دنبال کن

زهره باقری بازاریابی شبکه ای کلاهبرداری

بسته بندی

1403/01/08
آیا زهره باقری که در ایتا کار بسته بندی دارد صحت دارد یا خیر؟؟ 
20:24
2 پاسخ
2 تایید
بسته بندی
سلام کار برای خانم های زیر 32 سال
مرتضی جانانی
سلام آیاشرکت بسته بندی نیکان کاردرمنزل تهران وجود داره یاشرکت بسته بندی نگارستان گفتن اسم دیگشه بانام خیریه مهدالکریم  گفتن اسمش فعالیت داره ازم 3/500میلیون تاالان پول گرفتن مدیرواریزیشم خانم محمدی هستش.ممنون میشم راهنمایی بفرماییدفرداگفتن2میلیون دیگه بابت ثبت بارکدبایدبپردازم تاساعت10صبح فرصت دادن ممنونم ازتون دراسرع وقت پیگیری بفرمایید
21:52
2 پاسخ
2 تایید
1403/01/12
زهرا الف
مرتضی جانانی
سلام آیاشرکت بسته بندی نیکان کاردرمنزل تهران وجود داره یاشرکت بسته بندی نگارستان گفتن اسم دیگشه بانام خیریه مهدالکریم گفتن اسمش فعالیت داره ازم 3/500میلیون تاالان پول گرفتن مدیرواریزیشم خانم محمدی هستش.ممنون میشم راهنمایی بفرماییدفرداگفتن2میلیون دیگه بابت ثبت بارکدبایدبپردازم تاساعت10صبح فرصت دادن ممنونم ازتون دراسرع وقت پیگیری بفرمایید
کلاهبرداریه
02:28
1 تایید
نرگس رنجبر
سلام خانم باقری شماواقعأتوخونه کاربسته بندی انجام میدهیدمنم یکسالی است که دنبال این کارهستم ولی هنوزپیدانکردم میشه بگوییدکه چه کاری است انجام میدهیدجواب
08:09
1 تایید
بسته بندی
لطفا تماس بگیرید.از ۱۰ صبح تا ۸ شب پاسخگو هستیم
1403/02/04
آیا زهره باقری ک در کانال تلگرام کانالی به نام کار در منزل بسته بندی دارد صحت دارد یا نه؟
13:41
2 پاسخ
1 تایید
شریفی شریفی
مرتضی جانانی
سلام آیاشرکت بسته بندی نیکان کاردرمنزل تهران وجود داره یاشرکت بسته بندی نگارستان گفتن اسم دیگشه بانام خیریه مهدالکریم گفتن اسمش فعالیت داره ازم 3/500میلیون تاالان پول گرفتن مدیرواریزیشم خانم محمدی هستش.ممنون میشم راهنمایی بفرماییدفرداگفتن2میلیون دیگه بابت ثبت بارکدبایدبپردازم تاساعت10صبح فرصت دادن ممنونم ازتون دراسرع وقت پیگیری بفرمایید
منم با همین شرکت آشنا شدم ولی کسی دیگه هست حامد زائری وگفتن 510تومان بدم بابت بیمه محصولاتشون
14:47
1403/02/05
مجید بنی عامر
شرکت نیکان بسته بندی به مدیریت خانم نیکپور و منشی خانم محمدی در تلگرام بعنوان بسته بندی کالا کلاهبردار و دزد حرفه ای می‌باشند موظب باشد در دام این شیادان نیفتید 
17:50
شرکت آس پلاستیک غرب | Acepelastic
استخدام کارگر ساده(شهرشهریار)
مجموعه آس پلاست جهت تکمیل کادر خود به چند نیروی ساده و وسط کار جهت کار در کارخانه تولید نایلون و نایلکس با شرایط زیر نیازمند است . کار در بخش تولید نایلون و نایلکس و انبار مجموعه و واسط بین این دو بخ...
مریم فلامرز
سلام من زهرا نیاز به کار در منزل بود فعلا چند تا از بسته بندی ها کلاهبردار بودن ازجمله لوازم تحریر * حبوبات * بوگیر وخیلی چیزهای دیگه همه را پول گرفتن اما شرکتها معتبر نبود وپول مارا خوردن بجای اینکه به ما کاربدهند  توجه کنید به این چیزها 
19:35
مریم فلامرز
بسته بند ی توگوگل توروبیکا همه کلاهبردارن خیلی ماضرر کردیم نمی دانیم باید چه جوری  کارکنیم که مریض داریم ونمی توانیم از خونه بیرون برویم  تکلیف چی هست 
19:40
1403/02/06
مجید بنی عامر
خانم محمدی بنام بسته بندی نیکان کلاهبردار واقعیه تا کنون با ترفندهای مختلف جندصد نفر را به دام انداختن از پلیس فتا خواهشمندم به این موضوع ورود کنند . تو تلگرام نوشته به مدیریت خانم نیکپور اصلا چنین آدمایی وجود واقعی ندارند .‌مواظب باشد در دام خانم حقه باز بنام محمدی و الماسی نیفتید اول میگن مبلغ بیمه را واریز کن بعد میگن مبلغ ضمانت کالا بعد یه ترفند دیگه خلاصه گروه کثیف کلاهبرداری هستند . مواظب باشد 
