دنبال کن

نیازمند کار در منزل خود هستم

بسته بندی

1401/01/29
بسته بندی یا هر کار دیگر 
15:21
3 پاسخ
14 تایید
بسته بندی
سلام دو نفر خانم جهت بسته‌ بندی پلاستیک فریرز خیابان رسالت علی اباد لازم دا ریم شماره تماس جهت هماهنگی **********************
یاسرمحمدی
سلام من یک کار نیاز دارم درمنزل  با درآمد خوب به پول نیازدارم
21:23
4 تایید
1401/01/30
زهراطاهری
سلام من خییلی نیازدارم خاهشن
13:31
3 پاسخ
5 تایید
1401/02/04
خوبه مشکلی نیست  یک زوج که در پرند زندگی میکنند این کار مناسب است خیلی فعال و کاری هم هستند..چجوری میتوانم هماهنگ با شما بشویم 
10:17
بسته بندی
چند نفر خانم جهت کار و بسته بندی در لپه زنک خاوران نیازمندیم. جهت اطلاع نفرات فقط از مشیریه باشند
با چه شماره ای میتوانم با شما صحبت کنم 
10:18
1 پاسخ
2 تایید
1401/02/06
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج 
18:20
1 پاسخ
5 تایید
1401/02/08
سلام خیلی احتیاج به پولش دارم 
12:12
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
ب تعدادی نیروی خانم جهت کار بسته بندی نیازمندیم طبرسی شمالی ۶۱ حقوق توافقی تسویه هفتگی
1401/02/10
سلام من به کار در منزل نیاز دارم واقعا به پولش احتیاج دارم
12:41
2 پاسخ
4 تایید
1401/02/12
سلام خانم از اصفهان هستم نیاز به کار در منزل هستم احتیاج به درآمد دارم 
08:07
1 تایید
سلام 
08:53
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
خانم جهت بسته بندی محیط خانم هست و جهت بسته بندی ساعت کاری از ۹ صب تا ۶ بعد ظهر لطفا جهت هماهنگی و بازید از کار و رزومه کاری خود را در وات ساپ ارسال کنید
1401/02/13
نیاز به کار در خانه دارم
14:02
3 پاسخ
4 تایید
1401/02/18
سلام از پرند فاز شیش بسته بندی درخونه  هر کاری باشه انجام میدم ب پولش احتیاج دارم😔
11:41
نگین
سلام خسته نباشید من تمایل ب کار بسته بندی در خانه دارم 
13:21
2 تایید
بسته بندی
به یک خانم جهت بسته بندی با بیمه و سرویس حقوق مطابق با قانون کار نیازمندیم ادری:بعد از پلیس راه مایان کیلومتر ۵جاده صوفیان
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
17:51
1 پاسخ
معص
نجف ابادم
1401/02/19
زعر
سلام نیاز کار در منزل ۳نفریم با توانایی بالا در تهران
16:54
بسته بندی
باسلام به یک نیروی خانم مجرد ازسن ۳۰تا۳۵سال واسه بسته بندی حوله نیازمندم فقط مجرد لطفا آدرس منزل و شماره تماس وسن چت دیوارارسال کنید باشما تماس گرفته میشود
نیاز به کار در منزل دارم
17:57
2 پاسخ
1401/02/21
سلام من نگین خانم هستم شهریار اسدآبادوحتد کار خانگی نیازمندم دو نفر هستم
15:07
1 تایید
1401/02/22
باسلام بنده  به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:29
بسته بندی
باسلام به تعدادی کارجو جهت کار بسته بندی نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون نیاز به سرمایه بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
باسلام بنده به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:31
1401/02/23
سلام  من نیازمند کار در منزل هستم
13:28
1 تایید
سلاما در ۲۵۰ کیلومتری مشهد استیم  روستا ۳۰ خانوار یم ومرم بیکارند اگر کسی برای بسته بندی خاست 
15:29
بسته بندی
به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد برای خانم های خانه دار و اقایان دانشجویان و دانش اموزان بدون نیاز به سرمایه با درامدی مناسب کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق رو...
1401/02/25
فاطمه رسولی فر
سلام نیازمندکاردرمنزل خودهستم
11:05
مهرافروززارع
بسته بندی یا هر کار دیگر
سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی حبوبات
14:47
1401/02/26
سلام نیازمند کار درمنزل هستم از اردبیل
20:41
بسته بندی
به یک نیروی آقای جوان جهت بسته بندی و اداره ی فروشگاه تجهیزات ازمایشگاهی و تقطیر نیازمندیم تایم کاری ۹ صبح تا ۱ و ۴ تا ۸ بعد از ظهر هر روزه مثبت صد هزار تومن انعام
1401/02/28
لیدا فرزانه فر
سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل در اصفهان 
09:33
1 تایید
سلام من نیازمند کار بسته بندی درمنزل خودم هستم .از رشت
10:38
سلام من نیاز به کاربسته بندی در منزل دارم از تهران
10:57
بسته بندی
یک شرکت تولیدی معتبر برای بسته بندی به تعدادی خانم با حقوق بالاتر از اداره کار نیازمند است.
سلام جویای کار در منزل خودممم بسته بندی هر چیزی که شد خواهش میکنم از رشت
11:15
سلام کار دوخت کف انجام میدهیم 
15:38
نیاز به کار در خانه دارم
کار دوخت کفش  در منزل نیرو فعال می‌خوایم  0**** 
15:39
فروشگاه ویترین | Vitrin shop
استخدام انبار دار
1. جمع آوری کالا از روی فاکتور 2.اشنایی نسبی با کامپیوتر و روخوانی فینگلیش 3.توانایی انجام کار گروهی و کمک به سایر بخش های انبار از جمع اوری و بسته بندی و … 4. برای اقایان داشتن گواهینامه مزیت میباشد ...
