دنبال کن

کاردرمنزل بسته بندی 

بسته بندی

1400/09/18
سلام من اهل بابل هستم دنبال کاردرمنزل هستم بخاطراینکه بچه کوچیک دارم بیرون ازمنزل نمیتونم کارکنم
07:54
1 پاسخ
پیام آوران
اپراتور چاپ
شرکت تولیدی چاپ و برش و بسته بندی کاغذ.اپراتور ماهر و نیمه ماهر و کارگر فنی چاپ هلیو و فلکسو تک رنگ استخدام میکند . حقوق توافقی + بیمه + پاداش
1400/09/20
سلام دنبال کاردرمنزل هستم ساکن خوراسگان
09:15
3 پاسخ
1 تایید
1400/09/22
سلام من اهل مشهد هستم دنبال کار در منزل هستم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم 
07:32
1 پاسخ
1 تایید
سلام من دنبال کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم بومهن زندگی میکنم
13:05
2 پاسخ
بسته بندی
با سلام دنبال کار میگردی شرایط کاری: اقا/خانم محترم به تعدادی نیرو جهت بسته بندی اسکاج برای شستشوی ظرف نیازمندیم   کار شما این هست که اسکاج هایی که به شما میدهیم داخل نایلون میزارید و با دستگاه ...
1400/09/23
سلام دنبال کار در منزل هستم من ۵تا خواهرو۲برادر 
هستم هم بالای ۱۸هستم خراسان جنوبی قائن 
13:33
مرتضی عظیمی
سلام من دنبال کار نانوایی در شیراز یا لامرد یا گله دار هستم شاطرخیلی ماهری هستم چند سال هم کارفرما بودم
14:13
1 تایید
مرتضی عظیمی
من دنبال کار انبار داری یا نگهبانی در کرج هستم واقعا نیاز دارم به کار و درآمد چونکه بیکارم کردستان زندگی میکنم
14:15
بسته بندی
با سلام به تعدادی خانوم زیر 30 سال جهت کار در کارگاه بسته بندی نیازمندیم
1400/09/24
سها بندری
سلام من در شهر اصفهان زندگی میکنم و دنبال کاری هستم که داخل خونه بتونم انجام بدم من متاهل هستم و همسرم نمیتونه تنهایی خرج خونه رو بده ۹ تا بچه هم دارم و من فقط میتونم بسته بندی در خانه رو انجام بدم حالا هر چی که باشه
10:20
1400/10/04
مریم فامرینی
 سلام من کاردرمتزل میخوام اسلامشهر۳نفردرمنزل هستیم که کارکنیم سپاسگزارم 
23:50
1400/10/05
سلام دنبال کاردرمنزل هستم ازتبریز
16:59
بسته بندی
با سلام به تعدادی کارجو جهت کار در منزل نیازمندیم بسته‌بندی در منزل شما برای خانم‌ها و آقایان دانش آموزان و دانشجویان با درآمدی مناسب به عنوان شغل اول یا دوم بدون نیاز به سرمایه و سابقه کار جهت کسب اط...
1400/10/12
مریم گشتگار ذوالقدر
سلام اهل قزوینم گار بسته بندی درمنزل نیازمندم
19:06
1400/10/13
مرجان فخرزاده زندی
مرجان فخرزاده هستم از مشهد دنبال کار بسته بندی در منزل هستم متاهل و دارای یک فرزند
09:37
سلام روز بخیر خانم هستم احتیاج به کاردارم کاردرمنزل باشه که بهتر لطفا کاری بود اطلاع بدین ممنون از تاکستان
11:02
بسته بندی
به یک نفر اقا دارای گواهینامه رانندگی جهت بسته بندی مواد غذایی و پخش نیازمندیم سن از ۱۹ تا ۲۵ سال حقوق پایه ۱۱ با اضافه کار ساعتی ۳۵ صبحانه بیمه ندارد ساعت کاری ۸ صبح تا ۶ جهت هماهنگی مشخصات بفرستید...
