دنبال کن

نیازمند کار بسته بندی لوازم تحریر یا حبوبات در منزل هستم.

بسته بندی

1401/12/05
شیمی صنعت واهب | Shimi Sanat Vaheb
استخدام کارمند انبارداری (خانم)
یک شرکت تولیدی مواد شیمیایی در تهران منطقه سه راه طالقانی به یک اپراتور انبار خانم جهت بسته بندی نیازمند است. بیمه از روز اول حقوق :توافقی ساعت کاری:8.30_4
لیلا ولی پور
یه خانم هستم نیاز به کار درمنزل دارم 
شهر ساری هستم
10:07
1 تایید
لیلا ولی پور
حبوبات یا هربسته بندی دیگه 
10:08
3 تایید
زینب تقی‌زاده
سلام من ی خانم 42ساله هستم نیازمند کار درمنزل هستم ساکن شهرضا هستم 
18:20
2 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
سلام دو نفر خانم جهت بسته‌ بندی پلاستیک فریرز خیابان رسالت علی اباد لازم دا ریم شماره تماس جهت هماهنگی **********************
1401/12/06
دلارا روحانی
سلام من ی خانم هستم نیازمند کار از اصفهان
14:22
1 پاسخ
1401/12/10
خانم امانی
سلام من یه خانم هستم مشهدی
دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هستم 
15:00
1401/12/11
۸۹۷۰
سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم
03:31
بسته بندی
سلام ساعت کاری از ساعت ۹تا۸شب بدون جای خواب یوسف اباد خ مهرام بین خ۴۰ و۴۲ پ۶۱ فروشگاه مدبر نیروی کار اقا اضافه کاری روزهای تعطیل از ساعت۱۰ تا۱۳ مبلغ۴۰۰هزار تومان غذا با خودتان است سرویس نداریم حقوق۱۷...
1401/12/13
خانم محمدی
سلام تعدادی خانم هستیم ک دنبال کار بسته بندی در منزل خودمان هستیم کار فقط در شیراز باشه ممنون
17:39
1 تایید
صدیقه شریعتی
زینب تقی‌زاده
ببخشید شما فقط دنبال کار بسته بندی هستید?
20:40
1 پاسخ
صدیقه شریعتی
منم دنبال کار بسته بندی در منزل بودم اما الان کار خیلی بهتری توی خونه پیدا کردم..می‌دونم که آدم از ناچاری این کارو می‌کنه ..اما کارای بهتری هم هست که باعث رشد آدم هم میشه
20:43
4 پاسخ
3 تایید
بسته بندی
چند نفر خانم جهت کار و بسته بندی در لپه زنک خاوران نیازمندیم. جهت اطلاع نفرات فقط از مشیریه باشند
1401/12/14
سلام خسته نباشید منم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم کار در تهران باشه ممنون 
08:47
1 تایید
از مشهد هستم دنبال کار در خانه هستم ۲۳سالم هست خاستین خبر بدین 
16:46
2 پاسخ
1401/12/15
لیلا امینی
سلام من از زازران فلاورجان هستم نیاز ب کار در خانه  بسته بندی مواد غذایی وحبوبات دارم  راهنمایی کنید 
10:41
بسته بندی
ب تعدادی نیروی خانم جهت کار بسته بندی نیازمندیم طبرسی شمالی ۶۱ حقوق توافقی تسویه هفتگی
رضوانه سادات
سلام  من یه دختر هستم 
نیازمند یک کار هستم  مثل بسته بندی اینا سبزوار 
16:45
1 پاسخ
مریم
سلام من ۲۲ سالمه ساکن کرمانشاه هستم کار بسته بندی در منزل کسی داشت خبرم کنه
21:28
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم تهران مختاری حالا بسته بندی لباس لوازم آرایشی و یا حبوبات باشد فرقی نمیکند ممنون
22:50
بسته بندی
خانم جهت بسته بندی محیط خانم هست و جهت بسته بندی ساعت کاری از ۹ صب تا ۶ بعد ظهر لطفا جهت هماهنگی و بازید از کار و رزومه کاری خود را در وات ساپ ارسال کنید
1401/12/16
Alipour
سلام من 18سالمه ساکن صباشهر کار بسته بندی در منزل کسی داشت خبر بده ممنون میشم 
18:28
سلام دنبال کار در خانه هستم کازرون 
20:52
1401/12/17
کورانی
سلام من کاردرمنزل خیلی خوب وعالی روتوسط یه دفترکاریابی پیدا کردم شغل ودرامدالانم ومدیونشون هستم توی خونه کارمیکنم وبالای 4میلیون درامد دارم
0**** خیشوند شماره کاریابی هست
09:30
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
به یک خانم جهت بسته بندی با بیمه و سرویس حقوق مطابق با قانون کار نیازمندیم ادری:بعد از پلیس راه مایان کیلومتر ۵جاده صوفیان
سلام من يه خانم 30 ساله هستم دنبار كار مى كردم در منزل باشه شماره تماس 0**** تكاب
13:48
1 پاسخ
زهرا ارین
سلام خانمی هستم ۲۱سالمه ساکن ازنا هستم دنبال کار بسته بندی در ازنا 
21:42
1401/12/18
پایاب
سلام دنبال کاردرمنزل خودم هستم بسته بندی هرچی باشه پاکدشت هستم 
04:40
بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم مجرد ازسن ۳۰تا۳۵سال واسه بسته بندی حوله نیازمندم فقط مجرد لطفا آدرس منزل و شماره تماس وسن چت دیوارارسال کنید باشما تماس گرفته میشود
ساینا
سلام دنبال کار در منزل در خانه خودم میگردم نیاز مند هستم 
12:56
محمدوهابی
سلام خانم ۴۰ساله ،متاهل ،نیازمند کار درمنزل هستم مثل بسته بندی ،ساکن رشت
21:01
1 پاسخ
محمدوهابی
صدیقه شریعتی
منم دنبال کار بسته بندی در منزل بودم اما الان کار خیلی بهتری توی خونه پیدا کردم..می‌دونم که آدم از ناچاری این کارو می‌کنه ..اما کارای بهتری هم هست که باعث رشد آدم هم میشه
سلام ،میشه لطف کنید بگید چه کاری هستش ،من هم دنبال کار در منزل هستم .ممنونم
21:03
بسته بندی
باسلام به تعدادی کارجو جهت کار بسته بندی نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون نیاز به سرمایه بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
سلام من ی خانومم آشنا وسابقه کاردرتولیدی تریکو ولی اشنا به بسته بندی  اتو کاری اکه در منزل باشه باحقوق دونه ای 
22:31
1 تایید
1401/12/20
۹۴۳۳
سلام خسته نباشید دنبال کار در خانه هستم در رشت
10:23
سلا من به دنبال یه ایده کار برای یه دختر و پسر جوان هستم اگر ایده ای دارید لطفاً بگید 

17:04
بسته بندی
به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد برای خانم های خانه دار و اقایان دانشجویان و دانش اموزان بدون نیاز به سرمایه با درامدی مناسب کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق رو...