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
کار دوخت کفش 0**** 
15:40
نیاز به کار در منزل دارم
دوخت کفش انجام میدهیم 0**** 
15:41
ما کاردر منزل داریم مخصوص برای ساکنان فردیس ومشگین اباد کرج محمد شهر و دور اطراف کسی خواست تماس بگیرین 0**** 
15:44
2 تایید
بازرگانی پروشاپ | Poroshop
استخدام کمک انباردار (آقا)
شرکت هوشمند پردازش کیمیا رایانه در راستای تکمیل پرسنل خود به یک کارمند جهت کار در بخش انبار برای کمک در انبار و جمع کردن کالا نیازمند . کالاهای کاری ما لوازم کامپیوتر می باشد. ما نیاز به یک نفر برای ک...
1401/03/01
ملحیه خاوریه
سلام کار درمنزل هر کاری باشه
07:17
1 پاسخ
ملحیه خاوریه
سلام نیازمند کاردستی 
07:21
سلام  خسته نباشیدمن ب کاراحتتیاج دارم کاربسته بندی باشه
10:08
سورنا انتخاب برتر
کارشناس ارشد طراحی گرافیک
استخدام سورنا انتخاب برتر سورنا انتخاب برتر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس ارشد طراحی گرافیک جنسیت: خانم، آقا سابقه کار: دارای سابقه کار...
1401/03/02
نیاز به کار در منزل دراصفهان دارم
11:42
1401/03/04
سارا محمدزاده
استخدام غیر حضوری خانم و آقا 

به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم 

نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی 
و یا ادمین اینستاگرام و تلگرام
حداقل مدرک : اول دبیرستان 
همه چی به شما آموزش داده میشه
نداشتن سابقه کیفری 
کارها به اسون ترین حالت انجام میشه
جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید
@TheKayan
12:36
1 تایید
1401/03/11
معصومه آذرم
سلام دوستان نیازمند کار در منزل بسته بندی پوشاک زنانه هستم 
15:23
صنایع پلاستیک و بسته بندی محب قزوین
کارشناس گرافیک و طراحی
آقا و خانم جهت طراحی تصاویر و متون روی تیوبها
1401/03/12
 سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی خیلی به پول احتیاج دارم از شیراز
07:54
هاتفی                   سلام خسته نباشید کادرمنزل بسته میخوام توخونه انجام بدم به پولش احتیاج دارم 
16:03
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم 
18:28
3 پاسخ
چند نیروی خانم واقابرای بسته بندی ظروف یکبار مصرف
سرویس داد ناهار دارد محیط مناسب بسته های فصلی حقوق مزایا و پایه سنوات طبق قانون پرداخت می شود
ندا غفاری
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
من از شهریار تهرانم
18:29
1401/03/17
لطفا به ماکاردهید
جویای کاردرمنزل هستم بسته بندی کنیم هرچی باشه
تبریز
اونقدردنبال کارهستیم😭😭😭پیدانمیکنین😭😭😭😭
06:28
1401/03/18
نیازمند کار بسته بندی یا باکس در خانه هستم. 
0**** 
05:20
1 پاسخ
بسته بندی مواد غذایی.محیط کاملا بهداشتی وتعمیز.
لطفا فقط خانم. محیط کاملا زنانه. امکان جذب نیرور از پرند رباط‌کریم و حوحه ها میباشد.
الهام جعفری
 سلام ب کار در منزل احتیاج دارم 
09:57
1 پاسخ
1401/03/19
سلام من بچه مریض معلول دارم واقعا به کار درمنزل نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید
06:57
1401/03/20
اعظم عباسیان
سلام من به  کار  در منزل نیاز دارم
10:32
به یک نیروی خانوم جهت کار در باقلوا پزی نیازمندیم
به یک همکار خانوم جهت کار در باقلوا پزی نیازمندیم شرایط سنی ۲۰ تا ۳۵ سال مجرد سختی کار سر پا بودن هست کار های که باید انجام بدید نظافت .شستشویی سینی انداختن خمیر باقلوا در سینی و بسته بندی نیروی...
1401/03/21
سلام من ب کار درمنزل خودم نیاز دارم چون کسی وندارم بچمو پیشش بزارم.ب این کار نیاز دارم چون تنهایی باید زندگیمو بچرخونم
09:09
1 پاسخ
محدثه جهانگیر
سلام خسته نباشید من کار  تو خونه نیازمندم ساکن رشت هستم  لطفا اگه کاری بود به من اطلاع بدید 
10:19
1401/03/22
سلام لطفا کار در منزل معرفی کنید در کاشان .نیاز دارم بهش ممنون
04:21
نیازمند کارگرساده
باسلام و وقت بخیر نیازمند همکار خانوم جهت بسته بندی و مونتاژ و... اولویت با افرادی که در شهرک اندیشه سردرود و لواسان و راهن هستن (برای آشنایی با کار لطفا زنگ بزنید با تشکر)
ناهید علیپور
سلام من  به   کار در منزل  نیاز دارم 
04:50
1401/06/03
زینب نوری سوها
نیاز به کار در خانه دارم
سلام..کار در منزل پرستاری از کودک یا سالمند زن نیاز به پول دارم متشکرم زینب نوری سوها
22:35
زینب نوری سوها
نیاز به کار در منزل دارم
سلام.من نیاز به کار در منزل را دارم .خیلی نیاز به پول دارم متشکر
22:43
صنایع غذایی و بسته بندی دانه خورشید
حسابدار
استخدام صنایع غذایی و بسته بندی دانه خورشید صنایع غذایی و بسته بندی دانه خورشید جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. حسابدار جنسیت: خانم سابقه کار: دا...
