دنبال کن

کار بسته بندی در منزل برای بانوان 

بسته بندی

1401/08/24
سهیلا جهنده
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام لطفا معرفی کنید 
10:51
8 پاسخ
18 تایید
شیمی صنعت واهب | Shimi Sanat Vaheb
استخدام کارمند انبارداری (خانم)
یک شرکت تولیدی مواد شیمیایی در تهران منطقه سه راه طالقانی به یک اپراتور انبار خانم جهت بسته بندی نیازمند است. بیمه از روز اول حقوق :توافقی ساعت کاری:8.30_4
مائده مولوی
سلام کار بسته بندی در منزل میخواهم 
10:52
1 پاسخ
9 تایید
1401/08/25
فری
سلام کاردرمنزل بسته بندی میخوام لطفامعرفی کنیدازمازندران
08:47
1 تایید
سمیرا
سلام کار بسته بندی میخواهم از باسمنج 
11:28
بسته بندی
سلام دو نفر خانم جهت بسته‌ بندی پلاستیک فریرز خیابان رسالت علی اباد لازم دا ریم شماره تماس جهت هماهنگی **********************
معصومه اسعدی
آیا این آگهی بسته بندی درسته یا کلاهبرداریه
22:10
1 پاسخ
2 تایید
1401/08/26
فاطمه منصوری
سلام
06:07
1 تایید
کلثوم
سلام خسته نباشید من کار در منزل میخوام ممنون میشم که من معرفی کنید از شهرستان نوراباد دلفان 
09:41
1 تایید
بسته بندی
سلام ساعت کاری از ساعت ۹تا۸شب بدون جای خواب یوسف اباد خ مهرام بین خ۴۰ و۴۲ پ۶۱ فروشگاه مدبر نیروی کار اقا اضافه کاری روزهای تعطیل از ساعت۱۰ تا۱۳ مبلغ۴۰۰هزار تومان غذا با خودتان است سرویس نداریم حقوق۱۷...
کلثوم
سلام خسته نباشید من خیلی نیازبه کار دارم ممنون میشم که منو معرفی کنید از شهرستان نوراباد دلفان 
09:46
کاری باشه ک تو خونه انجامش بدم معرفی کنید از باسمنج یا تبریز
12:19
1 تایید
اعظم صادقی
سلام وقت بخیر شھرستان فومن ھستم کار در منزل میخوام مثلا بستہ بندی حبوبات معرفی کنین
16:12
1 تایید
بسته بندی
چند نفر خانم جهت کار و بسته بندی در لپه زنک خاوران نیازمندیم. جهت اطلاع نفرات فقط از مشیریه باشند
باباپور
سلام  وقتتون بخیر جویای کار بسته بندی در منزل هستم گیلان ،لنگرود 🙏لطفا معرفی کنید چون شرایط کار در بیرون ندارم .
20:42
دانا
سلام کار بسته بندی شرق تهران هستم 
23:09
1401/08/27
سلام جویای کار در منزل هستم اگه میشه راهنمایم کنین یا اگه کسیو میشناسید معرفیم کنید
10:34
بسته بندی
ب تعدادی نیروی خانم جهت کار بسته بندی نیازمندیم طبرسی شمالی ۶۱ حقوق توافقی تسویه هفتگی
مریم وائلی
کار بسته بندی در منزل میخوام کسی سراغ داره 
11:43
1 پاسخ
پریا اعتدالی زاده
سلام کار درمنزل میخام ساکن شیراز هستم لطفا معرفی کنید 
23:34
1 تایید
1401/08/28
برات زاده
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام لطفا معرفی کنید تربت جام 
02:05
بسته بندی
خانم جهت بسته بندی محیط خانم هست و جهت بسته بندی ساعت کاری از ۹ صب تا ۶ بعد ظهر لطفا جهت هماهنگی و بازید از کار و رزومه کاری خود را در وات ساپ ارسال کنید
نازنین صفری
سلام کاربسته بندی درمنزل میخوام لاهیجان
07:17
اس ام
معصومه اسعدی
آیا این آگهی بسته بندی درسته یا کلاهبرداریه
سلام کلا کلاهبرداریه 
11:10
جواد یوسفی
سلام  جویای کار در منزل هستم برای بسته بندی
13:55
بسته بندی
به یک خانم جهت بسته بندی با بیمه و سرویس حقوق مطابق با قانون کار نیازمندیم ادری:بعد از پلیس راه مایان کیلومتر ۵جاده صوفیان
1401/08/29
بدری
باسلام از همشهری های عزیز خرم آبادی درخواست میکنم اگه کار در منزل واقعی باشه نه سرکاری یا کارگاه زنانه بلدن به من بگن ممنونم لطفا الکی مزاحم نشین 
00:07
سلام من دنبال کار هستم بسته بندی شده خونه خودم باشه خونه من هادی شهر هست ممنون میشم کار بدین
12:04
سلام من دنبال کار هستم بسته بندی منزل خودم باشه خیلی به این کار نیازمند خونه من هادی شهر است میشه جواب بدین پیام بدین ممنون میشم
12:05
بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم مجرد ازسن ۳۰تا۳۵سال واسه بسته بندی حوله نیازمندم فقط مجرد لطفا آدرس منزل و شماره تماس وسن چت دیوارارسال کنید باشما تماس گرفته میشود
سلام کار بسته بندی درمنزل می خواهم
20:27
1 تایید
1401/08/30
امیر فکور
سلام کر درمنزل خودم میخواهم ممنون میشم 
14:00
سمیه مرادی
  سلام خسته نباشین ببخشین من دنبال کار در منزل میگردم از اصفهان و فولادشهر اگر باشه 
22:16
بسته بندی
باسلام به تعدادی کارجو جهت کار بسته بندی نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون نیاز به سرمایه بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
1401/09/01
صدیقه حسینی
سلام جویای کار بسته بندی درمنزل هستم
10:55
یگانه
کار بسته بندی در منزل انجام میدم  از کرج 
14:26
1 تایید
سلام کار درمنزل بسته بندی میخوام در فومن لطفا معرفی کنید 
16:37
بسته بندی
به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد برای خانم های خانه دار و اقایان دانشجویان و دانش اموزان بدون نیاز به سرمایه با درامدی مناسب کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق رو...