نرگس صابرطلب
چطور میشه به این کارها اعتماد کرد همشون اول یه پولی  می خوان هر چند ناچیز
16:09
1400/10/18
مرضیه کاظمی
سلام من دنبال کاردرمنزل می گردم وخیلی به پول احتیاج دارم اگه لطف می کنیدمن رااستخدام کنید ولی اگربیرون قبول می کنیدمن دراصفهان قهدریجان زندگی می کنم ومتهل هستم وتادوم دبیرستان خواندم
21:07
1 پاسخ
1400/10/26
بهزاد طالبی
سلام من به کار در منزل خیلی نیاز دارم اجاره هستم از اردبیل
10:18
بسته بندی
شرکت بالاست تولید کننده انواع حوله های تن پوش در رده شغلی زیر استخدام میکنند: بسته بندی: جنسیت: اقا/ خانم نوع همکاری: تمام‌وقت بیمه: دارد نحوه پرداخت : ماهانه _ طبق قانون کار سرویس رفت برگشت: دارد...
1400/10/27
عباس منیعات
س اهل خرمشهر نیاز به کار درمنزل 
10:02
1 تایید
1400/11/02
فاطمه ممتاز
سلام خوبی من اهل اردبیل هستم دنبال کاردرمنزل هستم
20:23
فاطمه ممتاز
سلام  من   به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم اجاره هستم
21:05
1 پاسخ
صفا رایحه آفرین | Safa Rayehe Afarin
استخدام سرپرست خط بسته بندی(آقا-مشهد)
شرایط احراز: رشته تحصیلی: کارشناسی مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی آشنا به عطر مدیریت خط بسته‌بندی برنامه‌ریزی خط بسته‌بندی تولید و ترکیب و آماده‌سازی تسهیلات و مزایا: بیمه تکمیلی پاداش وام سرویس رفت و ...
1400/11/04
سلام من دنبال کار درمنزل بسته بندی هستم در قزوینم
05:58
فاطمه ممتاز
سلام من اهل اردبیلی هستم دنبال کاردرمنزل هستم
09:33
فاطمه ممتاز
سلام من اهل اردبیلی دنبال کار درمنزل هستم
09:44
بسته بندی
سلام خدمت دوستان دیوار به ۴تا۵نیروخانم بسته بندی درمنزل نیازداریم حقوق ۳میلیون تا۴میلیون۵۰۰ نیرو دانشجو هم باشه مشکلی نداریم دوستان عزیز توجه کنید منطقه ۱۵خرداد باجک هفت تیر وکلهری نیرو میگیریم منطق...
جیران جعفری
فاطمه ممتاز
سلام من به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم اجاره هستم
سلام فاطمه عزیز برو اینستاا بزن کاریابی اردبیل یک عالمه بسته بندی حبوبات میاره بادم زمینی اونجا که معدن بسته بندی در منزل 
19:37
1 پاسخ
1400/11/09
زهراشرافتی
سلام دنبال کار درمنزل هستم بچه کوچک دارم نمیتوم بیرون کارکنم  بیست شش ساله در اشتهادر زندگی میکنم  خیلی پول لازم
07:44
1400/11/10
کار بسته بندی  درمنزل رشت
13:42
بسته بندی
تعدادی خانم رده سنی ۲۰ الی ۳۵ سال در محیطی زنانه ارام و بدون حاشیه پنجشنبه ها تا ظهر پایه حقوق ۹ میلیون لطفا در ساعات کاری تماس بگیرید
1401/02/21
سلام من اهل قم هستم دنبال کار بسته بندی در خونه هستن 
12:36
1401/02/26
سلام من دنبال کار در بسته بندی هستم کرمانشاه شماره 0****  خانم هستم 
19:36
سلام من پول لازم هستم متأهل دارای دو فرزند دنبال کار در بسته بندی در منزل هستم 
19:37
بسته بندی
با سلام به تعدادی کارجو جهت کار در منزل نیازمندیم بسته‌بندی در منزل شما بدون نیاز به سابقه کار بدون نیاز به سرمایه بدون محدودیت سنی با درآمدی عالی کسب اطلاعات فقط از طریق روبیکا
1401/02/28
ملیکا احمدی