1401/06/04
عصمت فیروزی
من نیازبه کاردارم 
12:14
1 پاسخ
1401/09/06
صدیقه کشتکار
سلام من احتیاج به کارخونه دارم مثل بسته بندی برا شهرک صنعتی فتح اباد هستم
13:01
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم
۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی  دارم
13:08
1 پاسخ
کارگر ساده اقا و خانم
استخدام جهت کار در یک شرکت تولیدی مصنوعات فلزی کارگر ساده خانم جهت بسته بندی و مونتاژ و پرسکاری و تزریق پلاستیک حقوق توافقی دارای بیمه مسئولیت ناهار دارد سرویس دارد از دروازه تهران و امام خمینی ساعت ک...
1401/09/07
خانم سلیمیان
سلام من واقعا نیاز به کار در منزل دارم.کار بسته بندی هرچی که میخواد باشه. واقعا به پولش احتیاج دارم.
ان شاءالله با در آمد بالا باشه.
16:05
خانم جمشیدی هستم سرپرست خانوار هستم درکرج سکونت میکنم
سلام من خانم سرپرست خانوار هستم سه بچه یتیم دارم به یک کار در منزل خودم نیاز مندم 
17:45
1401/09/08
سمیه امین الرعایا
سلام ساکن اصفهان هستم..به کاردرمنزل احتیاج دارم کاری ک بسته بندی یاچیزی ک فقط درمنزل خودمون باشه 
09:26
تحصیلدار و کارپرداز
استخدام صنایع غذایی و بسته بندی دانه خورشید صنایع غذایی و بسته بندی دانه خورشید جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. تحصیلدار و کارپرداز جنسیت: آقا سا...
سمیه امین الرعایا
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم ۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی دارم
سلام..میشه معرفی کنید چ کاری هست ک انجام میدین درمنزل؟
09:27
1401/09/11
فاطمه کریمی
سلام من ب یه وام احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید 
11:01
1 پاسخ
بسته بندی یا هر کار دیگر
به بازاریاب برای فروش محصولات پوست و مو نیاز دارم 
16:41
مدیر فروش
استخدام صنایع غذایی و بسته بندی دانه خورشید صنایع غذایی و بسته بندی دانه خورشید جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. مدیر فروش جنسیت: آقا سابقه کار: د...
سکینه فرجالاپور
سلام من  خانوم  فرجی هستم به کار در منزل خیلی احتیاج دارم.فقط توخونه باشه ممنونتون میشم 
21:58
1401/09/13
کار خوب با درآمد خوب برای کسانی که میخوان تو منزل کار کنن بدون تحصیلات ، بدون سابقه کاری ، بدون سرمایه ،  بدون پارتی ،  با آموزش های رایگان 
با شماره 0****  تماس بگیرین تا این کار خوب رو با این همه آپشن بهتون معرفی کنیم . 
13:52
کار  در  منزل با درآمد  خوب گه نه تحصیلات میخواد ، نه سن ، نه سرمایه ، با آموزش رایگان ، با شماره 0****  تماس بگیرین
14:01
1 تایید
صنایع پلاستوفوم بنی‌کریم
کارگر
استخدام صنایع پلاستوفوم بنی‌کریم صنایع پلاستوفوم بنی‌کریم در تهران (چهاردانگه) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید کارگر جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز:...
فاطمه
دنبال کار غیر حضوری هستم مثلا اپراتور چیزی 
کسی بود پیام بدهد 
17:48
1401/09/14
سمیه بشکار
نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم هر نوع بسته بندی که باشه خانم سلطانی از کرمان
06:59
نیازمند به کار هستم
07:35
کار در منزل بسته بندی
سلام دوستان.. جویای چندنفر نیروی باتجربه وفرض هستیم برای کاردر خانه هم راحت هم بهداشتی هم ساعت کاریش مناسب فقط جهت کار داخل پیام رسان [ربیکا یا ایتا] پیگیرباشیدبا تشکر
بهزادکاکی
سلام من خاهان کار درمنزل برای ۲نفرهستم باحقوق خوب
09:24
کبری بلالی
لام من رشت هستم نیازبه بسته بندی یاهرکار دیگه ای که بشه تومنزل خودم انجام داد دارم 
11:13
سلام دنبال کاردرمنزل هستم دربسته بندی یاهرچیزی لطفاً معرفی کنید
18:07
خانم جهت امور اداری و نیروی فنی ماهر و نیمه ماهر
نیروی خانم جهت اداری مسلط به کامپیوتر wordوExcel نیروی فنی جهت خط تولید و بسته بندی و کار داخل سالن تولید
ناھید محمدی
سلام روی روتختی۔رومیزی و انواع لباس مجلسی۔عروس۔بافت۔مانتوو۔۔۔سنگدوزی۔جواھردوزی و۔۔ گیفت حناانجام میدم شھرستان دورود 0**** 
20:58
فاطمه رستمی
سلام ماهم نیازمند کاردرمنزل هستیم سنندج 
22:40
1401/09/15
سلام ساکن اسلام اباد ام اماده همکاری در گارگاه برش پارچه 
هستم 
03:13
نیروی بسته بندی، خانم
یک شرکت تولیدی نیازمند تعدادی نیروی خانم برای تولید و بسته بندی دمنوش های گیاهی است. شرایط کاری روز مزد با دستمزد عالی. تعطیلی دو روز در هفته ، پنجشنبه و جمعه. فضای کار محترمانه و آرام. ساعت کار 7 تا...
1401/09/17
نجمه عفیفی پور
سلام جویای کاردرمنزل هستم شیراز
08:14
1401/09/19
صمد چمنگرد
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج

15:11
سلام آماده آماده برای کار در منزل. امیر همدان🙏
21:57
استخدام رسمی ویزیتور شرکت دلاوران
درود شرکت دلاوران (بزرگترین پخش برنج و حبوبات استان خراسان) در لاین فروش مویرگی خود در شهر مشهد استخدام میکند. شرایط؛ حداقل مدرک تحصیلی دیپلم حداقل سابقه کار بازاریابی و فروش یکسال حداقل سن ۲۲ سال ...
