دنبال کن

شماره تلفن کار در منزل 09385359056

بسته بندی

1402/11/10
سلام من بچه کوچیک دارم شرایط کار بیرون از خانه را ندارم لطفا یه کار درمنزل به من معرفی کنید.. باتشکر 
15:28
1 پاسخ
4 تایید
توسعه صنعت نظری | Tose'e Sanat Nazari Co
استخدام کارگر بسته بندی (آقا)
بسته بندی محصول بارگیری محل کار، روزها و ساعات کاری: تهرانپارس شنبه تا چهارشنبه از 7:30 تا 16:50 پنج شنبه ها اضافه کاری با ناهار مزایا: بیمه+بیمه تکمیلی+بسته ها و هدایای مناسبتی+وام+ صبحانه
1402/11/11
شکیبا امیری
سلام من بچه کوچیک دارم نمیتوانم بیرون کار کنم  دنبال کار در منزل  میگردم میشه کار به من‌معرفی کنید
09:25
2 تایید
سلام من بچه کوچیک دارم شرایط کار بیرون از خانه را ندارم لطفا یه کار درمنزل به من معرفی کنید.. باتشکر
این آگهی کار با شماره 0**** اشتباه شده لطفا تماس نگیرید
11:56
1402/11/12
فائزه کریمی
سلام احتیاج به کاردرمنزل دارم 0**** کریمی هستم
09:01
1 پاسخ
3 تایید
بسته بندی
بسته بندی ذغال میزان حقوق توافقی و بستگی داره به تعداد بسته بندی شما در روز کار راحت و سبکیه آقا یا خانم فرقی نمیکنه سالمندم باشن مشکلی نداره هم تمام وقت نیاز داریم هم پاره وقت منطقه رهنان سوالی بود ...
1402/11/14
محمدرضا عشقی
فائزه کریمی
سلام احتیاج به کاردرمنزل دارم 0**** کریمی هستم
سلام.کدوم منطقه هستید
08:32
1 پاسخ
1402/11/15
اکرم پوراکبر
سلام خانم خانه داراست احتیاج به کار بسته بندی درمنزل دارم 
11:38
سلام من یک خانم خانه دار هستم و شرایط کار در بیرون منزل رو ندارم و جویای کار در منزل هستم ممنون میشم که کار در منزل معرفی کنید
17:51
2 تایید
بسته بندی
بسته بندی محصولات نانو ( نیروی خانم ۲۰ تا ۳۵ سال) شامل محلول ولیبل زدن_درست کردن پک _دستمال وشمارش محصولات. آموزش صفرتاصدتمامی کارها بدون نیاز به سابقه و باحقوق ماهانه می‌باشد درصورت تمایل مشخصات تون...
1402/11/17
سلام احتیاج به کار در منزل دارم خواهشن کمکم کنید
18:43
1402/11/18
ساناز نصرتی
سلام وقت بخیر من یه خانوم خاندار هستم و یه یکدختر2ساله دارم و ب یه کار بسته بندی در منزل نیاز دارم ممنون میشم بهم معرفی کنین
13:56
نجمه نیازمند
سلام احتیاج به کار در منزل دارم راهنمایی کنید ممنون
21:37
بسته بندی
با سلام به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده با درامدی مناسب بدون محدودیت سنی بدون نیاز به سابقه کار برای خانم ها و اقایان بعنوان شغل اول و دوم کسب اطلاعات فقط از روبیکا
نازیما کریمی
سلام من 18سالمه شرایط کار بیرون از خونه رو ندارم اگه میشه یه کار در منزل برام معرفی کنید با تشکر
22:30
1402/11/19
شکیلا حسینی
سلام نیازمند کاردرمنزل رهنان 
کادبیرون نصب روز هم قبول میکنم
17سالمه 
23:03
1402/11/20
سلام من یه خانوم خانه دارم دنبال کار در منزل هستم🙏
08:47
بسته بندی
با سلام به تعداد محدودی خانم مجرد ۳۰سال به پایین جهت تکمیل کادر شرکت تولیدی صنعتی در زمینه بسته بندی نیازمندیم حقوق طبق قانون کار بوده و بیمه و حق بن و حق مسکن نیز تعلق می یابد ساعت شروع از ۷.۳۰ میب...