سلام

من به دنبال یک کار در خانه هستم میشه لیست کارهای که در منزل میشه انجام داد برای کارفرما چیه؟؟؟؟
17:05
1 پاسخ
دلارا روحانی
سلام من ی خانم هستم نیازمند کار از اصفهان
قالی بافم بیمه دارم نیازمند کاردر منزل هستم
18:34
1401/12/23
باقری
سلام من میتونم مثلا بسته بندی اینا انجام بدم کار درمنزل 
11:34
1 پاسخ
بسته بندی
به یک نیروی آقای جوان جهت بسته بندی و اداره ی فروشگاه تجهیزات ازمایشگاهی و تقطیر نیازمندیم تایم کاری ۹ صبح تا ۱ و ۴ تا ۸ بعد از ظهر هر روزه مثبت صد هزار تومن انعام
باقری
11:34
1 پاسخ
زهراشهرکی
سلام خانم 35 هستمم،دنبال کار درمنزل هستم هر کاری مهم نیس فقط درمنزل خودم انجام بدم0**** رحیم زاده
14:30
دبیری
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم کاربسته بندی نورآبادگنبدکاووس بهاره
16:14
بسته بندی
یک شرکت تولیدی معتبر برای بسته بندی به تعدادی خانم با حقوق بالاتر از اداره کار نیازمند است.
1401/12/25
آمینه انکارد
سلام
من یه خانوم ۲۸سالمه دنبال کاردرمنزل تربت جام
11:47
1 پاسخ
آمینه انکارد
کی خبرمیدین
11:48
2 پاسخ
1402/01/02
سلام من دنبال کار مونتاژ وبسته بندی در حانه هستم درحوزه ی شهریار شاهدشهر
06:03
فروشگاه ویترین | Vitrin shop
استخدام انبار دار
1. جمع آوری کالا از روی فاکتور 2.اشنایی نسبی با کامپیوتر و روخوانی فینگلیش 3.توانایی انجام کار گروهی و کمک به سایر بخش های انبار از جمع اوری و بسته بندی و … 4. برای اقایان داشتن گواهینامه مزیت میباشد ...
1402/01/04
امینی
سلام من خانم امینی هستم نیاز به کار دارم در چهاردنگه
17:42
سکینه حسینی
سلام دونفر  خانم فعال هستیم نیازمند کار بسته بندی هر وسیله وخوراکی و... در منزل ممنون میشم خبر بدید
ساکن استان فارس
18:10
1402/01/06
جوان بخت
سلام  من یک خانم هستم مشهدی دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هست
09:35
بازرگانی پروشاپ | Poroshop
استخدام کمک انباردار (آقا)
شرکت هوشمند پردازش کیمیا رایانه در راستای تکمیل پرسنل خود به یک کارمند جهت کار در بخش انبار برای کمک در انبار و جمع کردن کالا نیازمند . کالاهای کاری ما لوازم کامپیوتر می باشد. ما نیاز به یک نفر برای ک...
1402/01/07
حکیمه کوهکن
سلام خانم هستم تهران هستم متولد ۱۳۵۶
دنبال کار در منزل هستم
07:24
ماه پری فیضی
سلام من خانم ۲۹ساله هستم نیازبه پول دارم دنبال کاردرخانه هستم دراصفهان زندگی میکنم
10:35
1 پاسخ
عباسعلی ابولفظلی
سلام 
10:59
هیتکو
استخدام مسئول فنی داروساز
مسلط به قوانین و مقررات سازمان غذا و دارو مسلط به تهیه CTD نظارت کامل بر رعایت ضوابط و مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نگهداری و آرشیو کلیه اسناد مربوط به نظارت ها، اسناد عدم انطباق مواد و مح...
1402/01/08
سلام من دنبال کارهستم
04:44
زهرانوروزی
سلام بنده ۲۴سال سن دارم نیازمندکاربسته بندی در منزل هستم 
09:18
1 پاسخ
1402/01/09
ناهید عبدی
سلام نیازمندم کار بسته ندی هستم لطفا  راهنمایی کنید
10:28
استخدام راننده پایه 2 و مامورپخش
*افراد متقاضی جهت استخدام: عبارت "راننده" و یا "مامورپخش" را پیامک کنند* و یا از طریق ارسال رزومه اقدام کنند * شرکت پخش و بسته بندی نارین تک کاسپین نماینده انحصاری تک ماکارون، یونیلیور و چندین برند مع...
