آتیه سازان زندگی ایرانیان

آتیه سازان زندگی ایرانیان

بیمه
خدمات درمانی و پزشکی
فارس
101 تا 1000 پرسنل
تاسیس شده در سال 1389
سرپرستی شیراز: بلوار استقلال نبش ک 37 پلاک 64 سرپرستی فروش شرکت آتیه سازان و بیمه سامان1166
بیشتر بخوانید
درباره آتیه سازان زندگی ایرانیان

شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان از بهمن ماه سال ۱۳۸۹ آغاز به کار کرد. این شرکت از بدو تاسیس تا به امروز پیوسته در حال رشد بوده و با نگاهی خاص به صنعت بیمه سعی در ایجاد نگرشی متفاوت نسبت به این مقوله در جامعه ی ایرانی داشته و در همین راستا با آموزش نیروهای کارآمد و متخصص قدم هایی محکم در جهت فرهنگ سازی بیمه برداشته است.
محصولات منحصر به فرد شرکت شرکت بیمه سامان و هم چنین ضریب اطمینان بالای آن دلیل محکمی برای انتخاب این برند معتبر جهت همکاری و فروش محصولاتش بود.

آموزش یکی از ارکان بسیار بسیار مهم در آتیه سازان است.

اعضای آتیه سازان در دوره های آموزشی ای شرکت میکنند تا از همان ابتدا به صورت کاملا اصولی مباحث مربوط به صنعت بیمه و نیز هم چنین اصول فعالیت در بازار را فرا گیرند. هر کارشناس تازه وارد توسط یک مدیر فروش کارکشته پشتیبانی میشود تا اطمینان حاصل گردد که شخص با اصول آموزشی به شکل کاملا عملی و کاربردی در فضای واقعی فراگرفته است.


با تجربه یک دهه به این تجربه گرانبها رسیده ایم که راه نجات جامعه و نفوذ بیمه تنها با گسترش شبکه ای از مجموعه کارشناسان زبده و حرفه ای توسعه می یابد که اولا دلسوزانه و ثانیا با دغدغه ی رشد و پیشرفت کشور تلاش کنند .

کارشناسان فروش بیمه ای که مد نظر ما هستند ، مشاورانی هستند که در زمینه چگونگی مدیریت ریسک خطرات در زمان حال و آینده، در راستای رفاه عمومی هدایتگر هستند. لذا این افراد در نزد مردم از جایگاه معتبری برخوردارند.

در صنعت بیمه افراد برای خودشان و آینده شغلیاشان، بازاریابی میکند. بستر پیشرفت در آتیه سازان برای اعضا مهیاست. افراد با اثبات توانایی ها توانمندی هایشان میتوانند به سطوح مختلف کاری و پله های بالای موفقیت دست پیدا کنند.

متاسفانه هیچ فرصت شغلی برای این جستجو یافت نشد.
هر لحظه ممکنه یه آگهی جدید به این صفحه اضافه بشه
آگهی جدید اضافه شد خبرم کن!
سه‌شنبه 9 خرداد 1402، ساعت 23:47