معصم زوارهدی
سلام من خانم خانه دار هستم احتیاج به کار در خانه هستم .لطفا کمکم کنید 
20:06
1402/11/22
سلام خسته نباشید من 17سالمه شرایط کار بیرون از خونه رو ندارم خواهش میکنم ای کار در منزل برام معرفی کنید با تشکر ممنون
20:04
1402/11/25
نصرت سیاهپوش
سلام من خانم خانه دارهستم احتیاج به ‌اردرمنزل هستم 
04:30
وافر | Vafer
استخدام کارگر چاپ و بسته بندی (بومهن)
باسلام به تعدادی کارگر توانمند جهت فعالیت در دو قسمت چاپ و خط تولید صنایع غذایی نیازمندیم. پرداختی و بیمه طبق وزارت کار میباشد. ساعت کاری از ۸ صبح الی ۱۷ بعدازظهر همراه با اضافه کاری. ۲ روز در هفته ت...
1402/11/26
سلام من دنبال کار در منزلم بچه کوچک دارم کاری به من معرفی کنید که تو خونه. انجام بدم
19:36
1402/11/27
شهلا شریفی
سلامممم  منم کار در منزل. نیازم سه تا. دختر. بزرگیم با مامان. چهار. تا اگه میشه کار. زر. منزل. معرفی. کنین. برامون 
05:34
1402/11/29
سلام من شوهرم معتاده مستاجرم هستم دوتا بچه یکی 6 سالشه یکی 9 ماهشه خیلی به کار نیاز دارم توروخدا کمکم کنید کار در منزل می‌خوام بسته بندی 0**** اینم شمارمه 
05:11
گروه صنایع غذایی مانا | Mana Food Industry
استخدام کارگر ساده (آقا-هشتگرد)
شرکت صنایع غذایی مانا ، به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت تولید مواد غذایی در ایران، در راستای گسترش ظرفیت تولید خود، اقدام به جذب نیروی انسانی در واحدهای تولید، بسته‌بندی و انبار می‌نماید. شرا...
فائزه شمس
سلام خانه دار هستم باز به کار در منزل دارم و ساکن گرمدره هستم 
09:16
آرزو طاهری
سلام یک کار در منزل میخام که رفت و امد با خودشون باشه  من مشهدم بلوار شاهنامه با تشکر
21:15
1402/11/30
خاطره قرشی
سلام کار در منزل بسته  بندی در تالش و آستارا معرفی کنید لطفا ثبت نام رایگان لطفا راهنمایی کنید 
11:08
بسته بندی
سن از 18 سال مورد قبول است درصورت نداشتن سابقه آموزش رایگان حقوق ماهانه هشت میلیون به بالا پرداخت روزانه هم هست ساعت کاری براش شیفت صبح 9 الی 4 بعد از ظهر 4الی 11 شب حقوق هر شیفت جداگانه هفت میلیون ...
