دنبال کن

حقوق یک راننده لیفتراک در ماه چقدر است؟

راننده لیفتراک

1400/08/09
حسین بساطی
سلام متاسفانه خیلی از شرکت‌ها پایه حقوق راننده لیفتراک رو وزارت کاری میزنن که این اصلا بی انصافیه حقوق اپراتور لیفتراک باید حدود ۱۰ تومن باشه
06:39
9 تایید
تولیدی خوش فرم توس
راننده لیفتراک
استخدام تولیدی خوش فرم توس تولیدی خوش فرم توس در استان خراسان رضوی، شهر مشهد جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان خراسان رضوی استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای ساب...
1400/08/19
حمیدرضا انجیلانی
احسن همین طوره نباید با کارگر ساده یکی باشه
14:11
6 تایید
1400/09/05
ابوذر تیموری
سلام...وقتی حرف ازحساسیته شدیده شغله راننده لیفتراک میشه خیلی حساس میشن ولی وقته تعیین حقوق میشه وزارت کار ومعمولی
11:11
4 تایید
1400/09/09
سلام  لیفتراک در ایران کارگر ساده  ولی در خارج از ایران  یک حرفه وبه این شغل احترام می‌گذارند  وحقوق خودشو تعریف کرده چون قانون تعریف شده 
حساس اعتیاد کمال‌  دقت زیاد تمام کار یک کارخانه لیفتراک انجام میده اما۰۰۰۰۰۰۰۰۰
06:49
5 تایید
صنعت فیبر وینا
راننده لیفتراک
استخدام صنعت فیبر وینا صنعت فیبر وینا در استان گیلان، شهر رشت جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ گیلان استخدام می‌نماید. راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام...
1400/09/26
درود برشما بنده راننده لیفتراک حرفه ای هستم با سابقه بسیار طولانی جویای  موقعیت شغلی مناسبی  به صورت پاره وقت میباشم همچنین انباردار حرفه ای نیز میباشم  
19:53
2 تایید
1400/10/05
سعید فزونی
سلام.رانند.ه لیفتراکم.با12 سال سابقه برای کار وارد یک شرکت میشوم.میگن پایه قانون کار یعنی حداقل حقوق یک کارگر ساده .واقع توی اداره کار ادم با سواد وجود نداره به کارفرما ها حالی بکنن.حقوق راننده لیفتراک با کارگر فرق میکنه.
08:29
7 تایید
1400/10/08
سلام راننده لیفتراک هستم جویای کار ‌دارای گواهینامه سه سال سابقه کار 
استان فارس 
04:30
واژه ماشین زاگرس
راننده لیفتراک
واژه ماشین زاگرس جهت تکمیل کادر خود در استان فارس از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. راننده لیفتراک راننده لیفتراک جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت دارای گواهینامه ویژه و تجربه کافی مرت...
1400/10/19
سام
دیگه همه جا دزدی طبیعی شده اینم یک دزدی
11:16
1 تایید
سام
15سال سابقه دارم ..باگواهینامه بااون که تو تولید نشسته حقوقمون یکی ...ما تو سرما گرما باران بیرونیم ولی اون زیر سقف 
11:18
1 تایید
1400/11/04
علی رحیمی
سلام راننده لیفتراک بسیار ماهر با سابقه هستم دارای گواهینامه جویای کار هستم هیچ گونه اعتیاد هم ندارم حتی سیگار کرج و اطراف دنبال کار هستم 
12:16
آریا لجستیک اینترنشنال پارس
راننده لیفتراک و لیچتراک
استخدام آریا لجستیک اینترنشنال پارس آریا لجستیک اینترنشنال پارس در استان قزوین، شهر قزوین جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان قزوین استخدام می‌نماید. راننده لیفتراک و لیچتراک جنسیت: آقا سابقه ...
1400/12/10
سلام راننده لیفتراک هستم ازسال ۸۸دارای چهار گواهی نامه سن ۳۵ سال جویای کاردرشهرک صنعتی اشتهارد هستم باازاف کار یاد 

12:51
1401/01/01
سلام تعمیرکار لیفتراک دوسان .هیوندا.سپاهان.تویوتا .سهند.هستم دارای سابقه کار13سال هستم جویای کار .
00:38
1401/01/06
سلام مومن زاده هستم از بهارستان اصفهان بازنشسته ازکارخانه نسوز راننده لیفتراک با بیست سال سابقه دارم امادگی برای کار میباشم
13:16
راننده لیفتراک
مدرک تحصیلی حداقل دیپلم دارای گواهی نامه لیفتراک سن 25 تا 40 ساکن ملارد/اندیشه/فردیس/صفادشت وظایف: بارگیری، تخلیه، حمل و دریافت اقلام انبار. • حمل و نقل مواد به مکان های مختلف در داخل انبار و محوطه مج...
