دنبال کن

همه چیز در مورد شغل اپراتور سنگ شکن

اپراتور سنگ شکن

1401/01/08
اوپراتورسنگ شکن مسعول تمام دستگاه هاوکارگرهامیباشدهواسش به وسایل انبارباشه اگه چیزی کم داشت گذارش کنه بیارندمن ازروزی که اوپراتورشدم هرجاکارمیگرفتم تناجی کارمیکردم وهرجاوهرکی لنگ میکردمینشستم جاش راننده لدر بیل کامیون یعنی بایدفکرکنی کارخودته تاکاروکارگرجوروروباشه
14:07
اپراتور سنگ شکن
به یک نفر اپراتور سنگ شکن ماهر و زبرو زرنگ جهت کار در محدوده لارستان نیازمندیم خوابگاه بیمه صبحانه .ناهار .شام
1401/04/02
اپراتور.تعمیرات تمامی دستگاهای سنگ شکن ونصابی ومشکل برقی داشت انجام میدم راننده بیل لدروکامیون هم هستم ۱۵سال سابقه دارم حقوق وساعت کاری وچندروزکارش رالطف میکنی بگی بچه اصفهانم بیشترجاهاتناجی هم کارمیکردم ومیکنم
12:38
2 پاسخ
1401/08/05
علی طهماسبی
اپراتور هستم دستگاهای رو خودم تعمیر میکنم هیدروکن ماسه ساز یا کوبیت فرقی نداره تعمیراتذ۰ تا ۱۰۰ کارهای برقی هم انجام میدم و راننده لودر هم هستم کار تخصصی هم هیدروکن هسته فقط راهم دوره یزد هستم لطف کنی شرایط کار مثل مرخصی محل اسکان و مدت کار رو بفرمایید محل اسکان خوب باشه و امکانات خوب راه دور واسم اهمیت زیادی نداره نیرو هم دارم
04:30
1401/11/12
علی طهماسبی
اپراتور.تعمیرات تمامی دستگاهای سنگ شکن ونصابی ومشکل برقی داشت انجام میدم راننده بیل لدروکامیون هم هستم ۱۵سال سابقه دارم حقوق وساعت کاری وچندروزکارش رالطف میکنی بگی بچه اصفهانم بیشترجاهاتناجی هم کارمیکردم ومیکنم
سلام  ایرانشهر سنگ شکن شن و ماسه کوهی دستگاهها صفر هستن میایی خوابگاه و غذا هم هستش
15:59
استخدام اپراتور سنگ شکن
نیازمند نیروی باتجربه و سالم و با سابقه که بابت حقوق و مزایا تامین میشود
علی طهماسبی
ایرانشهر تا کرمان 7 ساعتی راه 6ستع هوا هم خوبه همه فصلها 0****  تماس بگیر اگه نیایی بیمه و همه امکانات هسته بیشتر کمکی نیاز دارم
16:01
1401/12/21
مهدی
سلام اگه اپراتور کسی خاست خبری بده 
08:51
مهدی
جوشکاری برشکاری همه بلدم
08:52
نیروی کاری برای کارگاه ماسه شویی
به چند نیروی کاری جوان جهت کار در ماسه شویی نیازمندیم راننده کامیون ده چرخ دارای مدارک 2نفر اپراتور دستگاه سنگ شکن 1 نفر کارگر ساده 1 نفر تاکیدن جوان و کاری سرویس ،بیمه،دوروز در ماه مرخصی ،اضافه کار...
1402/09/21
فرزاد یبلویی
سلام جوشکاربرق وco2هستم تعمیرات هم بلد هستم کسی خواست درخدمت هستم 0**** 
09:10
1402/10/15
علی اسدالهی
علی اسدالهی اپراتور سنگ شکن  هستم تعمیرات بلدم کار داشتی خبر دهید
12:48
جمعه 7 اردیبهشت 1403، ساعت 11:25