته بندی در منزل 09906257434
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:43
1402/04/19
محمد صمدی
پارمیس گودرزی
سلام من کار در منزل احتیاج دارم ممنون میشم باهام تماس بگیرید اگه واقعا امکانش هست دریغ نکنید
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:50
کارگرساده خانم اقا۸ساعت بابیمه وعده غذا(شرکت چینی)
⚠️استخدام فوری⚠️ نیازمند فوری تعداد محدودی کارگر ساده خانم وآقا در قسمت خط تولید و بسته بندی کارخانه معتبر، ظروف چینی و سرامیکی میباشیم ❌اشتغال به کارازلحظه نخست بدون تعدیل نیرو❌ ❌استخدام فقط متو...
محمد صمدی
محدثه عمادی
سلام کاردرمنزل نیازدارم اگه سراغ دارین اطلاع بدین
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:51
1402/06/20
زهراگلدسته
خدا لعنت کنه علی محمدمهرگان مرغزاری پدرسگ بی ناموس سرماهم کلاه گزاشت الهی خیرنبینه
واییی منم توی سایتش پول واریز کردم گفت کارخونه داره کارای بسته بندی دیجی کالا انجام میده حتی سایت دیجی کا لا بود
07:09
2 تایید
1402/06/23
کاشانیفر
سلام من به  کار درمنزل بسته بندی  نیازی دارم لطف تماس بگیرید
08:22
1 پاسخ
استخدام ساندویچ زن و آماده ساز
ما در حال تکمیل تیم تولید ساندویچ خودمون هستیم: شرح وظایف: -آماده‌سازی مواد -رعایت تمامی نکات تا زمان پخت محصولات -رعایت اصول نظافت عمومی کارگاهی و شخصی -بسته بندی ساندویچ ها شرایط احراز: -توانایی ...
1402/06/24
محمد صمدی
کاشانیفر
سلام من به کار درمنزل بسته بندی نیازی دارم لطف تماس بگیرید
0**** 
20:45
1402/06/27
پروین فرهادی
سلامم منم یه  خانم کرمانشاهی هستم به این کارنیازدارم سپاس گذارم
17:06
1402/09/11
فریبا امامی
سمیه سعدیان
دقیقا خدا ازشون نگذره با من هم همین کار رو کردن فقط با این فرق که پول را به حساب هایده ده خیری واریز کردم می گفتن هر چند نفر یه سر گروه دارن 
18:21
حسابدار
کارخانه بسته بندی مواد غذایی
1402/09/19
سلام من به کاربسته بندی یاهرکاردیگه درخانه نیاز دارم لطفا بامن تماس بگیرید،0**** 
21:20
1402/09/25
سلام کاردرمنزل خودم مانند بسته بندی 
18:27
1402/10/17
من تو
سلام م هم به امید کار برای این کلاهبردار های خدا نشناس با نام علی محمد مهرگان مرغذاری مبلغ 368 هزار واریز کردم خداازشون نگزره
17:35
هیرکان پخش
استخدام سرپرست وبازاریاب(فروشنده حضوری)مواد غذایی
1402/10/18
سید حسین هاشمی
سلام و خسته نباشید من سمیه مزرعاوی هستم از اهواز ب کار در منزل شدیدا احتیاج دارم ممنون میشم تماس بگیرید 
یا علی
16:09
1402/10/19
سلام من دو روز پیش به اسم این آقا 488تومان یه خانم تو ایتا اسم این و داد واریز کردم  حال چی میشه
11:01
شهین اسلامپور
سلام کار بسته بندی در منزل نیاز دارم اگه سراغ دارین اطلاع دهید
12:46
هیرکان پخش
استخدام سرپرست وبازاریاب(فروشنده حضوری)مواد غذایی
1402/10/20
زهرا
قاسمی
سلام منم آگهی ایشون را دیدم و به امید کار در خانه مبلغ ۳۶۸ هزار ب حسابشون ریختم .برید بانک و بگید اشتباه ب حساب این آقا پول ریختم .شاید شماره شونا بانک بده .