پروین اخلاقی
سلام کار به چه صورتی هست در منزل
17:59
1 پاسخ
1402/01/10
سلام خانم هستم دنبال  کار در منزل هستم در محسن اباد برخوار 
17:58
1402/01/11
توروسننع؟!
نیازمند بسته بندی در منزل هستم یزد اردکان
00:57
یک نیروی فعال خانم برای کار در دندانسازی
بسته بندی وجوابدهی تلفن 0990XXX2732(نمایش کامل)
توروسننع؟!
یه خانم هستم نیازمند کا در منزل بسته بندی اردکان 
00:58
زینب غلامیان
منم  از بابلم نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم
09:02
1402/01/14
سهیلاخزایی
سلام یه خانم هستم دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هستم
02:04
استخدام کارگر انبار
*افراد متقاضی جهت استخدام: عبارت "کارگر" را پیامک کنند* شرکت پخش و بسته بندی نارین تک کاسپین نماینده انحصاری تک ماکارون، یونیلیور و چندین برند معتبر در استان گیلان، جهت تکمیل کادر استخدام مینماید: مزا...
فرشته قلیچ
سلام منم دنبال کار بسته بندی حبوباتم توقوچان
12:28
سلام کاربسته بندی در قوچان نیازمندم 
17:53
زهرا اسدی
سلام چند نفرخانم هستیم نیازمند کاردر منزل خودمان... اراک... سابقه کار  دور روزی روسری و اتو و بسته بندیش و بسته بندی لوازم تحریر داریم 
20:40
استخدام نظافتچی و بسته بندی اجناس
باسلام شرکت بازرگانی ترنم به یک نیرو جهت انجام امور خدماتی با شرایط زیر نیازمند می باشد ۱- حداقل سن ۲۵ ۲- پایان خدمت یا معافیت ۳- بسیار دقیق و منظم و تمیز ۴- توانایی حمل بار با گاری و آسانسور بیمه ...
1402/01/15
سلام دو نفر خانم هستیم جویای کار در خانه هر کار بسته بندی در تبریز هستیم 
08:22
دو نفر خانم هستیم جویای هر کاری در خانه مرسی جواب بدید
08:23
دو نفر خانم هستیم دنبال بسته بندی یا هر کاری در منزل شماره تلفن 0**** 
08:26
آرنا حیات دانش | Arena Life Science
رابط امور علمی | Medical Affairs Associate
الزامات - پزشک یا داروساز - داشتن دانش پزشکی خوب در زمینه های مربوطه - مهارت های ارتباطی خوب، بین فردی و مذاکره - مفهوم مثبت در کار تیمی - تجربه کار با مایکروسافت آفیس (ورد، اکسل، پاور پوینت) - تسلط خ...
مهدی سروری
سلام نیازمند کار در منزل هستم
12:16
1402/01/16
سلام ندامردانشاهی هستم ۴۳ ساله هستم جویای کار در خانه هستم وگلپایگان زندگی میکنم
05:27
زهرا برزوفرد
سلام من مادری سی ساله هستم در روستای سهروفیروزان اصفهان دنبال کار در منزل هستم
05:55
1 پاسخ
صنعت چین | Sanatchin
استخدام کارشناس فروش و بازاریابی (تجهیزات ایمنی و ابزار آلات-خانم)
توصیف شرکت: بازرگانی صنعت چین با 15 سال سابقه درخشان در زمینه تولید و تامین تجهیزات ایمنی، حفاظت فردی و آتش نشانی، ابزار آلات صنعتی، ابزار دقیق، بازرسی و تست های غیر مخرب، هیدرولیک و پنوماتیک، اتصالات...
ناهید سیفی
سلام  من یه خانم هستم فیروز اباد فارس دنبال بسته بندی کار در منزل  خودم  هستم 
12:23
1 پاسخ
1 تایید
1402/01/17
سلام نیاز به کار در منزل دارم ساکن خمینی شهر هستم 0**** 
05:02
1402/01/18
فاطمه درعلی
کاربسته حبوبات   چکار اصفهان هستم
00:52
1 پاسخ
فرهاد خیری
به 2 نفر اتو کار جهت ویک نفر برای بسته بندی نیازمندیم
به دو 2 نفر خانم اتو کار معمولی و مبتدی یک نفر خانم جهت نخ گیری و بسته بندی در کارگاه تولید شلوار نیازمندیم . 0912XXX4235(نمایش کامل)
حمیدرضا محبی
سلام من کار در منزل میخوام هرکسی خواست خبرم کنه
06:07
معصومه محمودی
سلامم خانوم هستم ۳۸ ساله کار درمنزل کارهای بسته بندی جارودستی یا حبوبات فقط بسته بندی  باشه اردبیل هستم 🙏
12:14
1402/01/19
ربابه ابراهیمی
کار در منزل  بسته بندی حبوبات هر چی فرق نمی کنه کار باشه
11:13
نیروی خانم کارخانه دمپایی پیو
باسلام به تعدادی نیروی خانم وارد برای بسته بندی و پای دستگاه پیو نیازمندیم سرویس دارد تسویه هفتگی برای اطلاع از شرایط کاری و حقوق تماس بگیرید
ربابه ابراهیمی
کار در منزل بسته بندی هر چی باشه رشت هستم 
12:44
1402/01/20
خانم هستم به کار بسته بندی در منزل نیازمندم
09:39
زهراصادقی
نیازمند کار درمنزل هستم
10:02
1 پاسخ
استخدام کارگر ساده انبار
*افراد متقاضی جهت استخدام: عبارت "کارگر" را پیامک کنند* و یا از طریق ارسال رزومه اقدام کنند * شرکت پخش و بسته بندی نارین تک کاسپین نماینده انحصاری تک ماکارون، یونیلیور و چندین برند معتبر در استان گیلا...