1401/09/02
لیلا صادقی فر
سلام من لیلاصادقی فرهست دنبال  کاردر منزل  بسته بندی حبوبات یا دستمال 
11:14
لیلا صادقی فر
سلام  من دنبال کاردرمنزل بسته بندی حبوبات یا دستمال کاغذئ
11:20
زیبا ندایی
سلام کار در بسته بندی در منزل می‌خوام  ساکن  اردبیل اگه کاری دارید لطفاً به این شماره زنگ بزنید 
11:59
بسته بندی
به یک نیروی آقای جوان جهت بسته بندی و اداره ی فروشگاه تجهیزات ازمایشگاهی و تقطیر نیازمندیم تایم کاری ۹ صبح تا ۱ و ۴ تا ۸ بعد از ظهر هر روزه مثبت صد هزار تومن انعام
1401/09/03
فرشته رضایی
سلام من دنباله کارم اگه هست منزل انجام میدم 
09:43
فرشته رضایی
من از خلیل اباد هستم 
09:43
رقی
سلام کار در منزل میخوام خیلی ممنونم
11:09
بسته بندی
یک شرکت تولیدی معتبر برای بسته بندی به تعدادی خانم با حقوق بالاتر از اداره کار نیازمند است.
زهرا حسین زاده
سلام به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم. سپاس
12:09
1 تایید
سوسن اداره
سلام به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم .با تشکر 
20:40
1 تایید
1401/09/04
لیلا همسری
سلام من نیاز  به کار در منزل دارم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم 
14:31
تعدادی نیروی خانم نیازمندیم
تولیدی پوشاک زنانه شلوار و شومیز لی و کتان تعدادی نیروی خانم جهت همکاری نیازمندیم چرخکار وسط کار وردست برشکار بسته بندی کار (به یک خانم مسلط به کامپیوتر نیاز مندیم ) حقوق عالی و نقد 0921XXX372...
ناهیدسادات طاهریان
سلام کاربسته بندی دراصفهان لطفا
18:42
1 پاسخ
محمدی
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم لطفابهم معرفی کنیدبسته بندی ساکن ملارد
20:48
1401/09/05
مرجان حسن اف
سلام نیاز مند کار در منزل هستم و بسیار نیازمند کار 
05:12
نیرو کار بسته بندی ،انبار فاکتور نویسی
به تعدادی خانم جهت بسته بندی موادغذایی درمنزل دورکاری با محدودیت سنی حداقل 18 سال حقوق و مزایا طبق قانون وزارت کار جهت ارتباط و ارسال رزومه در فضای مجازی ( ایتا یا واتس اپ) در خدمتتون هستم. به امید اف...
معصومه زنگنه
سلامم کاربسته بندی درخانه مییخوام معصومه
09:30
1 تایید
سلام ۲۷ سالمه و به کار در منزل خیلی نیاز مندم  در استان اصفهان اتشگاه. زندگی میکنم. لطفا  بهم اطلاع  بدهید 
13:15
کار بسته بندی در اصفهان  در منزل نیاز دارم 
13:18
استخدام و کار در منزل بسته  بند
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
زاهد خسروبیگی
سلام کار در منزل بسته  بندی میخوام
18:53
1 تایید
فاطمه انصاری
کار درمنزل می خواهم 
19:42
1 پاسخ
1 تایید
1401/09/06
سلام کاربست بندی درمنزل  میخام در اصفهان
06:18
استخدام در انبار دیجی کالا شعبه وردآورد
⬇️ محل مصاحبه: وردآورد همکاران ما، در مراحل پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند. همکارانمون از موارد زیر برخوردارند: ✅ حقوق دریافتی (مطابق قانون کار) بین ۱۱ تا ۱۴ می...
منیره حسنیان
سلام روز بخیر کار بسته بندی در منزل می خوام یا یک پاره وقت از کیش هستم
07:43
. نصیری
سلام کار درمنزل کاردستی  یا بسته بندی جوراب یا بُرس باشه با درآمد خوب  و منصف در مشهد باشه 
08:35
عمرانی
سلام کار درمنزل میخواستم مشهد 
11:10
چاپ و بسته بندي ماير ملنهوف تهران | Mayr-Melnhof Print & Packaging Tehran
کارشناس توسعه بازار و صادرات | Market Development and Export Executive
• شخصیتی مطمئن، قابل اعتماد و پویا با تمایل واقعی برای ارائه پشتیبانی و خدمات به مشتریان • نگرش مبتنی بر نتایج، سازماندهی شده و خودانگیزه • تجربه اثبات شده در صادرات به کشورهای cis، gcc • دانش خوب این...
سلام خسته نباشید کار بسته بندی درمنزل خودم مبخام
17:48
سلام کاربسته بندی درمننزل میخوام کسی خواست زنگ بزنه قاعمشهر
19:53
1401/09/07
یوسفی
سلام  کاردرمنزل بسته بندی یامونتاژباشه انجام میدم ازقزوین
18:36
همکار خانم کارگاه
به چند نفر خانم جهت همکاری در یک کارگاه بسته بندی نیازمندیم.
هادی کاظمیان نسب
سلام خسته نباشید کار در منزل میخواهم شیراز
18:43
1401/09/08
سلام من کار در منزل  میخوام  از رشت 
08:38
پارسه
ناهیدسادات طاهریان
سلام کاربسته بندی دراصفهان لطفا
منم میخوام  کار بسته بندی در اصفهان ☹️
09:22
استخدام کمک انبار دار قطعات کامپیوتر میدان ولیعصر
کمک انبار دار اقا برای بسته بندی چیدمان کالا در قفسه و کمک انبار دار نیازمندیم سن زیر 30 سال اتباع هم گزینش داریم ادرس خ ولیعصر بالاتر از طالقانی کوچه گیلان پلاک 5 واحد 2 برای مراجعه قبلا تماس فرمای...
1401/09/09
زهرا محرابی
ساام من کار  در منزل میخوام  ،از شهرکرد. لطفا  معرفی کنید .
13:10
صنم
کار در بجنورد میخوام بسته بندی باشه 
21:34
1401/09/10
مریم رستمی
سلامم کار بسته بندی در منزل نیازمندم از قزوین
00:28
جذب نیرودرشرکت قطعات خودرو
##هوالرزاق## شرکت معتبرقطعات خودرو جهت تکمیل نیروی انسانی خوداقدام به جذب نیروی جوان دربخشهای:تولید،بسته بندی،اپراتوری،انبار،تکنسین،فروش،دفتری،اداری و...مینماید. #شرایط استخدام# #سن:۱۸الی۳۰(فقط...
سلام مه خانم شهزاده استم کاردر منزل  میخواهم
06:59
سودابه بابایی
سلام کاربسته بندی درمنزل میخوام ملارد صفادشت
11:00
امینی
سلام‌ کاربسته  بندی  درمنزل‌شهررشت‌میخواستم
22:00
هیتکو
استخدام مسئول فنی داروساز
مسلط به قوانین و مقررات سازمان غذا و دارو مسلط به تهیه CTD نظارت کامل بر رعایت ضوابط و مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نگهداری و آرشیو کلیه اسناد مربوط به نظارت ها، اسناد عدم انطباق مواد و مح...