سلام من احتیاج به کاردرمنزل دارم 0**** ساراموسوی
15:07
1402/12/01
مهناز نوربین
سلام خانه دار هستم بسته بندی در منزل انجام میدم اگم کسی پیدا کرد لطفا بگید انجام بدیم اگه نیرو میخوان 0**** 
06:11
سلام من یک بچه کوچیک دارم خیلی به کار در منزل احتیاج دارم لطف راهنمایم کنید
19:41
بسته بندی
با سلام ب چند همکار آقا بیشتر و خانم برای بسته بندی مرغ نیازمندیم روزی ۲۰۰ هزار با سرویس رفت و برگشت کارمون شیفت شبه
1402/12/02
مائده جلالی
سلام نیاز به کار در منزل دارم بچه کوچک دارم شرایط کار بیرون ندارم خواشا معرفی کنید
10:19
1402/12/03
سلام من بچه کوچیک دارم پردیس هستم کاردرمنزل میخوام  لطفابهم معرفی کنید
19:55
اعظم حیدری خواه
سلام کار در منزل می‌خوام قزوین بویین زهرا هستم
20:50
نیازمند نیرو خانم برا مغازه لباس فروشی با مکان
نیازمند نیرو خانم برا مغازه لباس فروشی نیرو برا مغازه لباس فروشی زنانه میخام باید داخل انبار مرتب کردن لباس ها بسته بندی کردن لباس ها و کمک دستم واسه فروش بیمونه و نظافت کردن مغازه انباری اگر وقت ی...
1402/12/04
ضحا امیدوار
سلام م من بچه کوچیک دارم دنبال کار میگردم کار در خانه ممیخواستم میشه بهم معرفی کنید 
08:04
بهاره مرادیان
سلام .وقت بخیر. برای آگاهی کاردرمنزل مزاحم شدم 
23:00
بهاره مرادیان
سلام وقت بخیر برای کار در منزل  مزاحم شدم لطفا جواب بدید
23:01
یک خانم همکار جهت بسته بندی وکمک استاد کار
به یک همکارخانم جهت بسته بندی نیاز مندیم بدون نهار وصبحانه داری وسیله ی نقلیه برای ایاب وذهاب و حقوق ماهانه بوده وسرهرماه تسویه خواهد شددرضمن حقوق بعداز سابقه وپیشرفت کارشخص قابل افزایش میباشد لطفا ...
شیما انصاری
سلام نیازمند کاردرمنزل هستمم
23:01
1402/12/05
سلام من بچه کوچیک دارم نمیتونم برم بیرون کارکنم من کارمیخوام ولی درمنزل باشه امینی هستم
08:55
مهسا اسدی
همه کارها برای شهرهای بزرگ پس من شهرستانی چکار کنم😢
18:18
تولید، بسته بندی، تست و مونتاژ الکترونیک (فقط آقا)
شرکت دانش بنیان پارسان تولیدکننده سیستم های الکترونیکی و هوشمندسازی یک نفر نیروی آقا جهت بخش تولید شرح وظایف شامل: تولید، تست، بسته بندی، مونتاژ و ... ویژگی مورد نظر: با اخلاق، با انگیزه و پرتلاش، عل...
1402/12/08
علی سادات
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم وغیره که به شرایط یک خانم در منزل باشد 
منطقه نکا 
شماره تماس 0****   
15:37
مرط عبدی نژاد
سلام من در خانه مسکونی خودم کار بسته بندی یا پوست کردن انواع باقالی و کارهای نظیر این در منزل خودم کارایی بهتر دارم
19:16
1402/12/10
سلام من خانم خانه دارهستم نیاز کار درمنزل دارم شرایط. کار بیرون ندارم ممنون میشم 
14:50
نیروی بسته بندی با سرویس رفت و برگشت
شرکت دایان پروتیین جهت تکمیل کادر خود به چند نفر خانم جهت بسته بندی تخم مرغ در کارگاه بسته بندی نیازمند می‌باشد . حقوق 9 تومن ساعت کاری 7 تا 4.30 سرویس رفت و برگشت بیمه سهمیه ماهانه فقط جمعه ها تع...
زینب طاهری
سلام من دنبال کار در منزل هستم شرایط بیرون رو ندارم برم کار کنم ممنون میشم راهنمای کنیم 
16:15
فاطمه مرزوقی
سلام من امکان در امدن رو ندارم کار در منزل میخاستم
19:20
رها احمدوند
سلام 4 نفر خانم هستیم کار در منزل انجام میدیم ساکن سراسیاب مارلیک
لطفا بگید از کارپیشه تماس گرفتین
21:11
کارگاه بسته بندی
سلام. ب چند نیروی خانم جهت بسته بندی سوهان درکارگاه سوهان پزی محیط کاملا زنانه. ساعت کاری هشت صبح تا شیش عصر تعطیلات هم تعطیل میباشد فقط نیروی خانم پذیرش داریم لطفا درصورت همکاری فقط تماس حاصل فرمای...
