اینشیپ بادی

اینشیپ بادی

سایر
تهران،تهران
101 تا 1000 پرسنل
تاسیس شده در سال 1396
فرمانيه پاسداران، پايينتر از آرتميس بين نارنجستان اول و دوم، پلاك ٤٩٧ طبقه سوم شمالي
بیشتر بخوانید
درباره اینشیپ بادی
مجموعه استوديوهاى لوكس InshapeBody فعاليت خود را از بهمن ١٣٩٥ با افتتاح شعبه جردن آغاز نمود و فعاليت خود را با راه اندازى شعبه دوم در  سعادت آباد در خرداد ١٣٩٦ ادامه داد،شعبه سوم در مهر ماه در كامرانيه افتتاح گرديد.
اين مجموعه با بهره گيرى از مِتُد EMS توسط دستگاه Actiwave Xbody كه تكنولوژى وايرلس ٢٠١٧ اروپا ميباشد، و همچنين همكارى با مربيان مجرب كار آزموده از رشته هاى مختلف ورزشى و محيا ساختن فضايى لوكس و در خور مشتريان و بهترين امكانات ورزشى و سايز گيرى در خدمت مشتريان گرامى ميباشد.
همراهى تعداد زيادى از مشتريان در مدت كوتاه فعاليت و اعتماد آنها به مجموعه InshapeBody , ما را بر آن داشت كه هميشه بهترين خدمات را بمنظور آسايش همراهانمان فراهم كنيم.
لذا در همين راستا مى توان از فراهم نمودن شرايط رفاهى از جمله فضاى پاركينگ اختصاصى، امكان همراهى كودكان، امكان استحمام مناسب، اختصاص حوله يكبار مصرف و.... را نام برد.
اين مجموعه با تحقيقات  فراوان به منظور مرتفع ساختن نياز مشتريان گرامى، همكارى خود را با برند هاى معتبرى نظير Skins، ON، CHI و ..... آغاز نموده و اين همكاريها با برندهاى معتبر ديگر در حال پيگيريست.
امكان تست رايگان سيستم و خدمات تضمين كيفيت مجموعه ما بوده و به مراجعين امكان انتخاب مطمئن را خواهد داد.
متاسفانه هیچ فرصت شغلی برای این جستجو یافت نشد.
هر لحظه ممکنه یه آگهی جدید به این صفحه اضافه بشه
آگهی جدید اضافه شد خبرم کن!
چهارشنبه 10 خرداد 1402، ساعت 01:17