1401/09/11
معصومه ر رمصانی
سلام  کاربسته درمنزل  رومیخوام اازلاهیجان هستم
03:42
معصومه ر رمصانی
سلام به کاربسته بندی درمنزل میخوام  ازلاهیجان
03:45
1401/09/12
مرضیه فرهادی
سلام کاربسته بندی درمنزل میخواستم خیلی احتیاج دارم
04:29
نیروی کار در تولیدی زغال
#به دو نفر نیروی آقا و یک نفر خانم. #یا دو نفر زن و شوهر (بدون بچه) که دارای وسیله نقلیه یا توانایی برای رفت و آمد یا امکان ماندن در سوییت داخل کارگاه نیازمندیم. شرایط نیروی آقا: فنی بوده و توانایی ...
رها آزاد
سلام وقتتون بخیر من دنبال کار درمنزل بسته بندی جوراب.لوازم تحریر و..در تهران
07:17
زهرا دهقانی
باسلام برای بسته بندی خشکبار مزاحم میشم 
12:30
1 پاسخ
زهرا دهقانی
کار جورکنید که عالیه 
12:31
جذب نیرو جوان درکارخانه ابزارآلات صنعتی
جذب نیرو آقا درکارخانه ابزارآلات صنعتی صنعتی ازسنین ۲۰ الی ۲۸ سال (مجرد) کاردرقسمت های (تولیدومونتاژ،بسته بندی،انبارداری،ترخیص کالا،لیبل زنی،شیرینگ،اداری،رانندگی،حسابداری...) دارای سه وعده غذایی گرم،س...
زهرا دهقانی
باسلام کار در منزل بسته بندی میخوام ممنونم 
12:33
پروین دهقانی
سلام ازبوشهرهستم کاردرمنزل میخواستم لطفاسراغ دارین بگین
23:53
1401/09/13
مینا نصرالله زاده
 سلام دنبال کار بسته بندی در منزل خودم در استان گیلان شهرستان صومعه سرا هستم اگه کسی سراغ داره بی زحمت بهم خبر بده ممنون
08:34
استخدام راننده پایه 2 و مامورپخش
*افراد متقاضی جهت استخدام: عبارت "راننده" و یا "مامورپخش" را پیامک کنند* و یا از طریق ارسال رزومه اقدام کنند * شرکت پخش و بسته بندی نارین تک کاسپین نماینده انحصاری تک ماکارون، یونیلیور و چندین برند مع...
عباس رنجبردار
سلام وقتتون بخیرجویای کار بسته بندی در منزل هستم لطفا  معرفی کنید چون شرایط کار در بیرون ندارم.
12:25
فاطمه شفقی
سلام کاربسته بندی درمنزل میخوام.لطفامعرفی میکنید.رشت
13:56
1401/09/15
سعیده آزادی گلستانی
 سلام وقت بخیر من خیلی به کار نیازمندم  ممنون میشم منو معرفی کنید شهرستان کرمانشاه 
08:51
یک نیروی فعال خانم برای کار در دندانسازی
بسته بندی وجوابدهی تلفن 0990XXX2732(نمایش کامل)
1401/09/16
سلام کاربسته بندی در منزل میخوام، امکان دور کاری باشه، از مازندران 
07:09
سلام کار بسته بندی میخوام کار در منزل باشه لطفا معرفی کنید ، مازندران  هستم دور کاری باشه 
07:14
زهرا بزرگی
سلام کار در منزل میخوام ساکن رشت
11:53
1 پاسخ
استخدام کارگر انبار
*افراد متقاضی جهت استخدام: عبارت "کارگر" را پیامک کنند* شرکت پخش و بسته بندی نارین تک کاسپین نماینده انحصاری تک ماکارون، یونیلیور و چندین برند معتبر در استان گیلان، جهت تکمیل کادر استخدام مینماید: مزا...
اکرم صدیقی
سلام کاربسته بندی درمنزل میخوام لطفامعرفی کنید
14:27
1401/09/17
سلام کار در منزل برای بانوان کار بسته بندی  میخوام
09:35
کیومرث گراوند
کاربسته بندی درمنزل میخام معرفی کنیدباتشکر
11:54
استخدام نظافتچی و بسته بندی اجناس
باسلام شرکت بازرگانی ترنم به یک نیرو جهت انجام امور خدماتی با شرایط زیر نیازمند می باشد ۱- حداقل سن ۲۵ ۲- پایان خدمت یا معافیت ۳- بسیار دقیق و منظم و تمیز ۴- توانایی حمل بار با گاری و آسانسور بیمه ...
مهدی
سلام کاربسته بندی درپاکدشت هستم
19:13
1401/09/18
معصومه  کاربست بندی میخوام ازبردسکن
19:16
1401/09/19
اری
کار در منزل میخام. شاهین شهر 
00:31
آرنا حیات دانش | Arena Life Science
رابط امور علمی | Medical Affairs Associate
الزامات - پزشک یا داروساز - داشتن دانش پزشکی خوب در زمینه های مربوطه - مهارت های ارتباطی خوب، بین فردی و مذاکره - مفهوم مثبت در کار تیمی - تجربه کار با مایکروسافت آفیس (ورد، اکسل، پاور پوینت) - تسلط خ...
آنارونقی
سلام کاربسته بندی در منزل میخوام از صومعه سرا
13:05
سیمااقاجانپور
سلام با عرض سلام من سیمااقاجانپور از رشت هستم.نیاز به کار در خانه هستم.با تشکر از کمک شما.شماره من.0**** 
13:34
1401/09/20
سمیه عباسی نژاد
باسلام لطفاکاربسته بندی درمنزل میخوام باتشکر 0****  
22:20
صنعت چین | Sanatchin
استخدام کارشناس فروش و بازاریابی (تجهیزات ایمنی و ابزار آلات-خانم)
توصیف شرکت: بازرگانی صنعت چین با 15 سال سابقه درخشان در زمینه تولید و تامین تجهیزات ایمنی، حفاظت فردی و آتش نشانی، ابزار آلات صنعتی، ابزار دقیق، بازرسی و تست های غیر مخرب، هیدرولیک و پنوماتیک، اتصالات...