1401/01/08
حسین افشاری
سلام راننده لیفتراک هستم ۳۰ سالمه با ۵ سال سابقه کار ساکن استان قزوین، دارای گواهینامه، جویای کار هستم 
06:49
1401/02/23
عرفان
سلام راننده لیفتراک هستم با هشت سال سابقه کار ماهر ماهر
12:33
1401/02/24
سلام من راننده لیفتراک هستم مکانیک لیفتراک هستم صفر تا صد تمام کارهایش را انجام میدم راننده تراکتور ولودر با گواهی نامه دنباله کاره خوب هستم که نیست اگه همون حقوقم اداره کارم بدن از سرو تهش نزنند بد نیس ساکن ویلا شهرم
18:18
1 پاسخ
کارخانه شکلات سازی کارگرساده آقا و راننده
جذب نیرو در شرکت معتبر تافی وابنبات کارگرساده اقاایرانی وغیرایرانی (اتباع)جهت خط تولیدوبسته بندی ️راننده پایه ۱و۲/ راننده لیفتراک/ حراست،موزع(کمک راننده)/ کارگر ساده سن راننده۲۲تا۴۳سال کارگرساده۱۸تا...
1401/02/30
سلام راننده لیفتراک با بیست سال سابقه د انبار بازنشسته ۴۲ ساسن دارم
17:24
1401/03/05
سلام من راننده لیفتراک هستم مکانیک لیفتراک هستم صفر تا صد تمام کارهایش را انجام میدم راننده تراکتور ولودر با گواهی نامه دنباله کاره خوب هستم که نیست اگه همون حقوقم اداره کارم بدن از سرو تهش نزنند بد نیس ساکن ویلا شهرم
همین شماها هستین که خراب کردین حقوقا امثال شماها پرو کردین کارفرماهارو .برو کارگری کن بهت حقوقم میدن 
12:41
3 تایید
1401/05/10
س راننده لیفتراکوهستم‌ با ۵ سال سابقه
06:54
استخدام در شرکت همبرگر کارگر ساده راننده حراست
کارخانه بزرگ و معتبر تولیدات صنایع غذایی اعم از همبرگر ومواد پروتئینی جهت تکمیل نیروی انسانی به تعداد 50نفر کارگر ساده آقا ایرانی واتباع،راننده لیفتراک،راننده پایه 2و1،حراست ،کارگربسته بند نیازمند می ...
مسلم مرادی
سلام خدمت  همکاران گرامی صنف رانندگان لیفتراک اگر سندیکای حرفه ای داشته باشند و همه   به قانون سندیکا عمل  کنیم تمام مشکلات حل میشود قبول نکنید با حقوق کم کار کنید با احترام خدمت دوستان
17:51
2 تایید
1401/05/14
6549مهدی مهری
دقیقا دوستا درست گفتن توگرماوسرماوحساسیت کار مامسولیم ولی بایک کارگرساده به هیچ عنوان فرقی نداریمازهمه لحاظ بخصوص حقوق کمترازده تومن وجدانن خیانته
14:22
2 تایید
1401/05/19
حسن آل صادقی
سید حسن هستم 
حدود۵ سال مدام سابقه لیفتراک دارم رفتم برای گواهینامه ۴ بار بدون دلیل ردم کرد .میگم سرهنگ ایرادی کجاست ؟میگه حداقل باید۶ بار بیایی .
بعد فهمیدیم کار مسول آموزشگاه هستش .بنا به دستور مردک بی‌شعور باید چند بار هر بار ۳۰۰ هزار تومن بدهی تا قبول بشی.
بله مملکت گل و بلبل که میگن اینجاست دوستان
07:12
1 پاسخ
2 تایید
استخدام آقا و خانم در کارخانه تجهیزات کشاورزی
استخدام فوری آقا و خانم در کارخانه بزرگ و معتبر تجهیزات کشاورزی تمامی کارها همراه با آموزش اولیه _کار داعم و مسمتر می‌باشد بدون تعدیل تا بازنشستگی _روز های کاری شنبه تا چهارشنبه _پنجشنبه و جمعه و ...