1401/09/20
سلام نیاز فوری برای کار در منزل خودم هستم کار الگوکشی روی پارچه و برشکاری ، بسته بندی انجام میدم .از خمینی شهر اصفهان ممنون میشم همکاریم کنید،🙏
20:00
1401/09/21
زینب احمدی
سلام من کار در خانه یا ترشی درست کردن یا بسته بندی 
21:37
1 پاسخ
1 تایید
زینب احمدی
بسته بندی 
21:37
پارس آیلین مهر
بازاریاب و ویزیتور
استخدام پارس آیلین مهر شرکت پخش پارس آیلین مهر تولید کننده برندهای پامین (بزرگترین تولید کننده مایع زرده و سفیده تخم مرغ و تنها تولید کننده پودر تخم مرغ و مکملهای ورزشی و تخم مرغ بسته بندی) - برند اید...
1401/09/23
زهرا ایوبی
سلام من  نیاز مندکار در منزل هستم   
بسته بندی
07:47
الناز محمدیان
کار در منزل نیازمندم.
11:39
1 پاسخ
حمیده وانقی
سلام من نیازمنده کار در منزل هستم
16:39
راننده پایه دو
استخدام صنایع غذایی و بسته بندی دانه خورشید صنایع غذایی و بسته بندی دانه خورشید جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. راننده پایه دو جنسیت: آقا سابقه کا...
1401/09/24
پریسارحیمی
سلام
من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب 
البته بسته بندی خشکبار
20:11
1 پاسخ
پریسارحیمی
پریسارحیمی
سلام من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب البته بسته بندی خشکبار
0**** 
پریسارحیمی
20:12
1 پاسخ
1401/09/25
طغیانی
نیازمند کار در منزل خودم هستم اصفهان 
09:40
جوراب
به ۲نفرخانم جهت بسته بندی جوراب مردانه درمحیطی کاملا زنانه وتمیز نیازمندیم لطفا فقط تماس بگیرید
سلام من به شدت به کار در منزل بسته بندی با درامد خوب نیازمندم. دوتا بچه دارم . لطفا 
ممنونم.

0****  پروانه جعفری ساکن پرند
13:20
1401/09/26
سلام من مریم ازاستان کهگیلویه.وبویراحمدنیازمنددرکاردرمنزل بسته بندی هستم درصورت شرایط لطفابامن تماس بگیرید
09:15
سلام بسته بندی درمنزل ..اصفهان نیازدارم 
09:41
خیاط بیرون بر و بسته بند کار
با سلام به تعدادی خیاط بیرون بر شلوار زنانه دوز تمیز با کار دائم در محدوده تهران نیازمندیم برای کنجکاوی قیمت تماس نگیر دنبال کار هستی فقط حضوری و به یک نفر در کارگاه تولیدی و بسته بندی نیازم...
1401/10/02
سمانه وجدی
سلام وجدی هستم ساکن تهران بچه ۳ ساله دارم کاربسته بندی درمنزل می خوام خیلی به کاراحتیاج دارم 
20:05
1401/10/04
سلام نیازبه کار درمنزل.خیلی به کارکردن فعال هستم.از تبریز  
11:14
1401/10/05
زهرا موسوی
سلام من به کاردرمنزل نیازمندم ازمشهد
02:10
جذب نیرو در کارخانه بزرگ و معتبر قند و شکر
کارخانه بزرگ و معتبر تولید قند و شکر از آقایان و خانم های ایرانی و اتباع جهت خط تولید و بسته بندی با شرایط عالی دعوت به همکاری میکند طرف قرارداد کارخانه میباشد تعدیل نیرو ندارد کار داعم همراه با آم...
1401/10/06
زهراطالعی
سلام به کاردرمنزل نیاز دارم
12:13
1401/10/07
فاطمه چاهه
سلام من دخترناشنوا هستم خیلی به پول احتیاج دارم یه پسر ۲ ساله دارم در خونه ۲۰متری زندگی  میکنم 
03:12
زهراخاندوزی
سلام به کار درمن منزل  بسته بندی دراستان گلستان احتیاج دارم
10:33
کارمند اداری
استخدام صنایع غذایی و بسته بندی دانه خورشید صنایع غذایی و بسته بندی دانه خورشید جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارمند اداری جنسیت: خانم سابقه کا...
1401/10/09
ابوذرقربانی
زهراطاهری
سلام خوبی ببخشیدکدوم شهرهستید
10:46
شمسی رحیمی
سلام  من به شدت نیاز به کاردرمنزلدارم کاربسته بندی  
22:33
فاطمه شفقی
سلام  به کاربسته بندی درمنزل نیازدارم.خواهشا.ازرشت.0**** 
23:02
استخدام نیروی خانم شهرک صنعتی۲ از چغادک  کار بسته بندی
استخدام نیروی خانم شرایط رو دقت بفرمایید لطفا پیام ندید فقط تماس کار دائم هست سن زیر ۴۰ حتما حتما ساکن چغادک کار بسته بندی سبزیجات هست بیمه دارد سرویس رفت و برگشت دارد ساعت کار صبح به مدت ۵ الی ۶ سا...