1401/09/21
نادره‌‌محمدی
مریم وائلی
کار بسته بندی در منزل میخوام کسی سراغ داره
سلام نیاز کار دارم
16:24
1 پاسخ
نادره‌‌محمدی
نیاز کار دارم
16:24
نادره‌‌محمدی
خیلی نیاز دارم کار
16:25
فرهاد خیری
به 2 نفر اتو کار جهت ویک نفر برای بسته بندی نیازمندیم
به دو 2 نفر خانم اتو کار معمولی و مبتدی یک نفر خانم جهت نخ گیری و بسته بندی در کارگاه تولید شلوار نیازمندیم . 0912XXX4235(نمایش کامل)
نادره‌‌محمدی
نادره‌‌محمدی
سلام نیاز کار دارم
کسی جواب بدین
16:29
نادره‌‌محمدی
0**** 
16:29
مهسا برقیان
سلام وقتتون بخیر دنبال کار بسته‌بندی در منزل هستم هر بسته بندی که باشه فرقی نداره
18:57
نیروی خانم کارخانه دمپایی پیو
باسلام به تعدادی نیروی خانم وارد برای بسته بندی و پای دستگاه پیو نیازمندیم سرویس دارد تسویه هفتگی برای اطلاع از شرایط کاری و حقوق تماس بگیرید
1401/09/22
فرزانه فتاحی
سلام جویای کار بسته بندی در منزل هستم     ژیلا هستم
05:09
1 پاسخ
1401/09/23
زهرا محمدولی
سلام میشه یه کار درمنزل در فردیس کرج معرفی کنيد ممنونم واقعا
19:44
زهرا محمدولی
میشه یه کار در منزل بسته بندی در فردیس یا کرج معرفی کنيد؟ ؟؟
19:45
کارگرساده و ماهردرکارخانه پاستیل و ژله با جای خواب
به تعدادی کارگر آقا جهت تولید و بسته بندی در کارخانه تولید انواع پاستیل وژله نیازمندیم وضعیت سربازی فرقی ندارد ساعت کاری ۸ تا ۴ دارای بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی دارای جای خواب مجهز و تمیز رایگا...
1401/11/04
بهار نظری
نیازمندکاردرمنزل هستم بسته بندی هرچی0**** 
16:44
1401/11/05
بابک رفیعی
فریبا هستم
کار بسته بندی جوراب درمنزل میخوام 
از کرج لطفا راهنمایی کنید ممنون
15:21
سلام خسته نباشید کار درخانه  بسته بندی اصفهان اگه هست میشه معرفی کنید 
18:56
استخدام کارگر ساده انبار
*افراد متقاضی جهت استخدام: عبارت "کارگر" را پیامک کنند* و یا از طریق ارسال رزومه اقدام کنند * شرکت پخش و بسته بندی نارین تک کاسپین نماینده انحصاری تک ماکارون، یونیلیور و چندین برند معتبر در استان گیلا...
سمیه عزیزی
سلام کار در  منزل فریمان روستای ها فریمان بسته بندی ممنون میشم 
19:20
آتنا بلوچ
سلاکار بسته بندی درمنزل میخوام 
21:37
مریم فتح اللهی
سلام خسته نباشین کار بسته بندی در منزل میخوام خیلی واجبه لطفا معرفی کنید خیلی نیاز دارم 
22:15
کار در تولیدی پوشاک زنانه بسته بندی کمک برش
0912XXX9525 بازار تهران خ مولوی سمت پرده فروشا 0912XXX9525(نمایش کامل)
1401/11/06
دولتی
سلام کار بسته بندی در خانه خودم هستم  در اردبیل لطفا راهنمایم کنین
05:20
فاطمه مختاری
سلام و خسته نباشید جستجوی کارهستم میخوام که بسته بندی در منزل باشد ممنون میشم .
16:01
فاطمه مختاری
سلام نیاز به کار دارم و میخوام این بسته بندی در منزل انجام  بشه ممنون میشم .
16:05
استخدام بازاریاب حرفه ای
نیازمند یک بازاریاب با ویژگی های زیر هستیم . * فن بیان قوی *خوش رویی و برخورد مناسب *توانایی ارتباط گیری و مذاکره *ترجیحا آشنا به امور چاپ و تبلیغات کار شرکت ما طیف گسترده ای از خدمات تبلیغات ،‌ طر...
مرضیه نبی زاده
کار در منزل میخوااهم
17:19
سلام کاربسته درمنزل می‌خوام لطفاً معرفی کنین.مشهد
21:36
سلام جویای کار بسته بندی درمنزل هستم لطفامعرفی کنین.مشهد
21:37
نیروی خانوم و آقا
از خواندن این آگهی پشیمون نمیشوید لطفا تا آخر مطالعه فرمائید: با سلام خدمت دوستان شرایط استخدام عالی: استخدام تعدادی همکار خانوم برای شیف روز و همکار آقا برای شیفت شب جهت کار در کارخانه بسته بندی موا...
1401/11/08
سمیه عزیزی
سلام کار  در منزل میخام فریمان  لطفن معرفی کنید
07:08
زینب حسین پورمقدم
سلام خسته نباشید من کار در منزل مخوام ممنون میشم معرفی کنین شهرستان قوچان
08:22
میرزاخانی
سلام کار در منزل میخوام #اراک#
09:04
بسته بندی و لحیم کاری
به چند نفر همکار خانم زیر سی و پنج سال جهت کار در کارگاه مونتاژ و بسته بندی و لحیم کاری نیازمندیم، محدوده فقط باغمیشه نصر مرزداران و بارنج باشد
1401/11/09
شعله نامداری
سلام وقت بخیر درخواست کار درمنزل رو دارم
12:11
سلام نیازکاربه  بسته بندی در منزل دارم  کرج هستم
16:04
نیازمند کار بسته بندی درمنزل کرج هستم
16:07
انباردار
شرح شغل/وظایف:انباردار ۱_بررسی کیفیت و کمیت کالاها ۲_چیدمان انبار طبق ضوابط و گروه بندی قطعات ۳_آماده کردن سفارش مشتری بسته بندی،ارسال،تحویل ۴_کنترل موجودی کالاها،انبارگردانی دوره ای ،سالانه ۵_گزارش ک...
باران تاجیک
سلام جویای کار در منزل هستم مثلا هر نوع بسته بندی از اهواز لطفا معرفی کنید 
16:39
سلام‌‌خسته نباشی ازقزوین شهر بیدستان کاردرمنزل‌بسته بندی‌‌‌باشه، ماسه‌نفر هستیم
20:06
برای بسته‌ بندی‌درمنزل‌‌ماسه‌نفر یم‌‌قزوین شهر بیدستان شماری‌تلفن 0**** 
20:10
هیتکو
استخدام گرافیست
-تسلط کامل به فتوشاپ (photoshop) ، ایلاستریتور (Illustrator) ایندیزاین و افترافکت - آشنا به استراتژی های تولید محتوا و طراحی های استاندارد در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها - تسلط کامل به طراحی بسته ب...
1401/11/10
محدثه نصیرزاده
سلام کار در منزل میخوام از تبریز ممنون میشم منو معرفی کنین
21:46
1401/11/11
مرضيه فکرت اندیش
کار بسته‌  بندی  میخواهم
04:47
شهین رضایی
سلام خسته نباشین
من کاردرمنزل میخام
ساکن قزوینم
07:16
سبز فن آوران کیان | Sabzfanavaranekian
استخدام کمک انباردار (آقا)
بیمه داریم حتما موتور باید داشته باشید روزانه یه سری فاکتور صادر میشه که باید تو انبار جمع کنیم یه سری میره فروشگاه یه سری برای شهرستان بسته بندی میشه و ارسال میشه سواد انگلیسی در حد خوندن کلمات و ...