08:45
1 تایید
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ...
ساناز کتابی
آیا زهره باقری ک در کانال تلگرام کانالی به نام کار در منزل بسته بندی دارد صحت دارد یا نه؟
از من 1میلیون گرفتند،بعدمجدد گفتند 3میلیون بابت ضمانت بدید اما گفتم‌ندارم
بلاکم کرد وپول روپس نداد
14:08
1 تایید
ساناز کتابی
ازمن 1میلیون گرفتند برای بیمه
بعدگفتند برای ارسال کالا 3میلیون بدید، من گفتم ندارم
بلاکم کرد،1میلیون روهم پس نداد
14:10
2 پاسخ
هانیه عنایت
ساناز کتابی
ازمن 1میلیون گرفتند برای بیمه بعدگفتند برای ارسال کالا 3میلیون بدید، من گفتم ندارم بلاکم کرد،1میلیون روهم پس نداد
منم 490 برای بیمه کالا ها ریختم .گف 1100 بزن برای باربری 48 ساعت بد برمیگردونیم.گفتم ندارم و نمخام پول و بدید گف نمیشه .ولی هنوز بلاکش نکردن
14:17
بسته بندی
نیروی خانم برای بسته بندی پنیر پیتزا نیازمندیم شرایط سنی زیر ۴۰ سال .***********
1403/02/07
سلام ایا کانال بسته بندی در تلگرام مربوط به خانم باقری صحت دارد؟ 
07:32
درود کانال خانم باقری در تلگرام بنام کار بسته بندی در منزل اول به ما گفت جهت ثبت نام سیصد وخرده بعد گفت یه تومن ودوباره گفت یک وپانصد که واریز شد وگفت اخرین مرحله برا ارسال وضمانت هست ولی بعد گفت دوتومن دیگه که پرداخت نشد و پول را هم پس ندادن
07:38
زهره باقری اول 570تومن برای بیمه وسایل گرفت بعد گفت چند روزه لوازم میرسه ،پس از چند روز دیگه درخواست 2میلیون کرد که اصلا در شرایطش نگفته بود که این هم حق باربریه ،گفتم نمی‌خوام ، حالا هم اصلا 570رو که گفت برمیگردونیم ،نداده ،این ها دروغگو هستن 
09:32
بسته بندی
به تعدادی نیروی خانم جهت بسته بندی فوم نیازمندیم کار در کارگاه است لطفابرا کاری در منزل تماس نگیرید ادرس :سه راهی خمینی شهر به سمت درچه نزدیک به میدان میوه تر بار درچه
1403/02/11
حکیمه راستی
خانم زهره باقری در کانال ایتا تحت عنوان بسته بندی در منزل مبلغ 400000تومان برای بیمه و هزینه ارسال گرفت که به حساب شخصی به نام محمد حسن جدید اسلامی واریز شد اما حدود دو هفته است که خبری از ایشان نیست و فعالیت کانالشان هم از اول اردیبهشت متوقف شده.با شرکت خانم باقری تماس گرفتم گفتند اینها کلاهبردار هستند.
15:42
1403/02/18
سوزان خسروی
زهره‌باقری‌کلاه‌بردار‌حرهه‌ای‌است‌یک‌شیاد‌‌کثیف

12:28
1403/02/19
صفیه مهتاب
این خانم باقری وهمکاران دیگرشون بااسمهای مختلفی کاملا دزدهستندمراقب باشید گولشونا نخورید 
13:41
1 تایید
بسته بندی
به تعدادی اقا و خانم جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما بدون نیاز به سرمایه بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی با درامدی عالی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
اعظم مجیدی
سعید قربانی هم یک پیج در اینستا تحت عنوان کار در خانه کلاهبرداره گول نخورید با وعده حقوق 50 میلیونی
حق اشتراک 5 میلیونی میگیرن یا خرد خرد تحت عنوانهای بیمه ، هزینه ارسال و ...
21:58
1403/02/22
زهرا موسوی
ساناز کتابی
ازمن 1میلیون گرفتند برای بیمه بعدگفتند برای ارسال کالا 3میلیون بدید، من گفتم ندارم بلاکم کرد،1میلیون روهم پس نداد
یکی هست تو روبیکا تو کار بسته بندی ماسک هست ادرس شرکتو همه چیو گزاشته اسمش هم زهره باقری هست یعنی اونه؟
14:29
یک‌شنبه 23 اردیبهشت 1403، ساعت 04:19