1402/12/13
سلام  من  بچه کوچک دارم دنبال کار در منزل میخواستم میشه بهم معرفی کنید
16:37
1402/12/14
آزموده
سلام من به دنبال کار درمنزل هستم کسی سراغ دارید خبر بدهید 0****  سه فرزند دارم 
16:17
آزموده
از قزوین پیام می‌دم استخدام کار در منزل 
16:21
نظافتچی و ظرفشور
نظافت نظافت نظافت مهمترین شرط ماست. نظافت کلی آشپزخانه و فضای بیرون و شستن تمامی ظروف از جمله سیخ کبابی و قابلمه و دیس و ... نظافت یخچال ها و تی کشیدن داخل آشپزخانه و فضای بیرون و تمیزکاری میز و صندلی...
1402/12/15
آمنه مولودزاده
سلام نیازمند کار در منزل هستم چون بچه کوچیک دارم اگه میشه یه کار در خانه بهم معرفی کنین در ضمن خیاطی هم بلدم چرخ صنعتی هم دارم 
13:14
آمنه مولودزاده
سلام نیازمند کار در خانه هستم خیاطی هم بلدم چرخ صنعتی دارم اگه کاری بود معرفی کنیین لطفا  
13:16
1402/12/16
زهرا رجب پور
سلام من دنبال کار در منزل هستم 
06:57
کار بسته بندی و کمک انبار دار
بسته بندی محصولات دوربین مدار بسته و کمک انبار دار نیازی به سابقه و بلد بودن در کار را ندارد نیروی باز نشسته هم قبول میکنیم محیط بسیار ارام و دوستانه
سلام من بچه کوچیک دارم میخام کار بسته بندی رو در منزل انجام بدم
09:15
جوادسلیمانی مقدم
سلام من ازمادرم نگهداری میکنم سرپرست خانوارهستم مشکل مالی زیاد دارم نیازمندکاردرخانه هستم 
0****  ممنون
16:52
1402/12/17
زهرا عزیزی
سلام  خسته نباشین من یه دخترکوچیک دارم شرایط کاربیرون وندارم ممنون لطف کنین کاری باشه بتونم انجام بدم
13:02
استخدام کارگر ساده در کارخانه قند و شکر با مزایا
✳️استخدام در کارخانه معتبر تولید قند و شکر از نیرو های جوان جویای کار فعال در بخش کارگر ساده دعوت به همکاری میکند : ✔️پذیرش سن ۱۸ تا ۳۸ سال ❌بدون معافیت پزشکی اعصاب و روان و نقض عضو ✔️کار قسمت خط تو...
1402/12/18
اکرم سعادت
سلام من احتیاج به کار در منزل دارم 
07:12
1402/12/21
راحله شفیقی
من احتیاج به کار دارم سپاس 
11:01
سکینه غفاری
سلام من به دنباله کار در منزل هستم 
لطفا کاری رو به من معرفی کنید تو خونه انجام بدم. 
11:56
فراخوان جذب نیرو جوان آقا
✅کارخانه تولید قطعات یدکی خودروهای ایرانی ✅جای خواب و غذا برای نیروهای غیر بومی رده سنی20تا28 و مجرد ⏰ساعت کاری ۸ صبح تا ۱۶ ✅بهمراه بیمه تکمیلی عیدی و سنوات و... نیرو برای خط تولید،بسته بندی،لیبل زنی...