اشرف سادات
سلام من ی خانم هستم نیازمند کار در منزل در یزدهستم
12:45
مستانه معنوی
سلام خانومی هستم نیازمند کار بسته بندی در منزل در شهرستان کاشان
17:29
سلام یه خانم 22ساله مشهدی هستم نیازمند کار در منزل هستم  
18:00
کار در تولیدی پوشاک زنانه بسته بندی کمک برش
0912XXX9525 بازار تهران خ مولوی سمت پرده فروشا 0912XXX9525(نمایش کامل)
لطفاً اگه در مشهد کار در منزل پیدا شد تماس بگیرید 0**** 
18:01
پریماه سعادت
صدیقه شریعتی
سلام میشه بگید چه کاری 
21:34
1 پاسخ
پریماه سعادت
محمدوهابی
سلام خانم ۴۰ساله ،متاهل ،نیازمند کار درمنزل هستم مثل بسته بندی ،ساکن رشت
سلام کاری پیدا کردین
21:37
استخدام بازاریاب حرفه ای
نیازمند یک بازاریاب با ویژگی های زیر هستیم . * فن بیان قوی *خوش رویی و برخورد مناسب *توانایی ارتباط گیری و مذاکره *ترجیحا آشنا به امور چاپ و تبلیغات کار شرکت ما طیف گسترده ای از خدمات تبلیغات ،‌ طر...
سلام من  خانم ۲۸ساله  هستم نیازمندکاردرمنزل سنندج
22:21
1402/01/22
سلام یک خانم جوان هستم نیاز به کار در منزل هستم بسته بندی بابلسر باشه 
10:15
فریبا قهرمانی یگانه
سلام  من یه خانوم هستم نیازمند کار در منزل بسته بندی هستم از زنجان
15:04
بسته بندی و لحیم کاری
به چند نفر همکار خانم زیر سی و پنج سال جهت کار در کارگاه مونتاژ و بسته بندی و لحیم کاری نیازمندیم، محدوده فقط باغمیشه نصر مرزداران و بارنج باشد
فریبا دانش عدالت
نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم گل خشک و لوازم تحریر
19:27
نرگس سیفی
سلام من یه خانم هستم از تهران نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی
21:43
1 تایید
1402/01/24
اکرم عباسی
سلام خانم و متاهل نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم ....فولادشهر اصفهان.....با تشکر
05:42
انباردار
شرح شغل/وظایف:انباردار ۱_بررسی کیفیت و کمیت کالاها ۲_چیدمان انبار طبق ضوابط و گروه بندی قطعات ۳_آماده کردن سفارش مشتری بسته بندی،ارسال،تحویل ۴_کنترل موجودی کالاها،انبارگردانی دوره ای ،سالانه ۵_گزارش ک...
مرتضی فاضلی
سلام من ی خانم هستم نیاز به کار درمنزل خودم شاهرود هستم
09:09
1402/01/25
رویاسامانی
سلام مراغه هستم کاردرمنزل میخواستم 
22:44
1402/01/26
زهرا یوسفی
سلام من دنبال کار در منزل هستم بسته بندی بچه ی کوچیک دارم از اسلامشهرممنون میشم خبر بدید بهم
13:01
هیتکو
استخدام گرافیست
-تسلط کامل به فتوشاپ (photoshop) ، ایلاستریتور (Illustrator) ایندیزاین و افترافکت - آشنا به استراتژی های تولید محتوا و طراحی های استاندارد در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها - تسلط کامل به طراحی بسته ب...
شیما عبدالعلی پور
درود بر همگی دنبال کار در منزل در نسیم شهر هستم 
21:35
1402/01/27
فاطمه صفری
نیازمند بسته بندی در منزل هستم
10:23
1 پاسخ
فاطمه صفری
9516 
10:25
سبز فن آوران کیان | Sabzfanavaranekian
بیمه داریم حتما موتور باید داشته باشید روزانه یه سری فاکتور صادر میشه که باید تو انبار جمع کنیم یه سری میره فروشگاه یه سری برای شهرستان بسته بندی میشه و ارسال میشه سواد انگلیسی در حد خوندن کلمات و ...
فاطمه صفری
فاطمه صفری
نیازمند بسته بندی در منزل هستم
نجف  آباد اصفهان 
10:26
1 پاسخ
حیدری
صدیقه شریعتی
چه کاری پیدا کردی
11:47
1 تایید
صدیقه شریعتی
پریماه سعادت
سلام میشه بگید چه کاری
میتونید به این شماره پیام بدین تا دربارش صحبت کنیم..
0**** ..یه فرصت کاریه..
12:18
مرکز تخصصی واردات و فروش دستگاه های کرگیری | CoregiriCompany
موقعیت کاری خیلی خوب (جذب نیروی کار آقا برای بسته بندی و ارسال بسته ی پستی) و فرصت عالی برای آموزش و یادگیری اصول و فنون فروش ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹/۵ الی 16 پنجشنبه ۹/۵ الی ۱۳ جمعه و روزها...
صدیقه شریعتی
رضوانه سادات
سلام من یه دختر هستم نیازمند یک کار هستم مثل بسته بندی اینا سبزوار
سلام .‌‌‌‌‌‌به من پیام بدین..0**** 
12:23
س نوری
سلام  یه  خانم ۳۰سالم در شرق تهرانم دنبال کار بسته بندی در منزلم هستم اگر بود لطفا اطلاع دهید ممنون میشم🙏
15:05
طاهره کمالی
سلام دنبال کاردرمنزل هستم خیاطی هم بلدم ازفلاورجانم
19:48
استخدام نیروی خانم،بسته بندی
به تعدادی نیـروی خانم و آقا جهت کار بسته بندی چای در منزل خودتان بدون محدودیت سنی بدون نیاز به سرمایه و ثبت نام رایگان دارای مجوزات رسمی درامد روزانه و حقوق و مزایای عالی آموزش رایگان درب خانه بدون نی...