سلام من نیازمند کار در منزل خودم هستم بسته بندی هر چیزی که شد . از رشت
10:47
سلام من اهل رشتم  کار بسته بندی در منزل میخاستم
11:18
1401/02/29
سلام از کاشان هستم کار در منزل میخواستم چون فرزند کوچک دارم نیاز به پول دارم 
12:09
بسته بندی
به تعدادی اقا و خانم جهت کار در منزل نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون محدودیت سنی بدون نیاز به سابقه کار و سرمایه کسب اطلاعات از طریق روبیکا
1401/02/30
فاطمه تروند
سلام من اهل قوچان هستم بسته بندی درمنزل  خود
09:14
1401/03/04
سارا محمدزاده
استخدام غیر حضوری خانم و آقا 

به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم 

نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی 
و یا ادمین اینستاگرام و تلگرام
حداقل مدرک : اول دبیرستان 
همه چی به شما آموزش داده میشه
نداشتن سابقه کیفری 
کارها به اسون ترین حالت انجام میشه
جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید
@TheKayan
12:37
علی جعفری
ببخشید اصلا پول واریز حساب کسی نکنید به هر دلیلی بیمه یاچیزای دیگه گول میخوردید
17:06
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ...
1401/03/05
سلام من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم درسنندج
12:43
1401/03/07
فائزه شیرخان
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نوزاد کوچیک دارم بیرون از منزل نمیتوانم کار کنم ممنون 
16:33
1401/03/08
ام البنین رضایی
سلام من اهل مشهد هستم و هر کاری در منزل باشد انجام میدم
08:22
1 پاسخ
بسته بندی
سلام لطفا رزومه خودتون بفرستین (قبلا هر کجا که مشغول بودین متولد چه سالین محل سکونت وضعیت تاهل) کارخانه شامل حقوق پایه ۱۱ میلیون قسمت بسته بندی و چرخ و برای قسمت تولید ۱۵ میلیون کار تولید سفره یکبار...
1401/03/09
لیلا نوجوان
سلام من اهل بابل هستم دنبال کاردرمنزل هستم بخاطراینکه بچه کوچیک دارم بیرون ازمنزل نمیتونم کارکنم
دوست عزیز لطفاً شماره خودتون رو برام بفرستید تا در واتساپ برایتان در مورد کار مان توضیح دهیم 
12:41
لیلا نوجوان
دوست عزیز لطفاً شماره خودتون رو برام بفرستید تا در واتساپ برایتان در مورد کار مان توضیح دهیم 
12:47
لیلا نوجوان
سلام من اهل مشهد هستم دنبال کار در منزل هستم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم
12:48
بسته بندی
به یک خانم مجرد بین 30تا40واسه کار بسته بندی نیازمندم لطفا شماره تماس سن آدرس درچت دیوارارسال کنید باهاتون تماس میگیرم
لیلا نوجوان
لیلا نوجوان
سلام من دنبال کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم بومهن زندگی میکنم
1401/03/10
سلام طالبی هستم کاردرمنزل بسته بندی نیاز دارم ساکن اردبیل هستم
08:40
بلندای صنعت جهان افراز | Bolandaye Sanat Jahan Afraz
استخدام اپراتور تولید و بسته بندی (آقا-قم)
شرایط احراز تحصیلات: دیپلم به بالا (رشته تحصیلی الکترونیک و مکانیک مزیت محسوب می شود) سن: 22 الی 38 سال سابقه کار: 1 سال شرح وظایف و مسئولیت های شغل انجام دقیق امور محوله تحت نظر سرپرست بخش التزام به ...