1401/10/10
اکبر خواجه لو
از شهریار هستم لطفاً کار در منزل بهم معرفی کنید ممنونم
03:57
1 تایید
سلام نیاز به پول دارم ومی خواهم در خانه باشه از شهرستان لامرد هستم
04:07
3 پاسخ
مرتضوی اعظم
سلام نیازبه کاردرمنزل دارم واسه بسته بندی
17:02
به چندخانم مجرد(تک شیفت)جهت بسته بندی
به چند خانم مجرد جهت بسته بندی و تا کردن لباس با شرایط سنی ۱۵ تا ۳۰ سال در محدوده فلکه گاز ۱۶متری سمیه بصورت تک شیفت چرخشی شیفت صبح ۹ تا ۲ شیفت عصر ۴ تا ۹/۵ حقوق ماهی ۳میلیون
1401/10/11
سلام نیاز کار در خانه هستم ممنون میشم 
12:34
فهیمه گودرزی
من خانم ۳۳ ساله هستم احتیاج دارم درمنزلرخودم کارکنم و درامدی داشته باشم خواهش میکنم کمکم کنید
19:19
1 پاسخ
سما عبدالرحیمی
سلام کار بسته بندی در منزل میخام دانشجو هستم خیلی نیازمندم
20:07
1 پاسخ
نیروی تولید و بسته بندی
کارخانه تولید گز و سوهان حاج حسین قربانی واقع در شهرک بزرگ اصفهان در ردیف های شغلی نیروی تولید و بسته بندی با شرایط زیر استخدام مینماید. -با اخلاق -منظم -باهوش و علاقه مند به یادگیری -سرعت عمل بالا -...
1401/10/12
نسرین رضاییان
سلام من نیاز دارم به کار در منزل  هرچی باشه بسته بندی انجام میدم ....درشهرستان جهرم
18:18
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید0**** 
22:54
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید0**** 
22:54
جذب نیرودیپلم فوق دیپلم لیسانس تولید
باسلام کارخانه تولیدروغن نباتی ، برای تکمیل کادر پرسنل خود در سال جدید ،ازبین جوانان سراسر کشور دعوت به همکاری می نماید. مدرک تحصیلی دیپلم فوق دیپلم لیسانس درهمه رشته ها 3نفر مدیرفروش 2نفر مدیرمالی ...
1401/10/16
طیبه زارعی
سلام من وقت ازاددارم دنبال کاردرمنزل هستم 
16:45
1 پاسخ
به کار درمنزل نياز دارم،از دماوندم 
18:37
زیبا
سلام کار در منزل هر کار باشه انجام میدم خیلی نیاز دارم در اردبیل 
21:21
کارگر ساده کارخانه انرژی زا با بیمه و سرویس
تعداد محدودی نیروی کارگر ساده آقا در کارخانه معتبر نوشابه انرژی زا در قسمت تولید و بسته بندی نیازمندیم: ♦️پذیرش از ۱۸ تا ۳۶ سال♦️ ‼️استخدام بدون اتلاف وقت از روز مراجعه شرایط کاری: ✅ساعت کاری...
1401/10/17
سهیلا نجفی
سلام من 35 سال دارم خانم هستم به شدت نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم 
04:10
باسلام جویای کاردرمنزل خودمم کاربسته بندی واقعااحتیاج به پولش دارم
15:58
زهرا فتحی
نیاز به کار در خانه دارم
سلام من به کار در منزل نیاز دارم 
21:01
2 پاسخ
کارگر بسته بندی تخم مرغ
توضیحات شرکت تخم مرغ پارسیرنگ واقع در شهرک صنعتی ملوسجان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود نیاز به کارگر بسته بندی تخم مرغ ( آقا - خانم)با شرایط ذیل دارد : حداکثر سن : 30 سال شرکت سرویس ایاب و ذهاب دارد ساعت ...
1402/01/16
خانم زارعی
0**** 
07:47
فریبا مقدسی
سلام .نیازمند کاردرمنزل هستم ..ساکن  پردیس بومهن هستم
12:35
1 پاسخ
1402/01/22
زهرابختیاری
سلام  نیازمندکاردرمنزل هستم خواهش میکنم کمکم کنید 
12:47
1 پاسخ
مدیران آهن زاینده رود
برشکار ورق فولادی
استخدام مدیران آهن زاینده رود شرکت مدیران آهن زاینده با بیش از 60 پرسنل، در زمینه ارائه مقاطع فولادی، آلیاژی و استیل فعالیت می‌کند و هم اکنون در زمره شرکت‌های برتر صنعت فولاد کشور شناخته می‌شود. این ...
1402/01/24
سعداسلیمانی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی در بانه. ممنون 🙏
20:48
1 پاسخ
1402/01/28
زهراغلامی
سلام. نیازمندکاردرمنزل خودهستم. تشک ر
01:12
1402/01/30
فاطمه عزیزی
سلام در فریدونکنار نیاز ب بسته بندی
06:39
کار درمنزل (بسته بندی)
درودبه شما.نیازمند به چندنفر نیرو خوب وکاردرست خانم جهت بسته بندی در منزل خودتون باشرایط زیر هستیم..فقط جهت کار داخل پیام رسان < >پیگیر باشید ● سن ۱۵ تا۵۰ ● فقط خانم ● کاملا بهداشتی ● فرض ومنظم
1402/01/31
سمیه بایزدی
نیازمندکاردرمنزل بسته بندی هستم 
17:01
1402/02/01
مریم حسینوند
بسته بندی یا هر کار دیگر
سلام  من کار بسته بندی را دوست دارم انجام بدم لطفا جواب بدین یا اگه میشه با این شماره تماس بگیرین چون خیلی پول نیاز دارم 0**** 
11:52
1402/03/29
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:54
میهن، پاندا، هایلی، برنارد، فروتلند
کارشناس تعمیرات و نگهداری (بسته بندی تتراپک)
وظایف و مسئولیت ها: - تهیه لیست دوره ای تعمیرات و نگهداری تجهیزات خط تولید - آماده‌سازی دیتاشیت - برنامه‌ریزی برای سرویس‌های دوره‌ای تجهیزات - عیب یابی دستگاه های تتراپک
1402/03/30
هانیه حیدری
کار در منزل هرچی باشه بسته بندی انجام میدم در تهران
11:12
فاطمه پوربنا
سلام به کار در منزل نیاز دارم ، دزفول زندگی میکنم.