1402/01/28
فاطمه موسوی
سلام خانم هستم ازاسلامشهر. نیازمندکاردرمنزل هستم  اینم  شمارم 
0**** 
13:26
مجتبی رستمیان
سلام من چند خانم سراغ دارم محتاج کار هستن در منزل هرگونه بسته بندی در اصفهان
13:46
1402/01/29
علی رمضانی
صدیقه شریعتی
سلام چه کاری هست؟
12:14
1 پاسخ
اتو کار و بسته بند
به تعداد همکار خانم جهت کار در بسته بندی پوشاک(اتو کار و بسته بند)در محیط کاملا زنانه نیازمندیم، افراد دارای سابقه کاری در اولویت است، اتباع هم پذیرفته می‌شود. ممنون
1402/01/30
نفیسه کریمی
سلام من یه خانم۳۰ساله هستم ازقزوین دنبال کاربسته بندی هستم درمنزل لطفاراهنمایی کنید ممنون
21:24
شهین ذاتی محبوب
ست دارم کار بسته بندی درمنزل انجام بدم  
21:46
1402/01/31
از اسلامشهر نیاز ب کاردرمنزل  هستم

06:18
جوشکار co2 و برشکار و خم کار
ه نفرات زیر مورد نیاز میباشد ۱ جوشکار CO2 درب ضد سرقت ۲ جوشکار co2 ۳ برشکار آهن ۴ نقاش رنگ پودری ۵ کمک آشپز خانم ۶ برش کار چوب ۷. مونتاژ کار درب ضدسرقت ۹. ام دی اف کار ۱۰ .فنی کار حداکثر سن ۳۰ سال ۱۱ ...
الهه مرادی
سلام من خانمو هستم دنبال کاردرمنزل بسته بندی  لوازم تحریر یا حبوبات هستم
10:14
فرشته ویسی
سلام من یی خانم هستم نیازبه کار درمنزل هستم
13:08
1402/02/01
سلام من لیل
06:32
1 پاسخ
چای میعاد
کارگر ساده
استخدام چای میعاد شرکت چای میعاد جهت تکمیل کادر خود در استان‌ اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. کارگر ساده جنسیت: خانم، آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: بسته بندی چای کا...
سلام،خسته نباشید 
دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی
کاردرشیرازباشه.باتشکر
08:41
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم بسته بندی شیرازباشه.ممنون
08:42
نیازمندکاردرمنزل
08:43
فروشنده و بسته بندی
فروشگاه مرواریدشب برای تکمیل کادرخود ب تعدادی فروشنده باروابط عمومی بالا نیازمندست
کاردرمنزل
08:43
1 پاسخ
کبری اشرف
سلام یه خانم هستم دنبال کار بسته بندی در منزل خودم هستم استان فارس شهرستان نی ریز 
09:59
کریمی
خانم  کریمی 
سلام  من  خانم  هستم  تبریز 
دنبال کار هستم  درمنزل 
12:18
موفق
نیروی کار خانم جهت واحد تولیدی
️گروه صنعتی گاردین️ جهت افزایش نیروی تولیدی خود از بانوان واجد شرایط در مناطق (خضر،شهرک مدنی،حسن اباد،قاسم اباد) دعوت به همکاری می نماید: ️نیروی تولید(اپراتور دستگاه، بسته بندی بدون نیاز به سابقه) ️...
1402/02/03
سلام خسته نباشید خانم ۳۵ ساله هستم  نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم لطفا راهنمایم کنید
19:59
1402/02/04
زر ی نامدار
سلام خانم خانه دار هستم نیاز به کار در منزل دارم شهرستان کاشمر هر کاری بودانجام میدم زری نامدار
04:28
1 پاسخ
سیده سکینه هاشمی
سلام.خانمی ازساری نیاز به کار درمنزل دارم
13:01
شیوه جدید کسب درامد ترند شده دردنیا همکار فروش
✅میخام یه رو ش کسب درامد واقعی رو بهت معرفی کنم این روش تو دنیا هم داره ترند میشه ✅الان عموما چیکار میکنن میرن آنلاین شاپ میزنن که این روش کلی مشکل داره و مشکلش از جایی شروع میشه که تو باید درابتد...
1402/02/05
خانم محمدی
سلام خانمی هستم 41 ساله دنبال کاری هستم که بتونم تومنزل خودم انجام بدم کار بسته بندی باشه اهل شهرکرد شهرستان لردگان هستم. تو را خدا خیلی به کار نیازمندم لطفا درجریانم بزارید خیلی ممنونم.  0****  لطفا کسی میخواست برا کار پیشنهادبده بااین شماره تماس بگیره.
مچکرم.
08:49
1 پاسخ
سلام مژگان پالیزی هستم نیاز کاردرمنزل شیراز هستم 
16:00
برای پیشنهاد کار در منزل مثل بسته بندی دوخت لباس بیمارستان با این شماره تماس بگیره 0**** 
16:02
ازاد
به یک خانم جهت کاردرغذا آماده نیازمندیم
به یک خانم مرتب جهت کاردرغذااماده نیازمندیم جهت ظرف شستن ونظافت و بسته بندی غذا.تازه مغازه زدم شلوغ نیست کارزیادی هم نداریم 0935XXX8506(نمایش کامل)
ندا حیدری
سلام من یه خانم هستم ۲۳سالمه دنبال کار در منزل (بسته بندی یا کار با موبایل)
22:29
1 پاسخ
1402/02/06
آزموده
علی رمضانی
سلام چه کاری هست؟
سلام چه کاری هست به ما کمک کنید 
04:12
زهرا مقصودی
سلام خانم قربانی هستم دنبال کار در منزل بسته بندی حبوبات هستم از  مشهد
18:03
* زیست تخمیر * بنیان سلامت کسری * زیست درمان ماهان *
طراح گرافیک
مسلط به طراحی آرت ورک دارویی ( بسته بندی و مسترویژوال ها) مسلط به خروجی بسته بندی در چاپ مسلط به طراحی گرافیک پوستر ، لوگو، بسته بندی حرفه ای و.. مسلط به روش ها و تکنیک های طراحی بسته بندی محصول در خص...