6952
سلام من کاربسته بندی میخام در اصفهان
18:47
1401/11/12
مریم عباسی
سلام کاربسته بندی درمنزل میخوام لطفا معرفی کنید مشهد
03:30
با سلام خسته نباشی من بسته بندی در منزل نیاز دارم ساکین کرجم 0****  ممنون میشم با هام تماس بگیرین🙏
09:11
مرکز تخصصی واردات و فروش دستگاه های کرگیری | CoregiriCompany
استخدام کمک انباردار (آقا)
موقعیت کاری خیلی خوب (جذب نیروی کار آقا برای بسته بندی و ارسال بسته ی پستی) و فرصت عالی برای آموزش و یادگیری اصول و فنون فروش ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹/۵ الی 16 پنجشنبه ۹/۵ الی ۱۳ جمعه و روزها...
1401/11/13
سلام  من کار بسته بندی میخوام درسنندج.اگه لازم داشتید لطفا اطلاع بدید ممنون
05:43
سلام کار بسته  بندی در منزل میخام بسته بندی شکلات یا دستمال یا حبوبات  خواهشا راهنمایی کنین از شهر اصفهان ملک شهر
22:41
سلام به بسته بندی در منزل نیاز دارم خواهشا اگر میشه راهنمایی کنین ممنون میشم از اصفهان ملک شهر 
22:48
استخدام نیروی خانم،بسته بندی
به تعدادی نیـروی خانم و آقا جهت کار بسته بندی چای در منزل خودتان بدون محدودیت سنی بدون نیاز به سرمایه و ثبت نام رایگان دارای مجوزات رسمی درامد روزانه و حقوق و مزایای عالی آموزش رایگان درب خانه بدون نی...
1401/11/15
کریمی
سلام من دنبال کار هستم کار در خانه میخوام  آدرس مختاری غربی  ممنون میشم   کار بدین
09:58
سارا حضرتی
سلام  کار در منزل بست بندی
10:14
1401/11/16
علیرضا دلخوش
سلام کا در منزل میخواهم
20:44
اتو کار و بسته بند
به تعداد همکار خانم جهت کار در بسته بندی پوشاک(اتو کار و بسته بند)در محیط کاملا زنانه نیازمندیم، افراد دارای سابقه کاری در اولویت است، اتباع هم پذیرفته می‌شود. ممنون
1401/11/17
زهرا ناسری
سلام جویای کار در منزل هستم لطفآ اگه کسی پیدا کردخبرم کنه 0**** 
17:04
1401/12/09
مهین مهماندوست
نیازمند کار بسته بندی درمنزل خودم هستم 
12:09
1401/12/10
مریم حمیدزاده
سلام دنبال کار در منزل هستم کار بسته بندی میخوام ممنون میشم هر کسی ک داشت خبر بده
13:24
جوشکار co2 و برشکار و خم کار
ه نفرات زیر مورد نیاز میباشد ۱ جوشکار CO2 درب ضد سرقت ۲ جوشکار co2 ۳ برشکار آهن ۴ نقاش رنگ پودری ۵ کمک آشپز خانم ۶ برش کار چوب ۷. مونتاژ کار درب ضدسرقت ۹. ام دی اف کار ۱۰ .فنی کار حداکثر سن ۳۰ سال ۱۱ ...
معصومه زارعی
جویاکار بسته‌بندی هستم
20:19
1401/12/11
فاطمه یحیایی
سلام کار در منزل میخوام در تبریز
05:41
ماعده حبیبی
سلام یه کاردرمنزل میخام واسه اصفهان
12:03
چای میعاد
کارگر ساده
استخدام چای میعاد شرکت چای میعاد جهت تکمیل کادر خود در استان‌ اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. کارگر ساده جنسیت: خانم، آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: بسته بندی چای کا...
1401/12/15
ی بی سمیرا ایوبی
سلام نیاز کار درمنزل هستم بسته‌بندی هرچی باشه پاک کردن حبوبات درمنزل شیراز هستیم دروازه اصفهان 0**** 
07:33
سلمان شریفی
سلام من کاردرمنزل میخوام دوتابچه  کوچیک دارم نمیتونم برم بیرون خیلی نیازدارم اگه کسی سراغ داشت بهم خبربده ممنون میشم شریفی هستم ازاصفهان خیابان کاوه
08:15
فاطمع ازاد
سلام خسته نباشید کار  بسته بندی در منزل میخام شیراز لطفان معرفی کنید تشکر
16:14
فروشنده و بسته بندی
فروشگاه مرواریدشب برای تکمیل کادرخود ب تعدادی فروشنده باروابط عمومی بالا نیازمندست
1401/12/16
سعید.لیرانوند.
سهیلا جهنده
سلام  من بانو هستم هستم ۳۷سال خونم بروجرده  میشه راهمایی کنید؟ 
15:39
سعید.لیرانوند.
سلام من خونه ام بروجرده کار در منزل انجام می
15:41
1401/12/17
رقیه امامی
سلام وقتتون بخیر
اگه دنبال کار در منزل هستین
فقط و فقط خانم ها 
من وسایل پوست و مو دارم مثل انواع کرم های دست ساز برای لک و جوش و انواع صابون و انواع قرص های لاغری و چاقی و ....
در ازای هر فروش درصدی میدم بهتون اگه تمایل دارین به این شماره پیام بدین 0**** 
فقط و فقط خانم ها
07:02
موفق
نیروی کار خانم جهت واحد تولیدی
️گروه صنعتی گاردین️ جهت افزایش نیروی تولیدی خود از بانوان واجد شرایط در مناطق (خضر،شهرک مدنی،حسن اباد،قاسم اباد) دعوت به همکاری می نماید: ️نیروی تولید(اپراتور دستگاه، بسته بندی بدون نیاز به سابقه) ️...
حق شعار
سلام وقت بخیر کار بسته بندی می خوام در خانه انجام بدم با تشکر
07:48
1401/12/20
سلام کار در منزل میخوام  اگر کسی  داشت به این شماره تماس بگیرد .0****  
19:18
1401/12/26
سارا رفعی
سلام م
11:43
شیوه جدید کسب درامد ترند شده دردنیا همکار فروش
✅میخام یه رو ش کسب درامد واقعی رو بهت معرفی کنم این روش تو دنیا هم داره ترند میشه ✅الان عموما چیکار میکنن میرن آنلاین شاپ میزنن که این روش کلی مشکل داره و مشکلش از جایی شروع میشه که تو باید درابتد...