سلام  منم همینطور  برام پیش آمده بانک که شماره نمیده نمیدونم  چکار کنم حرومشون باشه
11:57
1402/10/22
سلام من هستم کار در منزل منبع آب 
15:14
1402/10/30
پول کفن عزیزش بشه ایشالا منم گول زده حرومزاده
18:12
بسته بندی مواد غذایی و نظافت فروشگاه
بسته بندی و نظافت فروشگاه بصورت حساس و دقیق چن فروش مواد غذایی و بهداشت اهمیت زیاد دارد
1402/11/01
ناهید صالحی
سلام من پولو زم ولی.جوابم ندادن
11:35
1402/11/03
زهراسیابک ازگلستان گرگان سلام من هم 368هزارتومن پول قرض کردم وبه حساب همین محمدمهرگان واریزکردم چراجواب نمیدن بخدااون پول خوردن نداره روزی که پیداش کنم نمیگذرم ازش 
15:53
سلام به مبلغ 368هزار تومن به حساب علی محمدمهرگان مرغزاری وازیر کردم الان تکلیفم چیه چکار کنم 
16:03
آماده سازی و بسته بندی
رستوران تهچین طوری شعبه مرکزی هنرستان صندوقدار خانم با سابقه استخدام میکند شرایط: یک‌روز آف در هفته به همراه ناهار/شام خانم دارای اخلاق حرفه ای و منظم و مسلط به نرم افراز آریا و دارای فن بیان و روابط ...
1402/11/05
منم متاسفانه 368 تومن ت کارت این مرتیکه مهرگان ریختم دیگه هم جواب ندادن به شوهرم نگفتم 368 تومن ریختم امیدوارم نخوری کاش میشد ازش شکایت کرد😣
15:33
اهای علی محمد مهرگان مرغزاری ای بر پدرو مادرت لعنت ک تورو اینجوری تربیت کردن این پولا خوردن نداره الهی حرامت باشه ت گلوت گیر کنه خفه بشی جاکش
15:41
1402/11/07
معصومه مولایی
سلام خسته نباشین من کار در منزل احتیاج دارم لطفا زنگ بزنید بهمون
05:41
استخدام کارگر آشپزخانه در کارخانه شرکت بهروز
دوست من سلام استخدام کارگر آشپزخانه جهت کار در کارخانه صنایع غذایی بهروز نیک شرایط احراز شغل: سن: حداکثر تا 35سال -شرایط جسمانی: سالم -جنسیت: آقا -وضعیت پایان خدمت: دارای کارت پایان خدمت (معافیت پزشکی...
1402/11/15
سلام کار در منزل 
14:29
1402/12/15
منصوره صاحبی
سلام عزیزان وقت بخیر  اگر کار بسته بندی در منزل سراغ داشتین من انجام میدم لطفا تماس بگیرید پاسخگو هستم 
09:46
1403/01/22
یاسر
سلام احتیاج به کاردرمنزل دارم هرکاری باشه مهم نیست انجام میدم ممنونم اگه تماس بگیرید
15:06
ظرفشور/آماده سازی و بسته بندی مواد غذایی/کمک آشپز
یک نفر ظرفشور یک نفر آماده سازی و بسته بندی مواد غذایی یک نفر کمک آشپز یک نفر کانتر 0993XXX0734(نمایش کامل)
1403/01/25
عاطفه خلیلی
سلام.من ب کار بسته بندی در منزل نیازمند کار هستم.ممنون میشم اگر کاری بود منو مطلع کنید.کرج هستم
10:45
پروانه باله مقدس
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم اگر سراغ دارید ممنون میشم بهم خبر بدید
20:35
1403/01/26
ندا نایبی
سلام
اکثر این آگهی ها کلاهبرداری هستن، من تا حالا کلی هزینه کردم برای کار ولی بعد از واریز، بلاکم کردن و اکانتشون رو پاک کردن
توروخدا مواظب باشید
من هم احتیاج به کار توی خونه دارم ولی متاسفانه فعلا کلی ضرر کردم
15:19
مسئول فنی (صنایع غذایی)
دارای سابقه کاری در کارخانه های تولید مواد غذایی کنسروی(انواع سس، پوره، ...) و خصوصا رب گوجه فرنگی مسلط به قوانین و مقررات سازمان غذا و دارو آشنایی با سامانه های مرتبط با ادارات و سازمانهای دولتی در ...
شنبه 1 اردیبهشت 1403، ساعت 04:12