1402/02/07
شیر محمدی
خانم هستن نیاز ب کار در منزل دارن بسته بندی باشه خیلی بهتره 
07:43
شیر محمدی
دنبال کار در منزل هستم 
07:43
1 پاسخ
فر یده طهماسبی هستم
سلام  وقت ب خیر منم دنبال کار هستم  در خونه  هر کاری  باشه با حقوق خوب
19:12
2 پاسخ
استخدام و کار در منزل بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تأییدیه از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه،پاداش،مزایا و ع...
1402/02/08
شقایق ملکی
زینب تقی‌زاده
سلام وقت بخیر،خانم ۳۰ساله هستم و خانه دار در استان مرکزی،نیازمند کار درمنزل از قبیل بسته بندی محصولات مثل پوشاک ومواد غذایی و لوازم آرایشی بهداشتی وتایپ جزوه هستم،ممنون میشم راهنمایی و کمک کنید.
22:40
1402/02/10
صدیقه شریعتی
سلام.خودتون میدونید که کار کردن برای
خانومها بیرون خونه سخته ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.0**** 
20:15
صدیقه شریعتی
آمینه انکارد
سلام من یه خانوم ۲۸سالمه دنبال کاردرمنزل تربت جام
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.0**** 
20:57
ورق کار
چند نفر با بیمه برای دستگاه های بسته بندی صنایع غذایی شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17 - پنجشنبه 8 الی 13
صدیقه شریعتی
فر یده طهماسبی هستم
سلام وقت ب خیر منم دنبال کار هستم در خونه هر کاری باشه با حقوق خوب
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.0**** 
20:58
1402/02/11
غفارزاده
سلام من نیازمند کار  در خانه هستم آذبایجان شرقی
11:50
1 پاسخ
مژگان مسکینان
سلام خسته نباشقد دنبال کار در خانه هستم خانه اصفهان 
12:28
همکار خانم بسته بندی
باسلام دونفر نیروی خانم بابت بسته بندی یراق آلات کار سبک که فعلا در خانه وبه زودی در مغازه انجام می‌شود وبه علت دست وپا پیچی افراد خانواده ترجیحا مجرد باشد
لیلاواحدی
غفارزاده
سلام من نیازمند کار در خانه هستم آذبایجان شرقی
سلام من یه خانم هستم دنبال کاردرمنزل بسته ه بندی باشه رچی باش ازشهریار
12:48
من یه خانهم هستم تیران وکرون برای کار بسته بندی و فلفل دلمه باتشکر
13:07
1402/02/12
طاهره خوشرو
سلام خانمی هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم در اندیشه فازیک شهریار ۴۵ ساله تمام وقت 
04:37
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
محمد عباسیان
سلام دنبال کار در منزل هستم درتبریز
11:40
زبیده برزگر
سلام من خانم خانه دا هستم نیازبه کاردرمنزل دارم
14:30
1 پاسخ
زبیده برزگر
زبیده برزگر
سلام من خانم خانه دا هستم نیازبه کاردرمنزل دارم
ازمشهدرسالت
14:31
کارگر ساده بخش بسته بندی کارخانه تولیدی نوشیدنی
خانم مجرد رده سنی 20 الی 33 سال ترجیحا تحت پوشش سازمان کمیته امداد امام خمینی(ره)...........دارای سرویس ایاب ذهاب و حقوق طبق اداره کار.....درصورت تمایل تماس گرفته شود.
نعیم حیدری
بسته بندی دارو یا اسکاچ یا لوازم تحریر برای کار در منزل 
16:49
1402/02/14
علی.اکبرشاهوار
سلام
08:55
معصومه فیروز
کورانی
سلام من کاردرمنزل خیلی خوب وعالی روتوسط یه دفترکاریابی پیدا کردم شغل ودرامدالانم ومدیونشون هستم توی خونه کارمیکنم وبالای ۴میلیون درامد دارم ۰۹۹۰۷۷۴۹۳۷۲خیشوند شماره کاریابی هست
سلام مطمعنی راسته چه کاری هست هالا
11:44
نیرو ساده کارخانه شکوهیه
شرکت تولیدی مواد اولیه پلاستیک(گرانول،رنگ،مستربچ) جهت تکمیل نیروی کار در شهرک‌صنعتی شکوهیه نیروی جوان آقا میپذیرد ترجیها باسابقه کار شرایط جسمانی و‌پزشکی سلامت ✅ گواهی سلامت پزشکی عدم استفاده از...
زهرا افشار
سلام من ی خانم هستم ب کار در منزل واقعا نیاز دارم 
ساکن مشهد هستم
15:16
پریسانوری
سلام من. نیاز به کاردر منزل رو دارم اردبیل 
18:18
گلی زینی۹۲۱۰
سلام من خانم ۴۲ساله هستم کاردرمنزل هررچی باشه انجام میدم 
19:20
همکار جهت کارگاه بسته بندی سبزیجات
همکار خانوم جهت کار تمام وقت در کارگاه بسته بندی سبزیجات، ترجیحا مجرد، محدوده شهر ایلام، حقوق توافقی، بیمه دارد،
مریم سلطانی
نیازمند کار در منزل شیراز
21:22
1402/02/15
سلام نیاز مند کار بسته بندی در منزل هستم
06:17
ایلیا نظری
سلام من خانم هستم نیازمند کاردرمنزل اصفهان شاهین شهر
09:30
نسخه پیچ(تکنسین دارویی)
وظایف: ·        نسخه پیچی   ·        استفاده از سیستم های کامپیوتری جهت ایجاد لیست موجودی انبار و نام داروها ·        سفارش دارو ·        دریافت، بارگیری و تحویل بار دارو ·        فروش داروهای بدون نس...