1402/01/07
سکینه پرکار گشتی
سلام من فومن هستم کار بسته بندی در منزل میخام 🙏لطفا معرفی کنید ممنونم 
20:12
1402/01/08
سکینه عسکری
سلام  من ب کار نیاز دارم لطفا هر کاری ک در منزل انجام میشه تماس بگیرید 0**** 
10:32
سکینه عسکری
ادرسم خرمشهر 
10:34
ازاد
به یک خانم جهت کاردرغذا آماده نیازمندیم
به یک خانم مرتب جهت کاردرغذااماده نیازمندیم جهت ظرف شستن ونظافت و بسته بندی غذا.تازه مغازه زدم شلوغ نیست کارزیادی هم نداریم 0935XXX8506(نمایش کامل)
1402/03/11
مصطفی سلطانی
درود بر عزیزان
از آمل هستم کار در منزل بهم معرفی کنید ممنونم
مصطفی سلطانی
نیاز به کار بسته بندی دارم  در مازندران آمل
لطفاً معرفی کنید 0****  
08:25
1402/03/13
رقیه تاج الدین
سلتم جویای 
06:40
* زیست تخمیر * بنیان سلامت کسری * زیست درمان ماهان *
طراح گرافیک
مسلط به طراحی آرت ورک دارویی ( بسته بندی و مسترویژوال ها) مسلط به خروجی بسته بندی در چاپ مسلط به طراحی گرافیک پوستر ، لوگو، بسته بندی حرفه ای و.. مسلط به روش ها و تکنیک های طراحی بسته بندی محصول در خص...
محنا شاهرخی
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام در دلفان اگه کسی هست معرفی کنه
10:30
1402/03/14
زهرا شعبانی
سلام کاربسته بندی میخوام درمنزل لطفا معرفی کنیدبابل
16:55
1402/03/15
زینب کاظمی
سلام کار بسته بندی میخوام از سنندج
11:42
استخدام و کار در منزل بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تأییدیه از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه،پاداش،مزایا و ع...
1402/03/16
سلام یه کاربسته بندی که درمنزل باشه لازم دارم اهل تاکستانم 
20:12
سمانه رضویان
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام از شهر ساری 
لطفا معرفی کنید
20:18
1402/04/15
محمد صمدی
فاطمه انصاری
کار درمنزل می خواهم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:01
راننده با نیسان یخچال دار
بنام خدا به چند راننده دارای نیسان یخچال دار جهت کار در شرکت بسته بندی و پخش مرغ نیازمندیم. جهت اطلاعات بیشتر از ۹ تا ۱۷ تماس بگیرید یا به ادرس زیر مراجعه نمایید: تهرانپارس، اتحاد، ۵ شرقی، پلاک ۵
محمد صمدی
زهرا دهقانی
باسلام برای بسته بندی خشکبار مزاحم میشم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:02
محمد صمدی
فرزانه فتاحی
سلام جویای کار بسته بندی در منزل هستم ژیلا هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:05
1402/04/19
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:06
ورق کار
چند نفر با بیمه برای دستگاه های بسته بندی صنایع غذایی شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17 - پنجشنبه 8 الی 13
1402/09/07
مائده مولوی
نباشین کار در منزل می‌خواستم بسته‌بندی لطفاً برام زنگ بزنید سلام
 سلام خسته
سلام کار در منزل می‌خواستم 
09:47
همکار خانم بسته بندی
باسلام دونفر نیروی خانم بابت بسته بندی یراق آلات کار سبک که فعلا در خانه وبه زودی در مغازه انجام می‌شود وبه علت دست وپا پیچی افراد خانواده ترجیحا مجرد باشد
وحید آقامحمدی
سلام کاربسته بندی درمنزل میخام. ازقزوین
12:02
1402/09/09
سلام کاردرمنزل میخام بسته بندی لوازم تحریر از بویین زهرا 0**** 
1402/10/06
فاطمه قهرمانی
سلام کار بستهبندی  در منزل میخوام  از هشتگرد
18:44
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
1402/10/08
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام اگه کارتون واقعی از کرج انجام میدم
21:04
1402/10/10
رها آغباشلو
سلام کاربسته بندی درمنزل مخواهم ازمرند،ممنون میشم
11:44
ندا مردانی
ندامردانی  سلام کاردرمنزل میخوام 
17:35
کارگر ساده بخش بسته بندی کارخانه تولیدی نوشیدنی
خانم مجرد رده سنی 20 الی 33 سال ترجیحا تحت پوشش سازمان کمیته امداد امام خمینی(ره)...........دارای سرویس ایاب ذهاب و حقوق طبق اداره کار.....درصورت تمایل تماس گرفته شود.
1402/10/11
صغری زارع مویدی
سلام منم پول ریختم کار در منزل هیچ خبری نشد کلاهبرداری بود 
06:18
1402/10/14
مریم اسمعیل دوست
سلام  ببخشید کار در منزل  میخام  از لاهیجان  تو روخدا کسی سراغ  داره  کمکم  کنه  نیاز دارم  
12:10
فاطمه جلالی
سلام  کار  بسته  بندی منزل میخوام لطفا  راهنمایی کنید. شماره 0**** 
13:07
نیرو ساده کارخانه شکوهیه
شرکت تولیدی مواد اولیه پلاستیک(گرانول،رنگ،مستربچ) جهت تکمیل نیروی کار در شهرک‌صنعتی شکوهیه نیروی جوان آقا میپذیرد ترجیها باسابقه کار شرایط جسمانی و‌پزشکی سلامت ✅ گواهی سلامت پزشکی عدم استفاده از...
1402/10/17
07:35
سلام
20:23
فاطمه قاسمی محمد ابادی
بسته بندی در منزل لطفا
21:06
همکار جهت کارگاه بسته بندی سبزیجات
همکار خانوم جهت کار تمام وقت در کارگاه بسته بندی سبزیجات، ترجیحا مجرد، محدوده شهر ایلام، حقوق توافقی، بیمه دارد،
حمید زعفرانی
سلام کار در منزل می خواستم پاکدشت تهران
23:01
حمید زعفرانی
سلام کار در منزل  بسته بندی می خواستم ازپاکدشت تهران 
23:02
1402/10/18
رقیه زاهدی
سلام. یه کاربسته بندی میخام درمنزل کسی هست منومعرفی کنه
06:56
کارگر ساده باجای خواب+غذا (بسته بندی شکلات کاکائو)
◀️کارخانه معتبر و بزرگ واقع در تهران تعدادی کارگر ساده آقا جهت بسته بندی موادغذایی استخدام مینماید (بدون تعدیل نیرو و مدت زمان قرارداد توافقی) ⬅️شرایط سنی ۱۶ تا ۳۴ سال فقط آقا ◀️ساعت کاری ۸ ساعت / اضا...
