دنبال کن

زهره باقری کار در منزل

بسته بندی

1402/12/07
سلام من واقعا نیاز به کار درمنزل دارم لطفا کمک کنید تا بتونم درآمدی داشته باشم ۱۰ سال بیرون کار کردم واریس شدید گرفتم دیگه میتونم بیرون کار ‌کنم لطفا کمک کنید
01:05
6 تایید
پیام داهی ارتباط | PDE
استخدام کارگر بسته بند (آقا)
آماده سازی شامل بسته بندی و الصاق لیبل و چک نمودن قبوض دقت بسیار بالا در جزئیات بسته بندی و پیگیری ارسال امانتدار،صادق،متعهد و خلاق مسئولیت پذیر و انعطاف پذیری بالا
1402/12/08
الهام کاظمی
منم همینطور
12:09
1 پاسخ
1 تایید
1403/01/27
محمد صمدی
الهام کاظمی
منم همینطور
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
17:47
1 تایید
1403/02/04
سهیلا رزمجوی
سلام من هم واسه بیمه 590تومن گفتن بریز بازمیگن 1و500بریزواسه ضمانت کالاتااوسایل بسته بندی روبرات بفرستیم مدیرواریزی خانم زارعی هس ولی مدارک  خانم زهره باقری رومیفرستن  کسی بوده که کا رکر ده باشه
16:57
3 پاسخ
2 تایید
گروه اسنپ | Snapp Group
استخدام کارگر بسته بندی(آقا)
همکاران ما در واحد عملیات اسنپ کیچن مسئولیت بسته بندی و کانتر کاری سفارشات انلاین مشتریان در لاین غذا را دارند. شرایط همکاری : مسئولیت پذیر منظم و با دقت روحیه کار به صورت تیمی محل فعالیت : نقاط مختل...
1403/02/05
حسن ساداتی
سهیلا رزمجوی
سلام من هم واسه بیمه 590تومن گفتن بریز بازمیگن 1و500بریزواسه ضمانت کالاتااوسایل بسته بندی روبرات بفرستیم مدیرواریزی خانم زارعی هس ولی مدارک خانم زهره باقری رومیفرستن کسی بوده که کا رکر ده باشه
کلاهبردارن
15:26
زینب فرخی
بچه ها منم کار لازم‌دارم
16:28
1 پاسخ
محمد صمدی
زینب فرخی
بچه ها منم کار لازم‌دارم
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
17:04
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ...
1403/02/09
سهیلا رزمجوی
سلام من هم واسه بیمه 590تومن گفتن بریز بازمیگن 1و500بریزواسه ضمانت کالاتااوسایل بسته بندی روبرات بفرستیم مدیرواریزی خانم زارعی هس ولی مدارک خانم زهره باقری رومیفرستن کسی بوده که کا رکر ده باشه
کلاهبردارن
22:56
سهیلا رزمجوی
کلاهبردارن
22:56
1403/02/10
گل پری میلک داد
سلام من نیاز ب کار در منزل دارم اگه میشه به  منم کمک کنید  
12:41
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ...
یک‌شنبه 23 اردیبهشت 1403، ساعت 19:30