1402/02/16
Arezooo
سلام دنبا ل  کار هستم بسته بندی کسی نیازداشت تماس بگیره 0**** 
10:03
1 پاسخ
شهناز یوسفی
با سلام خانمی هستم نیاز به کار در منزل هستن 
10:25
1 پاسخ
شهناز یوسفی
سلام من سرپل ذهاب هستم نیاز به کار در منزل هستم 
10:27
جذب نیروی آقاجوان زیر۲۹سال کارخانه تولیدوپخش روغن نباتی
باسلام کارخانه تولیدوپخش روغن نباتی برای تکمیل کادر پرسنل خود در سال جدید ،ازبین جوانان سراسر کشور دعوت به همکاری می نمایدبامدرک تحصیلی دیپلم فوق دیپلم لیسانس درهررشته ای 3نفر مدیرفروش 2نفر مدیرمالی ...
صدیقه شریعتی
ماه پری فیضی
سلام من خانم ۲۹ساله هستم نیازبه پول دارم دنبال کاردرخانه هستم دراصفهان زندگی میکنم
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:09
صدیقه شریعتی
زر ی نامدار
سلام خانم خانه دار هستم نیاز به کار در منزل دارم شهرستان کاشمر هر کاری بودانجام میدم زری نامدار
سلام.خودتون میدونید توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:11
صدیقه شریعتی
ندا حیدری
سلام من یه خانم هستم ۲۳سالمه دنبال کار در منزل (بسته بندی یا کار با موبایل)
11:15
استخدام مونتاژ کار خانوم
سلام شرکت تولیدی اسباب بازی جهت تکمیل پرسنل خود از واجدین شرایط جهت کار در قسمت مونتاژ و بسته بندی نیروی جوان کاری خانوم استخدام میکند جهت هماهنگی و بازدید از محل کار در چت دیوار رزومه خود را ارسال...
صدیقه شریعتی
فر یده طهماسبی هستم
سلام وقت ب خیر منم دنبال کار هستم در خونه هر کاری باشه با حقوق خوب
11:17
سمیه غفاری
سلاممنم نیازمند کار بسته بندی هستم در گلپایگان 
22:19
1402/04/10
محمد صمدی
آمینه انکارد
کی خبرمیدین
سلام 0**** پیام بدید
18:04
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
1402/04/11
محمد صمدی
سلام من لیل
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:37
محمد صمدی
شیر محمدی
دنبال کار در منزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:38
1402/04/15
مهسا مرادی
سلام بسته بندی بلدم در خانه 0**** 
11:20
1 پاسخ
مجتمع چاپ و بسته بندی مهرورزان
حسابدار
استخدام مجتمع چاپ و بسته بندی مهرورزان مجتمع چاپ و بسته بندی مهرورزان در تهران (کهریزک) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید حسابدار جنسیت: خانم نوع همکاری: تمام وقت ...
مستوره طهماسی
من از میانه دنبال کار بسته بندی در خانه هستم
12:54
1402/04/16
محمد صمدی
مهسا مرادی
سلام بسته بندی بلدم در خانه ۰۹۱۳۹۱۰۳۴۲۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:59
1402/04/20
محمد صمدی
سلام من يه خانم ٣٠ ساله هستم دنبار كار مى كردم در منزل باشه شماره تماس ٠٩١٣٠١٩٠٦١٥تكاب
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:29
همکار ساده خانم یا آقا بسته بند
به تیم ما بپیوندید! ما به دنبال یک فرد منظم ، پرانرژی و مسئولیت پذیر هستیم که با حداقل تجربه و انگیزه بالا به انجام وظایف مختلف بپردازد تا بتواند در محیطی کاملا دوستانه و پویا رشد کند کار در کارگاه مص...
محمد صمدی
زهرانوروزی
سلام بنده ۲۴سال سن دارم نیازمندکاربسته بندی در منزل هستم
سلام 0**** تماس 
18:31
محمد صمدی
زهرا برزوفرد
سلام من مادری سی ساله هستم در روستای سهروفیروزان اصفهان دنبال کار در منزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:33
محمد صمدی
فاطمه صفری
نجف آباد اصفهان
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:35
راننده جهت پخش
شرکت معتبر تولیدی و بازرگانی فعال در زمینه بسته بندی و توزیع کلیه قطعات خودرو با بیش از 20 سال سابقه درخشان و بالغ بر 300 نفر پرسنل خانم و آقا. به تعدادی راننده آقا جهت پخش و کارگر برای انبار و بسته ب...
محمد صمدی
خانم محمدی
سلام خانمی هستم ۴۱ ساله دنبال کاری هستم که بتونم تومنزل خودم انجام بدم کار بسته بندی باشه اهل شهرکرد شهرستان لردگان هستم. تو را خدا خیلی به کار نیازمندم لطفا درجریانم بزارید خیلی ممنونم. 09162230540 لطفا کسی میخواست برا کار پیشنهادبده بااین شماره تماس بگیره. مچکرم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:38
1402/04/21
محمد صمدی
باقری
سلام من میتونم مثلا بسته بندی اینا انجام بدم کار درمنزل
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:43
1402/04/22
محمد صمدی
صدیقه شریعتی
ببخشید شما فقط دنبال کار بسته بندی هستید?