1401/03/11
معصومه آذرم
سلام عرض ادب دوستان  مشهدی نیازمند شغلبسته بندی پوشاک در منزل دارم ممنون میشم اگه اطلاع بدین
15:18
1401/03/13
سلام خدمت شمابرای کارمنزل ازپرند هستم
09:43
1401/03/14
م
سلام گرگان هستم طالب کار بسته بندی در منزل هستم
08:54
ویستابست | Vistabest
استخدام کارگر بسته بندی(آقا-شهر جدید هشتگرد)
تعریف پست سازمانی : متصدی پست کار با ماشین آلات و تجهیزات و یا امور ساده و کمکی قسمت را به منظور بسته بندی محصول براساس دستورکار برابر وظایف سازمانی محوله برعهده دارد؛ جایگاه در نمودار سازمانی...
1401/03/17
رضایاری
رضا هستم اهل اراک دنبال کار درمنزل هستم 
08:35
سلام  من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نیازدارم شدید
10:00
1 پاسخ
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نیازدارم شدید
ساکن اردبیل
10:01
بسته بندی
با سلام گروه تولیدی صنعتی سالاری جهت تکمیل کادر شرکت تولیدی صنعتی به چند نفر آقا زیر ۲۵سال نیاز مند است
1401/03/19
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم  ساکن گیلان(شهرستان فومن) دنبال کار در  منزل  هستم 
08:26
2 پاسخ
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن استان گیلان شهرستان فومن.دنبال کار در منزل هستم .یا کاری که داخل شهر فومن باشه.
08:28
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن استان گیلان شهرستان فومن.دنبال کار در منزل هستم .یا کاری که داخل شهر فومن باشه.
08:29
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ...
سلیمانی
سلام بنده ساکن اصفهان باغبهادران دنبال کاربسته بندی درخانه هستم.

15:18
1 پاسخ
1402/01/28
ارسلان ماجد
سلام  دنبال  کار هستم  به خاطر  شرایط بچه ام نمیتونم بیرون  ازخونه کار کنم .....اردبيل 
15:17
1402/01/29
راضیه فتوح آبادی
جویای کار در منزل هستم از مرودشت چون حضانت بچم به عهده ی خودم هست و درآمدی ندارم
20:29
بسته بندی
1402/01/30
شریعت خواه
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم بیرون نمیتونم کارکنم برای بسته بندی یاهرچیزدیگه ایی میتونم کرمانشاه زندگی میکنم
10:37
سلام من ازمازندران جویای بستهبندیدرخانه هستم
20:35
سلام من دنبال کار درمنزلهستم بستهبندی فرقی نمیکنه چه کاری باشهه شماره0**** 
20:40
نیروی خیاط
به تعدادی چرخکار مانتو وشومیز دوز وبه ۲نفر اتو کار وسط کار خانم ۵نفر با حقوق بالا وبه یک نفر کار پخش کن وارد به‌کار وبه یک نفر خانم یا اقا بابت تکمیل کار وارد به بسته بندی ودکمه پرچ وغیره به ۲نفر...
1402/02/01
ثبت شد
08:44
1402/03/29
صدیقه شریعتی
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن گیلان(شهرستان فومن) دنبال کار در منزل هستم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
12:04
صدیقه شریعتی
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن گیلان(شهرستان فومن) دنبال کار در منزل هستم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
12:04
نیازمند کار در منزل هستم
نیازمند کار در منزل هستم، بسته بندی، دورکاری و ازینجور کارها در روز بین 3 تا 7 ساعت وقت آزاد دارم
1402/04/16
محمد صمدی
سلیمانی
سلام بنده ساکن اصفهان باغبهادران دنبال کاربسته بندی درخانه هستم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:45
1 پاسخ
1 تایید
محمد صمدی
مرضیه کاظمی
سلام من دنبال کاردرمنزل می گردم وخیلی به پول احتیاج دارم اگه لطف می کنیدمن رااستخدام کنید ولی اگربیرون قبول می کنیدمن دراصفهان قهدریجان زندگی می کنم ومتهل هستم وتادوم دبیرستان خواندم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:48
معصومه احمدی
سلام دنبال کار درمنزل هستم بچه دارم نمی تونم بیرونم کار کنم کاشان  راوند 
15:51
نیروی کار در قسمت تولید
نیروی کار آقا جهت کار با توضیحات زیر دعوت به همکاری می شود لطفا اگهی را مطالعه فرمایید بعد اطلاعات ارسال کنید ------------------------------------------------------------ اسم : میزان درخواست حقوق : س...