16:27
شیدا پیچکار
سلام
نیاز به کار در منزل دارم
اسلامشهر_تهران
خوشحال میشم کمک کنید
ممنون
17:35
1 پاسخ
طبیعت - خوشبخت - مکنزی - نویتکس - دیلی مارکت- وال مارکت- ایزی پیک، ایزی لند، اکو زیما، پتروپاک - اوگور - آلوم پک - پلیمر پاک آریان، امروز، کارنیلا، و ....
مدیر محصول ( مواد غذایی )
تحقیقات بازار در خصوص محصولات رقبا، برندهای جهانی برتر و ارزیابی تمایلات مشتریان بررسی روند فروش گروه محصولات، درصد پوشش و شناسایی پتانسیل های رشد فروش تحلیل و آنالیز محصول ، مشخص کردن نیازمندی ها و ت...
محب رحمانی
سلام دوباله کار در منزل هستد
22:19
محب رحمانی
مرد
22:19
طوبی محمدعلی شاه ابادی
سلام من یک کار نیاز دارم  در منزل بادرامد خوب
22:52
استخدام نیروی بسته بندی خانم شهرک صنعتی مورچه خورت
شهرک صنعتی مورچه خورت شیفت ۸ یا ۱۲ ساعتی سرویس دارد
طوبی محمدعلی شاه ابادی
به کاردرمنزل احتیاج دارم با درامد خوب
22:53
2 پاسخ
1402/03/31
الناز جم
سلام نیازمند کار در منزل هستم و به پول نیاز دارم ساکن کرج هستم و جنسیت زن ۲۰ سال سن
18:33
2 پاسخ
1402/04/01
محمد صمدی
زهراطاهری
0**** 
15:33
کارگر بسته بندی
ساعت کاری هفت و نیم صبح تا هفت و نیم غروب بسته‌بندی کفش محیط سالم پرداخت مساعده پرداخت اضافه کاری آدرس: ایرین، خیابان ابراهیمی، گروه کارخانجات کفش زندی تماس بگیرید پیام پاسخ داده نمی‌شود
محمد صمدی
سلام 
15:40
1402/04/03
محمد صمدی
با چه شماره ای میتوانم با شما صحبت کنم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:40
محمد صمدی
۰۹۱۳۰۰۵۳تماس بگیرید
18:47
به چند خانم جهت کار در چاپخانه نیازمندیم
به دو نفر خانم زیر 35 سال جهت کار در چاپخانه جهت بسته بندی بیمه دارد مزایا حقوق طبق وزارت کار
محمد صمدی
0**** 
18:48
1402/04/04
محمد صمدی
سلام خیلی احتیاج به پولش دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:38
مهدیه مجدی
سلام نیازمند کاردر منزل هستم بسته بندی باشه فقط درامد داشته باشه الکی نباشه
17:10
بازاریاب
فقط و فقط خانم بازاریاب و ویزیتور خانم برای فروش بسته بندی های هل، ادویه جات، کتیرا و..... توانایی جذب و متقاعد کردن مشتری در صورت تمایل به همکاری در چت پیام بگذارید تا شماره داده شود.
محمد صمدی
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
1402/04/08
زهرا قاسمی
سلام  من نیازمند کار در منزل هستم 0**** 
10:24
1 پاسخ
محمد صمدی
زهرا قاسمی
سلام من نیازمند کار در منزل هستم ۰۹۹۴۱۴۳۳۲۳۵
سلام 0**** پیام بدید
11:51
کارشناس پذیرش
کارشناس دفتر پذیرش شرکت پیشتازان فن آور پانا پاسخگویی به تماس مشتریان و راهنمایی لازم در مورد گارانتی محصولات خریداری شده بسته بندی و ارسال کالای خراب به بخش تعمیرات تحویل بستهای پستی دارای روحیه کا...
1402/04/13
محمد صمدی
سلام من ب کار درمنزل خودم نیاز دارم چون کسی وندارم بچمو پیشش بزارم.ب این کار نیاز دارم چون تنهایی باید زندگیمو بچرخونم
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:49
محمد صمدی
الناز جم
سلام نیازمند کار در منزل هستم و به پول نیاز دارم ساکن کرج هستم و جنسیت زن ۲۰ سال سن
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:57
1402/04/15
محمد صمدی
سعداسلیمانی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی در بانه. ممنون 🙏
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:47
کشتارگاه صنعتی مرغ شیفت شب
ب تعدادی نیرو جهت کار در کشتارگاه شیفت شب قسمت بسته بندی نیازمندیم با حقوق 11میلیون ب بالا و بیمه و سرویس رفت و برگشت 0930XXX9729(نمایش کامل)
محمد صمدی
زهرا فتحی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:48
محمد صمدی
سما عبدالرحیمی
سلام کار بسته بندی در منزل میخام دانشجو هستم خیلی نیازمندم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:50
محمد صمدی
پریسارحیمی
۰۹۱۱۵۰۳۸۲۵۱ پریسارحیمی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:52
نیازمند نیروی کار
به یک نیروی کار خانم و یک نیروی کار آقا جهت کار در فروشگاه لوازم کوهنوردی و ماهیگیری و شکار واقع در چهارراه زند خیابان دهنادی جهت چیدمان ،بسته بندی و نظافت نیازمندیم حداکث سن ۲۵ سال ساعت کار ۹ ت...