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:37
جاوید امروز اسپادانا
اپراتور بسته بندی
استخدام جاوید امروز اسپادانا گروه صنعتی جاوید با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در حوزه تولید قطعات خودرو، واقع در نجف آباد شهرک صنعتی شماره 1 از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می‌نماید. اپراتور بسته بن...
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:38
محمد صمدی
کاردرمنزل
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:42
محمد صمدی
زهراصادقی
نیازمند کار درمنزل هستم
سلام 0**** تماس 
16:18
همکار فقط خانم حقوق محیط فرهنگی ادمین
با عرض سلام و خسته نباشید مجموعه بزرگ کتاب امین برای تکمیل کادر خود از ۱//همکار خانم جهت ادمینی (فقطط پاسخگویی به دایرکت ها) حتما با سابقه کاری دعوت به همکاری میکند ساعت کاری فقط 3تا9شب (غیر قابل تغ...
محمد صمدی
آمینه انکارد
کی خبرمیدین
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:21
محمد صمدی
باقری
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:22
1402/04/24
محمد صمدی
فاطمه درعلی
کاربسته حبوبات چکار اصفهان هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:03
بسته بندی کفش
تولیدی کفش کارسودا به چند نفر کارگر اقا برای بسته بندی نیازمندیم کار به صورت پیمانکاری هست مسیر کارگاه ارپادرسی *********** فقط تماس
محمد صمدی
Arezooo
سلام دنبا ل کار هستم بسته بندی کسی نیازداشت تماس بگیره 09215049227
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:05
1402/04/25
نفس حیدری
سلام خانم هستم از اصفهان.بچه کوچیک دارم.کاری هست

در منزل خودم بتونم براتون انجام بدم؟؟ پول لازم هستم..
09:48
1 پاسخ
نفس حیدری
نفس حیدری
سلام خانم هستم از اصفهان.بچه کوچیک دارم.کاری هست در منزل خودم بتونم براتون انجام بدم؟؟ پول لازم هستم..
0**** 
09:52
2 پاسخ
خانم جهت بسته بندی
بسته بندی زیره کفش با سواد باشد سرویس از میدان گلدسته و فیروز بهرام اتباع پذیرفته می‌شود
محمد صمدی
نفس حیدری
۰۹۱۳۴۰۸۵۳۸۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:32
مهسا مرادی
سلام من یه خانم ۴۳ ساله هستن کار درمنزل بسته بندی شکلات
20:45
مهسا مرادی
0**** 
20:45
خدمات بسته بندی مواد غذایی
به یک نفر خانم میان‌سال جهت کار بسته بندی خرما در محل فروشگاه آجیل و شکلات پاک شعبه دانشگاه نیازمندیم . هر روز هفته ها بجز جمعه ها محل کار کردن در فروشگاه و تحت نظر مجموعه انجام می‌گیرد و دور کاری...
مهسا مرادی
تماس بگیرید
20:49
1 پاسخ
1402/04/26
جمیله جوانبخا
سلام من نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم درتبریز
04:09
محمد صمدی
مهسا مرادی
تماس بگیرید
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:33
استخدام و کار در منزل بسته بند
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوز های رسمی با حقوق ماهانه ۱۲میلیون به بالا دارای تاییدیه از پلیس فتا و نهادهای قضای باحق بیمه ،پاداش،مزایا و عی...
1402/04/27
محبوبه یونسی
ناهید سیفی
سلام من یه خانم هستم فیروز اباد فارس دنبال بسته بندی کار در منزل خودم هستم
سلام  اگه کارپیداکردین یه اطلاع هم به مابدین
00:30
Samin Eyvazi
سلام من نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم شهر اردبیل
09:09
محمد صمدی
سلام 0**** تماس 
17:19
کارگر
یک مجموعه معتبر در تهران (منطقه ۱۱، میدان انقلاب) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید کارگر جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: نیروی آقا 20 الی 30 سال جهت...
محمد صمدی
پروین اخلاقی
سلام کار به چه صورتی هست در منزل
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:24
محمد صمدی
نفس حیدری
۰۹۱۳۴۰۸۵۳۸۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:26
محمد صمدی
شهناز یوسفی
با سلام خانمی هستم نیاز به کار در منزل هستن
سلام 0**** تماس 
17:27
کارگر خانم بسته بندی
شرکت تولیدی پلاست نگار پاژ به چند نفر "خانم " جهت بسته بندی و مونتاژ محصولات پلاستیکی نیازمند میباشد. لطفا فقط با شماره تلفن ثابت کارخانه تماس بگیرید. و پیام ارسال نکنید . لطفا جهت تنظیم فرم استخدام ...
تینا
سلام  خانم هستم از سنندج دنبال کار در منزل برای بسته بندی هستم
21:56
1402/07/25
سلام نیازبه کار درخانه داشتم لطفا خبربدین درزاهدان 
09:54
1402/09/14
محمد صمدی
سلام من به دنبال یک کار در خانه هستم میشه لیست کارهای که در منزل میشه انجام داد برای کارفرما چیه؟؟؟؟
0**** 
20:19
کارگاه ام دی اف
کارگاه تولیدی سرویس چوب برای تکمیل کادر پرسنلی خود به دو نفر نیروی کلاف کار حرفه ای ۲ نفر نیروی ساده ۲نفر نیرو خانم برای بسته بندی نیازمند است ساعت کاری ۸ صبح تا ۵/۳۰ بعد از ظهر نیم ساعت تایم صبحان...
سلام م خوبید خسته نباشید من دختر خانمی 40 ساله هستم جویای کار ومنظم وتمیز ز تحویلی  می دهم
20:38
یک‌شنبه 9 اردیبهشت 1403، ساعت 16:13