1401/07/09
ساکنن شهر قدس هستم با گواهینامه لیفتراک و جویای کار0**** 
04:01
نوری زاده
04:01
نوری زاده با گواهینامه لیفتراک ساکن شهرقدس و جویای کار0**** 
04:04
استخدام راننده پایه یکم ودوم و
اموزشگاه رانندگی البرز ایرانیان جهت تکمیل کادر مربیان خود به تعدادی مربی پایه یکم _ دوم _ لیفتراک نیاز مند است با داشتن گواهینامه مربوطه و متاهل و مدرک تحصیلی دیپلم و خدمت سربازی الزامی است
1401/07/25
علیرضا قربانپور
تو رشت سر حقوق راننده لیفتراک میشه همه راننده میشن حرف حساسیت و قبول مسئولیت مشه اوپراتور لیفتراک میکشن وسط
19:08
1 تایید
1401/08/05
احمدقاسمی
موافقم حق کشی
05:09
2 تایید
1401/08/17
همه حرفاتون منطقیه و حقوق راننده لیفتراک خیلی غیرمنطقیه ...فقط تو شرایطی میشه این مشکلو حل کرد که رانندگان یا با وزارت کار این مشکلو درمیون بزاریم یا رانندگی نکنیم بریم خط تولید کار کنیم شرافتمندانه تره تا رانندگی...
06:53
1 تایید
کارخانه تخم مرغ/راننده/کارگر/جای خواب
استخدام قطعی و سریع آقایان ایرانی و اتباع درچند دسته ی شغلی در کارخانه معتبر و بزرگ تخم مرغ کارگر ساده، بسته بند، فنی راننده پایه 1 و پایه2 + موزع و لیفتراک حراست محدودیت سنی کارگر تا 38سال/راننده ...
1401/12/03
سلا.آیا با داشتن گواهینامه لیفتراک از فنی حرفه ای،بدون ویژه،میشه کار کرد؟؟؟؟
08:15
1402/01/23
اله کرم غلامی پور
کس کش مگه وزارت کاری هم پولیه برای  اننده
07:17
1402/06/20
سهراب خدری
سلام دوستان متاسفانه داخل شرکت هاافرادبدون گواهینامه تمام نرخ حقوق ماراننده لیفتراک هاراخراب کردن چون دارن مفت کارمیکنن وافرادباتخصص رابی ارزش کردن
05:54
کارخانه شیر کاکائو کارگر ساده حراست راننده
به تعداد زیادی نیروی کارگر ساده آقا ایرانی واتباع در کارخانه بزرگ و معتبر تولیدات شیرکاکائو و لبنیات در بخش های حراست،لیفتراک،راننده پایه 2,1،کارگرساده بسته بندی نیازمندیم (شروع به کار از لحظه ورود هم...
سهراب خدری
کمتراز10تومان پایه خواهشاقبول نکنید دوستان
05:55
1402/06/22
جواد
سلام راننده لیفتراک هستم با۱۴سال سابقه ودارای گواهینامه ویژه..امامتاسفانه حقوق دریافتیم از کارگر ساده هم کمتره..لطفاگوش شنوایی پیدابشه برا درد دل ماراننده ها 
10:28
1402/06/28
سلام من اسماعیل هستم یک راننده لیفتراک ۵میلیون تومان خرج گرفتن گواهی نامه ویژه کردم ولی حقوقم ازیه آبدارچی کمتره
16:48
راننده لیفتراک
با سلام به یک راننده لیفتراک ماهر وباتجربه با حقوق مکفی نیازمندیم به یک نفر کارگر ساده وسط کار نیازمندیم کارخانه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد میباشد ساعت کاری ۱۲ ساعت از ۷:۳۰ صبح تا ۷:۳۰ شب میباشد بیمه...
۳۷۰۱
16:48
1402/07/16
باسلام حقوق یک راننده لیفتراک درکانادا به پول ایرانی ۹۰ تا1۰۰ میلیون هست ولی ما ایرانی ها ۱۰ چرا بعد توی کار چیه سخت گیری که از ما نمیشه
08:57
1402/07/19
نازنین مشرضا
سلام. لیفتراک کارش حساس و سخت و بسیار خطرناک هست . حقوق راننده لیفتراک نباید با یک کارگر ساده یکی باشد. کلی وقت و انرژی و هزینه باید جهت گواهینامه گرفتن خرج کرد.انصاف نیست.
15:08
رئیس انبار با حقوق
کارشناس مکانیک آشنا به هیدرولیک با سابقه حقوق توافقی کمک آشپز آقا حقوق توافقی کارشناس محیط زیست آقا و خانم کارشناسی حسابداری آقا و خانم با سابقه کار ۸ تا۱۷ آقا رئیس انبار کارشناسی به بالا عادیکار ...