محمد صمدی
الناز محمدیان
کار در منزل نیازمندم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:57
محمد صمدی
زینب احمدی
سلام من کار در خانه یا ترشی درست کردن یا بسته بندی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:58
محمد صمدی
فاطمه کریمی
سلام من ب یه وام احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:02
تولید و بسته بندی
خط تولید و بسته بندی مواد غذایی، اتباع پذیرفته می‌شود آقا و خانم. ***********
محمد صمدی
عصمت فیروزی
من نیازبه کاردارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:03
محمد صمدی
الهام جعفری
سلام ب کار در منزل احتیاج دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:09
محمد صمدی
نیازمند کار بسته بندی یا باکس در خانه هستم. ۰۹۱۳۲۸۱۵۲۳۶
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:10
بسته بندی پوشاک
به چند نفر جهت کار در تولیدی پوشاک زنانه نیاز مندیم در قسمت بسته بندی
محمد صمدی
ملحیه خاوریه
سلام کار درمنزل هر کاری باشه
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:13
1402/05/06
رقیه جعفری
سلام نیازبه کاردرمنزل خودم هستم شیراز ممنون
07:53
ساحل جهانگیری
سلام م نیازمند کار درخانه خودم هستم  بچه  کوچیک دارم 6ماهشه اگ کار بسته  بندی باش خیلی خوبه 0**** 
12:57
1 پاسخ
توزیع و پخش نوشابه ساتراپ دینا
کارگر انبار
استخدام توزیع و پخش نوشابه ساتراپ دینا توزیع و پخش نوشابه ساتراپ دینا در استان هرمزگان، شهر بندرعباس جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان هرمزگان استخدام می‌نماید کارگر انبار جنسیت: آقا ساب...
محمد صمدی
ساحل جهانگیری
سلام م نیازمند کار درخانه خودم هستم بچه کوچیک دارم ۶ماهشه اگ کار بسته بندی باش خیلی خوبه ۰۹۹۰۳۹۳۲۸۴۳
سلام 0**** تماس بگیرید 
13:40
سمیرا میرافضل
سلام 
15:05
1 پاسخ
محمد صمدی
سمیرا میرافضل
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:58
کار خانگی و یا کارگاهی.
سلام وقت خوش. قابل توجه همه همشهریان عزیز و اتباع محترم . مشاور فروش و راه اندازی کسب و کارها. با مجوز قانونی وسابقه . اگر بدنبال درآمد بهتر و بیشتر هستی پس فرصت رو از دست مده و با ما تماس بگیر....
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:59
محمد صمدی
طوبی محمدعلی شاه ابادی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:00
سلام کاربسته بندی درمنزل نیازمندم درگلبهار جمهوری ۴۶
21:39
پارس حیات | Pars Hayat
کارشناس بودجه و گزارشات | Budget Analysis and Reporting Specialist
1- حداقل لیسانس حسابداری / مدیریت مالی 2- حداقل 2 سال سابقه کار در زمینه مرتبط 3-MS Office (excel/powerpoint) 4- توانایی کار تحت فشار مهلت مقرر 5- نتیجه گرا 6- تفکر تحلیلی 7- جهت گیری تجاری 1- تهیه پی...
1402/06/30
آرزو مرادی
سلام من به کار خیلی نیاز دارم 
18:34
1 پاسخ
محمد صمدی
آرزو مرادی
سلام من به کار خیلی نیاز دارم
سلام تماس 0**** بگیرید
18:44
1402/07/01
صدیقه شریعتی
شیدا پیچکار
سلام نیاز به کار در منزل دارم اسلامشهر_تهران خوشحال میشم کمک کنید ممنون
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
20:03
استخدام مزدی دوز و وسط کا و بسته بند
مـزدی دوز تریکـو شلـوار و تیشرت نیازمندیم بـرش ، دوخت و بسته بندی 09118866376
صدیقه شریعتی
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
20:06
صدیقه شریعتی
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
صدیقه شریعتی
طوبی محمدعلی شاه ابادی
نوو نور دیسک پارس | Novo Nordisk
کارشناس بهبود مستمر | Continuous Improvement Specialist
• حداقل مدرک لیسانس در مهندسی صنایع یا مدیریت مهندسی. • 1 تا 2 سال تجربه مرتبط در هر صنعت تولیدی. • دانش کافی در مورد بهبود ناب و مستمر. • ذهنیت سازمانی، سیستماتیک و ساختارمند. &bu...
صدیقه شریعتی
الناز جم
صدیقه شریعتی
زهرابختیاری
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم خواهش میکنم کمکم کنید
20:08
صدیقه شریعتی
فریبا مقدسی
سلام .نیازمند کاردرمنزل هستم ..ساکن پردیس بومهن هستم
20:09
استخدام در شرکت نوشابه و انرژی زا
⭕️استخدام فوری کارگر ساده و ماهر اقا کارخانه معتبر(نوشابه و انرژی زا) در قسمت بسته بندی و تولید به تعدادی کارگر ساده نیازمندیم . ⭕️شرایط کاری را با دقت بخوانید وجهت استخدام از روز اول (چت دیوار ،تلگر...
صدیقه شریعتی
زهرا فتحی
صدیقه شریعتی
طیبه زارعی
سلام من وقت ازاددارم دنبال کاردرمنزل هستم
صدیقه شریعتی
فهیمه گودرزی
من خانم ۳۳ ساله هستم احتیاج دارم درمنزلرخودم کارکنم و درامدی داشته باشم خواهش میکنم کمکم کنید
20:10
کار در منزل
نیازمند 50 نفر برای تولید و بسته بندی شمع های تزئینی در منزل از شهر های ساری بابل آمل قائمشهر نور نکا حقوق به میزان تولید خالص دریافتی ماهیانه بابت 5 ساعت کار حدودا 400هزار تومن میشه البته بستگی ب...