1402/09/22
سلیمانی
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید
سلام ببخشیدشماره تون نیفتاده
20:33
1 پاسخ
1402/09/23
آزیتا هاشمی
سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی و هرکار دیگر بچه مریض دارم بیرون کارکرده نمیتونم 
02:10
Nazi
سلام‌ اهل‌تبریزهستم دنبال‌ کار‌ بسته‌ بندی‌ در‌ منزل‌ میخوام
21:28
نیروی بسته بندی بخش تولید خانم (حرفه ای و کاربلد)
استخدام چند نیروی خانم محدوده کار بلوار امین وظایف بسته بندی و هماهنگی خط تولید.... حقوق 8 میلیون در صورت رضایت از کار 9 میلیون
1402/09/24
فاطمه آگاهی
سلام  من یک خانم  نیازمند کاردرخانه هستم 
08:49
اعظم ب
جیران جعفری
سلام فاطمه عزیز برو اینستاا بزن کاریابی اردبیل یک عالمه بسته بندی حبوبات میاره بادم زمینی اونجا که معدن بسته بندی در منزل
سلام قم نداره
17:56
1402/11/07
سمیه عبداله نژاد
سلام من از قزوین هستم دنبال کار در منزل برای بسته بندی نیاز دارم
17:55
جویای کار درمنزل
جویای کار بسته بندی درمنزل خودم هستم.
1402/11/08
حسین علیدوست
همش دروغه.چون من حتی پولم دادم ولی کارشون نیومد
09:04
کاردرمنزل میخواستم  سردرود 
09:31
سلام من هل کرج هستم دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم تشکر
19:13
استخدام و کار در منزل
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
سلام من هل کرج هستم دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم باتشکر 
19:16
1402/11/09
کاردرمنزل میخواستم 
05:14
رقیه ابراهیم ابادی
سلام من کاردر منزل میخام  متاهل شاندیز
10:09
گارگر ساده شرکت آجیل با جای خواب بیمه
استخدام کارگر ساده آقا در شرکت بسته بندی آجیل ✔️ساعت کاری 8 صبح تا ۴ بعد ازظهر جمعه و تعطیلات رسمی تعطیل با حقوق ✔️دارای 3 وعده غذایی گرم و رایگان ✔️دارای 3روز مرخصی با حقوق ✔️دارای جای خواب تمیز و مر...
سلام 20 سالمه برای کار در منزل نیاز دارم اگه سراغی در شهر اردبیل کار بسته بندی دارین لطفا معرفی کنید 
18:04
1402/11/11
شهین پروین
من اهل شیراز صدرا هستم دنبال کار بسته بندی حبوبات در منزل هستم
15:54
1402/11/12
زهرا مریخ
سلام اهل
14:37
سرنخ زن ، بسته بندی ، وسط کاری ، زیگزال دوز
به تعدادی خانم جهت وسط کاری بسته بندی سرنخ زن زیگزال دوز تریکو نیازمندیم. بیمه و سرویس دارد ساعت کاری 8 تا 17 حقوق:9000000 تا 10500000 آدرس:شهرقدس،پایین تر از بهشت فاطمه،روبروی پمپ بنزین خیابان پرد...
زهرا مریخ
ا 
14:37
زهرا مریخ
اهل  شیراز هستم شراییطتتون چیه
14:38
1403/01/22
محمد صمدی
سلیمانی
سلام ببخشیدشماره تون نیفتاده
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
21:38
بسته بندی خشکبار
بسته بندی آجیل و ترشک در منزل خودم کار میکنم به خانمی جهت همکاری نیاز دارم خودم هم خانم هستم فقط فقط خانم تماس بگیره برای توضیحات تماس لطفا و درضمن فقط محدوده حکیم نظامی یا اسلام آباد یا کشتارگاه همی...
دوشنبه 31 اردیبهشت 1403، ساعت 02:58