رقیه زاهدی
سلام. یه کاربسته بندی میخام درمنزل کسی هست منومعرفی کنه
06:57
سلام وقت بخیر، کاربسته  بندی  درمنزل نیازدارم میشه معرفی کنید ازنجف اباداصفهان
08:15
1402/10/19
کبری جهانی
سلام کار بسته بندی در منزل می‌خوام لطفاً معرفی کنید از رشت
08:51
نسخه پیچ(تکنسین دارویی)
وظایف: ·        نسخه پیچی   ·        استفاده از سیستم های کامپیوتری جهت ایجاد لیست موجودی انبار و نام داروها ·        سفارش دارو ·        دریافت، بارگیری و تحویل بار دارو ·        فروش داروهای بدون نس...
محدثه سجادی
سلام جویای کار در منزل هستم رودهن
14:17
1402/10/20
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم ساکن شیراز
13:24
فاطمه نفر
درود کار بسته بندی در منزل میخوام شاهدشهر. شهریار هستم
20:08
جذب نیروی آقاجوان زیر۲۹سال کارخانه تولیدوپخش روغن نباتی
باسلام کارخانه تولیدوپخش روغن نباتی برای تکمیل کادر پرسنل خود در سال جدید ،ازبین جوانان سراسر کشور دعوت به همکاری می نمایدبامدرک تحصیلی دیپلم فوق دیپلم لیسانس درهررشته ای 3نفر مدیرفروش 2نفر مدیرمالی ...
1402/10/22
عسل علیزاده
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام .مشهد
13:29
سلام  وقتتون بخیر جویای کار بسته بندی در منزل هستم اصفهان  فلاورجان 🙏لطفا معرفی کنید چون شرایط کار در بیرون ندارم .
18:55
1402/10/23
مرضیه نظایر
سلام کار در منزل میخوام
15:38
استخدام مونتاژ کار خانوم
سلام شرکت تولیدی اسباب بازی جهت تکمیل پرسنل خود از واجدین شرایط جهت کار در قسمت مونتاژ و بسته بندی نیروی جوان کاری خانوم استخدام میکند جهت هماهنگی و بازدید از محل کار در چت دیوار رزومه خود را ارسال...
فهیمه زین العابدین
سلام من کار در منزل بسته بندی میخام هر چی باشه باشه
17:33
1402/10/24
سلام کار در منزل معرفی کنید لطفا از تهران تهرانپارس شرقی
13:04
سلام خسته نباشید کار در منزل میخاستم میسه معرفی کنید ممنون
16:02
فریبا دانش عدالت
سلام من احتیاج به کار در منزل هستم
17:50
عزیزعلی نظرپور
سلام لطفاً به من هم کار بسته‌بندی هر اجناسی باشه اشکال ندارد انجام میدم به کار احتیاج دارم 
22:50
1402/10/25
سلام کار در خانه میخاستم کسی سراغ ندارد
05:10
مجتمع چاپ و بسته بندی مهرورزان
حسابدار
استخدام مجتمع چاپ و بسته بندی مهرورزان مجتمع چاپ و بسته بندی مهرورزان در تهران (کهریزک) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید حسابدار جنسیت: خانم نوع همکاری: تمام وقت ...
شیرین پورناصرانی
سهیلا جهنده
سلام کار بسته بندی در منزل میخواستم 
06:57
افسانه نجفی
سلام کار بسته بندی در منزل می خواهم لطفا معرفی کنین از بابل هستم میخواهم تو بابل باشه
08:42
1402/10/26
رقیه نورنژاد
کار  در  منزل  میخوام   بابل 
03:53
همکار ساده خانم یا آقا بسته بند
به تیم ما بپیوندید! ما به دنبال یک فرد منظم ، پرانرژی و مسئولیت پذیر هستیم که با حداقل تجربه و انگیزه بالا به انجام وظایف مختلف بپردازد تا بتواند در محیطی کاملا دوستانه و پویا رشد کند کار در کارگاه مص...
خدیجه جباری عادل
سهیلا جهنده
05:30
ط سهراب
دنبال کار در منزل خودم هستم اگه کسی سراغ داره بگه لطفا (شیراز)
06:02
کار بسته بندی در منزل میخوام 
06:42
راننده جهت پخش
شرکت معتبر تولیدی و بازرگانی فعال در زمینه بسته بندی و توزیع کلیه قطعات خودرو با بیش از 20 سال سابقه درخشان و بالغ بر 300 نفر پرسنل خانم و آقا. به تعدادی راننده آقا جهت پخش و کارگر برای انبار و بسته ب...
ممنون میشم اگه کار بسته بندی در منزل هست معرفی کنید خیلی بهش نیاز دارم 
06:45
ستایش ساده
سلام. کار بسته بندی. درمنزل میخوام از قوچان و درگز مشهد
10:06
پروین جمالی نیا
سلام کار بسته بندی در منزل لازم دارم لطفا اگ میشناسید برای تربت جام معرفی کنید
11:17
جاوید امروز اسپادانا
اپراتور بسته بندی
استخدام جاوید امروز اسپادانا گروه صنعتی جاوید با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در حوزه تولید قطعات خودرو، واقع در نجف آباد شهرک صنعتی شماره 1 از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می‌نماید. اپراتور بسته بن...
منیژه تریان
سلام کاربسته بندی در منزل میخام لطفاً معرفی کنید
11:23
سهیلا جهنده
پرویزسبحانی
12:14
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام
13:02
همکار فقط خانم حقوق محیط فرهنگی ادمین
با عرض سلام و خسته نباشید مجموعه بزرگ کتاب امین برای تکمیل کادر خود از ۱//همکار خانم جهت ادمینی (فقطط پاسخگویی به دایرکت ها) حتما با سابقه کاری دعوت به همکاری میکند ساعت کاری فقط 3تا9شب (غیر قابل تغ...