1402/07/05
ماهتاب گودرزی نژاد
باسلام من نیازمند کار درمنزل خود هستم
07:50
خانم  از بهارستان هستم  نیازمند کار در منزل هستم
13:57
1402/07/06
سلام نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم خیلی احتیاج دارم
05:02
به تعدادی خانم جهت بسته بندی در تولیدی
به تعدادی خانم جهت بسته بندی پوشاک بچگانه واقع در خیابان جمهوری خیابان فلسطین کوچه رازی پلاک 2 طبقه دوم واحد 6
R B
سلام شیرازم . نیازمند ‌کار بسته بندی در منزل هستم در شیراز.
18:20
افرا جاهد
سلام دنبال. بسته بندی برای کاددد در کادر منزل هستم اردبیل 
19:20
1402/08/07
سلام به یک کار در منزل خودم نیاز دارم محل زندگیم هم شهرک ابریشم کرج هستش
09:27
استخدام نیروی دائمی در چاپ و بسته بندی
۱.ساعت کاری از ۸الی ۵.۳۰دقیقه میباشد۱ساعت زمان صبحانه و نهار می باشد ۲.بیمه بعد ۱ماه ۳.سرویس نداریم ۴.حقوق و مزایا طبق قانون کار میباشد ۵.صبحانه از شرکت بوده نهار به عهده خود فرد میباشد ۶.مراجعه برا...
زهرا سلیمانی ابنیلی
سلام شبتون بخیر نیازمند کار در منزل خود هستم خواهشمندم اگر سراغ دارید حتما معرفی کنید واقعا نیاز به کار دارم وضعیت مالی خوبی ندارم  باتشکر 
15:27
1 پاسخ
محمد صمدی
زهرا سلیمانی ابنیلی
سلام شبتون بخیر نیازمند کار در منزل خود هستم خواهشمندم اگر سراغ دارید حتما معرفی کنید واقعا نیاز به کار دارم وضعیت مالی خوبی ندارم باتشکر
سلام تماس بگیرید 0**** 
17:36
1402/08/08
سلام خانم رحیمی هستم به کار درمنزل خودم نیاز دارم. 
08:17
کاردرمنزل،پاره وقت بابیمه بسته بند
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
1402/08/09
سلام من به کاردرمنزل نیاز دارم میشه راهنماییم کنید
06:13
مرضیه گل محمدی
سلام  نیازکاردرخانه دارم 
16:12
1402/08/13
صدیقه رستگاری
سلام اهلل شاهیننشهر اصفهانم نیاز شدید به کار در منزل دارم
08:43
نیروی خدماتی آقا
نیرو آقا با سابقه کاری جهت انجام امور داخلی بسته بندی خدمات تمام وقت پنجشنبه ها تا ظهر حقوق،عیدی،سنوات،مرخصی طبق وزارت کار
1402/11/04
سلام ‌من‌به‌کار‌درمنزل‌خودم‌نیاز‌دارم‌بسته‌بندی‌هر‌چیزی‌باشه
فقط‌من‌در‌روستا‌زند‌گی‌میکنم
18:40
نازیین احمدی
سلام من کار در منزل نیاز دارم لطفاً 
19:32
نازیین احمدی
سلام 
19:32
دفتر پوشاک تامیلا به ۲ نیرو کار خانم نیازمند است
دو نیروی کار خانم مجرد سن بین ۱۸ الی ۳۰ (یک نیرو مسلط به کامپیوتر یک نیرو جهت بسته بندی)نیازمند است.
1402/11/05
زهراطاهری
سلام گردوشکستن بلدی 
13:25
1402/11/25
سلام من یه کارنیازدارم درمنزل باادرامدخوب به پول نیازدارم
12:04
باچه شماره ای میتوانم باشماصحبت کنم
12:06
استخدام و کار در منزل کار بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا با حق بیمه ، پاداش و مزایا و عیدی مخصوص فقط و فقط از طریق چت دیوار...
آزموده
سلام من به دنبال کار درمنزل نیاز دارم احتیاج به پولش دارم سه فرزند دارم بسته هر چیزم قبول دارم بدونه هزینه هزینه بابت استخدام 
19:05
سلام من نیاز به کار در منزل دارم 
21:13
1402/11/26
Safie Tazike
کار در منزل بسته بندی
15:10
کارگر ساده و ماهر شرکت بستنی(باجای خواب وغذا)
کارخانه معتبر و برند به تعدادی کارگر ساده آقا در قسمت تولید و بسته بندی ●شکلات بستنی ● لطفاً جهت استخدام و دریافت آدرس چت دیوار پیام بدید ♦️پذیرش آقایان از ۱۸ تا ۳۸سال♦️ شرایط کار: ♦️ساع...
1402/12/01
سلام من 35سال دارم خانم هستم به شدت نیازمندکاربسته بندی درمنزل هستم
11:00
فاطمه میرباقری
سلام خانم از ملایر هستم نیاز به کار در منزل هستم 
11:15
1402/12/03
هاشم.اقایی
سلا‌م‌من‌‌‌خانه‌دارم‌‌وبه‌شدت‌نیازمندکاربسته‌بندی‌درخانه‌‌هستم‌‌درپیربکران
14:28
ویزیتور خانم
به یک نفر خانم خوش برخورد ومسئولیت پذیر ترجیحا محجبه (پوشش سرسنگین) جهت مراجعه به سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها برای فروش چند مدل نان بسته بندی شده در سطح شهر نیاز داریم
1403/01/17
سلام من کار درمنزل احتیاج دارم تو روخدا  بهم کار خوبی معرفی کنید خواهش میکنم 
02:20
نیازمند کار در منزل خودم هستم مازندران نکا
11:38
1403/01/20
بخشایشی
سلام من از تهران هستم کار در منزل نیاز دارم خانم هستم
04:27
بسته بندی شلوار جین حرفه ای
دونفر بسته بند خانم کار بلد محیط کار خانوادگی هست فوری 0910XXX0213(نمایش کامل)
یک‌شنبه 9 اردیبهشت 1403، ساعت 07:27