پریسا شریفی
سلام من نیازمندکاردرمنزل هستم شرایط کاردربیرون ندارم لطفاجواب بدید
12:29
1402/12/24
فرنگیس مقدسی
سلام من احتیاج به کار درمنزل دارم ممنون میشم راهنمایی کنید باسپاس
21:42
1402/12/26
حنانه مصری
سلام دنبال کار در منزل بسته هستم شماره تلفنم0**** 
10:35
استخدام و کار در منزل
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
1402/12/27
م.رضائی
سلام وقت بخیر خانم متاهل هستم داری فرزند ،دنبال کار در منزل هستم، مثل بسته بندی عروسک، لباس ،نخ و ... 
در داخل منزل انجام بدم .ساکن رشت هستم 
11:34
1403/01/04
سکینه رهروی
سلام وقت بخیر ببخشید من خانوم خاندارم و شرایط کار در بیرون ندارم احتیاج ب کار بسته بندی در منزل دارم لطفا جواب بدهید با تشکر 
12:19
1403/01/13
سمانه غافل
محمدرضا عشقی
سلام.کدوم منطقه هستید
مشهد
21:10
یک نفر خانم جهت نظافت و تمیز کردن مغازه میوه
با سلام وقت بخیر به یک یا دو نفر خانم جهت کار در مغازه میوه واقع در نظام پزشکی نیاز مندیم صرفا جهت نظافت مغازه و بسته بندی میوه ها تایم کاری 4 ساعت در روز کلا در مغازه کار سنگینی به هیچ وجه نداریم ی...
1403/01/15
سلام دزفول هستم نمیتونم بیرون کار کنم تورو خدا یه کاری تو خونه برام پیدا کنین
08:42
1403/01/16
ملیحه مسیبی
سلام من احتیاج به کار در منزل دارم0لطفا یه کار به من معرفی کنید
08:38
زهرا مرادی
سلام اگر میشه یه کار مناسب در منزل برای ماهم پیدا کنید دیگه جا نمونده که نگردیم
13:13
کارگر ساده بسته بندی و انبار
شرکت یزدان بار نفیس (میراث نفیس سابق )یک شرکت معتبر در زمینه آرایشی بهداشتی جهت تکمیل کادر پرسنل انبار و بسته بندی با شرایط زیر نیرو میپذیرد . حداکثر سن تا 40 سال جنسیت :آقا و خانوم مدرک تحصیلی دی...
زهرا حاصلی
سلام یه خانمم در گلپایگان به کار درمنزل نیازمندم 
14:43
حسن محمدی
سلام من یه کار در منزل می‌خوام بچه ندارم متاهلم‌کار در شهرستان می‌خوام 
22:30
1403/01/17
ندا خراطی
سلام نیاز ب کار در منزل دارم دوتا بچه دارم نمیتونم بیرون کار کنم ممنون میشم بمنم کار بدید 
19:17
نیروی کاردر بسته بندی ماهی
به تعدادی نیروی فعال در بسته بندی ماهی واقع در فاز ۳ شهرک صنعتی شهر کرد نیازمندیم
1403/01/18
فاطمه
سلام احتیاج کار در منزل دارم لطفاً خیلی نیاز دارم 0**** خانم ظفری 
08:30
 ربابه صادق اکمل من یک خانه دار ههستم  احتیاج به کار در منزل دارم مرسی دستتو.ن دردنکنه
18:11
1403/01/19
زهرا کرمی
سلام نیاز ب کار دارم دستم خالیه اجازه نشین هستم بچم کوچیکه نمیتونم شیر برا فراهم کنم اگه کسی هست ک کار سراغ داره بهم بگه ممنون میشم همه کار بلد هستم 0**** 
10:46
اپراتور دستگاه / کارگر تولید
مجتمع چاپ و بسته بندی دایکات ( کرمانشاه ) با مشخصات ذیل نیرو می پذیرد : 1) اپراتور دستگاه های تولید شامل : دستگاه دایکات – دستگاه چاپ افست ( هایدلبرگ ( GTO ) رولند 200-700 ) – دستگاه تیغ / لترپرس – د...
چهارشنبه 16 خرداد 1403، ساعت 14:50