من کار بسته بندی در منزل میخوام از سعید آباد
13:08
1402/10/27
ثریا ویسی آیینه و ندی
سلام وقت بخیر نیازمند کاردرمنزل هستم استان کرمانشاه شهر اسلام آباد غرب 
23:32
1402/10/28
سلام کار بسته بندی در منزل را میخام
10:54
بسته بندی کفش
تولیدی کفش کارسودا به چند نفر کارگر اقا برای بسته بندی نیازمندیم کار به صورت پیمانکاری هست مسیر کارگاه ارپادرسی *********** فقط تماس
سلام کار بسته بندی درمنزل میخوام
10:54
زهرا حیدری
سلام دنبال کار هستم بسته بندی باشه تو خونه.واقعا لازم دارم.لطفا اطلاع بدید
12:39
زینب حاتهی
سلام کاربسته بندی میخوام لطفامعرفی کنید0**** 
20:45
خانم جهت بسته بندی
بسته بندی زیره کفش با سواد باشد سرویس از میدان گلدسته و فیروز بهرام اتباع پذیرفته می‌شود
سمانه معصومی
سلام من از رشت  پیام میدم کار در منزل میخواستم .لطفا اگه کسی کار در منزل داره بتونم انجام میدم‌
21:32
1402/11/01
طیبه پوررستم پوررستم
سهیلا جهنده
طیبه پوررستم
10:38
سید مصطفی جاهدی
کار میخوام توی شهرک صنعتی  فریمان
15:24
خدمات بسته بندی مواد غذایی
به یک نفر خانم میان‌سال جهت کار بسته بندی خرما در محل فروشگاه آجیل و شکلات پاک شعبه دانشگاه نیازمندیم . هر روز هفته ها بجز جمعه ها محل کار کردن در فروشگاه و تحت نظر مجموعه انجام می‌گیرد و دور کاری...
1402/11/02
مریم ..
سهیلا جهنده
سلام منم کار در منزل بسته بندی لوازم تحریر لباس جوراب هرچی باشه نیاز دارم هم خودم هم مادرم سرپرست خانواده هم هست اگه بود به منم بگید ممنون
03:25
مریم بابایی
سلام...دنبال کار درمنزل بصورت  پاره وقت  بدون بیمه هستم.
08:36
مریم بابایی
ماریا هستم به کار بسته بندی درمنزل بصورت نیمه وقت دراصفهان نیازمندم
08:36
استخدام و کار در منزل بسته بند
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوز های رسمی با حقوق ماهانه ۱۲میلیون به بالا دارای تاییدیه از پلیس فتا و نهادهای قضای باحق بیمه ،پاداش،مزایا و عی...
خسروان
کار بسته بندی میخام در منزل
11:11
خسروان
کار در منزل میخام لطفان اطلاع بدید 
11:14
سهیلا جهنده
سلام خسته نباشید چه کاری هست
11:58
کارگر
یک مجموعه معتبر در تهران (منطقه ۱۱، میدان انقلاب) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید کارگر جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: نیروی آقا 20 الی 30 سال جهت...
1402/11/03
فاطمه درعلی
کار درمنزل میگردم نیست
14:37
سلام من کاردرمنزل میخوام لطفآ معرفی کنیدفومن
15:25
1402/11/04
حسین علیدوست
سلام خسته نباشین من خانم خانه دارم کاردرمنزل بسته بندی میخوام
08:21
کارگر خانم بسته بندی
شرکت تولیدی پلاست نگار پاژ به چند نفر "خانم " جهت بسته بندی و مونتاژ محصولات پلاستیکی نیازمند میباشد. لطفا فقط با شماره تلفن ثابت کارخانه تماس بگیرید. و پیام ارسال نکنید . لطفا جهت تنظیم فرم استخدام ...
حسین علیدوست
سلام کاردرمنزل بسته بندی باشه من خانم خانه دارم
08:21
1403/02/04
زهرا جعفری
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم.
08:10
سلام خدا قوت لطف  کنید کار بسته بندی  لازم دارم ممنون🙏
11:17
کارگاه ام دی اف
کارگاه تولیدی سرویس چوب برای تکمیل کادر پرسنلی خود به دو نفر نیروی کلاف کار حرفه ای ۲ نفر نیروی ساده ۲نفر نیرو خانم برای بسته بندی نیازمند است ساعت کاری ۸ صبح تا ۵/۳۰ بعد از ظهر نیم ساعت تایم صبحان...
مریم صمدی
سلام  منم به کار نیاز دارم لطفا راهنمایی کنین
17:10
مینا دوست محمدی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم 
من اصفهان اطراف شهر مبارکه هستم 
20:47
مینا دوست محمدی
لطفاً اگر کسی کار سراغ داره اطلاع بده 
متاهل هستم
20:48
استخدام نیروی جوان خانم جهت بسته بندی
به تعدادی نیروی جوان خانوم جهت بسته بندی کیک وکلوچه نیازمندیم حقوق: ۹ میلیون تا ۱۱ میلیون تومان ساعت کاری: ۷:۱۵ تا ۱۷:۱۵ سن: زیر ۳۲ سال جمعه ها تعطیل میباشد سرویس ندارد ساعت مراجعه ۹ تا ۱۵ لطفا متن آگ...
مینا دوست محمدی
این آگهی در کرج
20:49
سلام دنبال کاردرمنزلم کمک کنید ممنون تربت حیدریه
21:18
1403/02/05
سلام  کار بسته بندی در منزل میخوام 

06:27
کارگرساده وماهر باجای خواب وغذا گزو پشمک
کارخانه معتبر تولید گزو پشمک جهت تولید و بسته بندی از آقایان واجدین شرایط دعوت می‌کند... ❌️فقط آقایان ۱۸ تا ۳۵ سال ❌️ ✅️آغاز کار از روزی ک تشریف میارین ✅️ ✅️ساعت کار از ۸ الی ۴ عصر ✅️ تایم استراحت ...
9516
06:27
نرگس حیدری
باسلام من جویای بسته بندی در منزل هستم 
07:04
نرگس حیدری
باسلام نیاز به کار در منزل دارم بسته بندی نرگس حیدری از شهر اصفهان 
07:07
بسته بندی و سالن کار
رستوران زنجیره ای پرپروک شعبه پونک حقوق از ۱۱تا۱۳ میلیون بسته به مهارت کارت ملی و شناسنامه الزامیست شرایط سنی : بین 18 الی 35 سال تمام وقت ونیمه وقت خانم ویا اقا 2 ساعت استراحت روزانه * اشنا به سالنک...
کاردرمنزل میخوام شهرقدس 
07:44
سلام  کار در منزل میخوام بسته بندی ن  نجف اباد امیراباد ساکن هستم 
11:36
مهدیه درود
کار بسته بندی در منزل
22:10
1403/02/06
سلام. کار در منزل. میخام اگه هست خبر بدید لطفان
09:38
سلام دونبال ی کار بسته بندی هستم توخونه خودم لطفا راهنمایی کنید
12:18
1403/02/07
بهار
سلام نیازمندکاردرخانه هستم درتیران وکرون
08:46
کارگر ساده با جای خواب و وعده رایگان(بستنی)
کارخانه معتبر و برند به تعدادی کارگر ساده آقا در قسمت تولید و بسته بندی ● بستنی ● لطفاً جهت استخدام و دریافت آدرس چت دیوار پیام بدید ♦️پذیرش آقایان از ۱۸ تا ۳۸سال♦️ شرایط کار: ♦️ساعت کار...
یک‌شنبه 9 اردیبهشت 1403، ساعت 18:43