1402/08/01
علی همتی
راننده لیفتراک توی تمام دنیابیشترین حقوق راداره حتی ازدکترهاشون بیشترمیگیرننداونوقت اینجامیخانندمفت ومجانی تمومش کنند
14:17
علی همتی
من راننده لیفتراک درنجف ابادهستم حالاحدوداصفهان نزدیک باشه که سرویس داشته باشه میرم ولی حقوق کمتراز۱۵تومن نباشه عادیش حالادیگه اضافه کاریش واینام که جاخودشه
14:19
1 تایید
1402/08/10
امی
سلام بنده از شهرستان چناران در خراسان رضوی خسته نباشید میگم خدمت تمام همکاران لیفتراکچی عزیز .خداوکیلی دهنمون سرویس شده پشت لیفتراک اونوقت حقوقمون با نیروی ساده یکیه توی سرما توی گرما  مخصوصا مایی که توی سردخونه کار میکنیم دما منفی 25الی 30بعد حقوقمونم به 10 تومن نمیرسه اینا به کنار باز چرا بیمه مارو راننده لیفتراک رد نمیکنن چرا سختی کار نمیدن همه از دور نگات میکنن فکر میکنن داری کیف میکنی این همه مسئولیت و حساسیت  رو نمیبینن واقعا تازه بعضی شرکتا میگن سرت خلوت شد برو تو تولید بیکار نباشی واقعا تاسف داره بخای حساب کنی نصف شرکت با لیفتراک کارش میچرخه نامردیه واقعا هوای راننده لیفتراکا رو داشته باشید به امید روزی که قدر بدونن. سپاس فراوان🙏
05:38
راننده لیفتراک
آدرس:کرج- کمالشهر -نرسیده به پلیس راه چهار باغ - خیابان عطا - روبروی کوچه نهم غربی - شرکت پارسیان پخش بیژن نیروی مورد نیاز : راننده لیفتراک (ساعت کاری شیفتی میباشد :یک شیفت از ساعت 8صبح تا 17بعد ظهر...
1402/08/27
رانده لیفتراک حمیدملکی با۲۰سال سابقه سازفلزی
سلام رانده لیفتراک هستم باسابقه راندگی حرفیی ازاسلامشهر1402/8/27جویایکارسازهای فلزی7تا15تن

20:20
رانده لیفتراک حمیدملکی با۲۰سال سابقه سازفلزی
سلام رانده لیفتراک هستم جویای کارساکن اسلامشهرباسابقه بالا حرفیی سازه های فلزی
20:23
1402/09/09
آزادپیرانی
سلام راننده لیفتراک حرفه ای هستم جهشت شیفت شب اگه کاری هست درخدمتم پ دودارم بیل مکانیکیم دارم مدرکش
15:57
تراشکار-دریل کار-سنگ کار-راننده لیفتراک-کارگرساده
حقوق - پاداش - عیدی - ناهار - سرویس در محدوده
1402/09/13
مصیب فیروزبخش
حسن آل صادقی
سید حسن هستم حدود۵ سال مدام سابقه لیفتراک دارم رفتم برای گواهینامه ۴ بار بدون دلیل ردم کرد .میگم سرهنگ ایرادی کجاست ؟میگه حداقل باید۶ بار بیایی . بعد فهمیدیم کار مسول آموزشگاه هستش .بنا به دستور مردک بی‌شعور باید چند بار هر بار ۳۰۰ هزار تومن بدهی تا قبول بشی. بله مملکت گل و بلبل که میگن اینجاست دوستان
اصفهان رو ب روی سپاهان شهر.همون بار اول قبولی
15:06
1402/10/07
عبدالله موسوی
سلام 
بنده موسوی هستم راننده لیفتراک باسابقه کار درشرکت ملی حفاری ودکل های نفتی با 7سال سابقه کاری 
بنده متأهل وداری 2فرزند 
دارای گواهینامه لیفتراک باکد38
دارای پایان خدمت 
آماده همکاری لازم را دارم 
شماره‌ تماس‌ 0**** 
هرکجای ايران باشه میرم کار میکنم فقط پیمانكاری نباشه 
01:10
1402/11/26
Omid Kheradmand
واقعا برای اون مسؤل متاسفم ک حقوق ی راننده لیفتراک با ی کارگر ساده یکی میکنه 
16:08
راننده لیفتراک با تجربه دارای گواهینامه
کارخانه تولیدی سنگ سالار به راننده لیفتراک باتجربه دارای گواهینامه نیار دارد . افراد واجد شرایط به آدرس نظرآباد ابتدای شهرک صنعتی سپهر کمربندی فردوسی خیابان لاله روبروی ایران تابلو مراجعه کنند. ضمنا ...
یک‌شنبه 6 خرداد 1403، ساعت 02:24