دنبال کن

سلام من خیاط حرفه ۱۵سال سابقه کاری کار جو کار در منزل دارم اگه کسی دنبال کار در منزل میخام بچه کوچک 

خیاط

1402/05/18
مرجان نظری
سلام خیاطی میکنم با ۱۵سال سابقه کاری مرتبط منزل کار جو و مسولیت پذیرم کسی کار در خانه من در خدمت هستم انواع مدل پرده انواع پیراهن شلوار وغیره
04:44
1 پاسخ
خیاط
نیاز به یک خیاط ترجیا از حوالیه الهیه، میدان امام حسین، شهرک سفیر امید، جلالیه، لاله حقوق مطابق با قانون کار لطفا افراد کاری تماس بگیرین
مرجان نظری
سلام خیاطی میکنم کارم در منزل با 15سال سابقه کاری مرتبط کسی پرده انواع مدل پیراهن مجلسی دخترانه پسرانه شلوار شهرستان اقلا روستایی وکیلی 0**** من درخدمتم 
04:48
1 پاسخ
1 تایید
مرجان نظری
فقط خونه میتونم ببخشید 
04:59
1402/05/26
مهدیه عبدالله زاده
مرجان نظری
سلام خیاطی میکنم کارم در منزل با 15سال سابقه کاری مرتبط کسی پرده انواع مدل پیراهن مجلسی دخترانه پسرانه شلوار شهرستان اقلا روستایی وکیلی 09361264065من درخدمتم
سلام ببخشید شما کار به شهرهای دگه هم ارسال میکنید؟
12:08
1 تایید
خیاط
سلام به چند چرخکار ماهر نیمه ماهر برای تریکو نیازمندیم ترجیحن خانم
1402/05/27
اگه استارا هستید میتونم بهتون كار بدم
11:44
1402/06/02
سلام ،خیاط هستم ، میتونم بیارم خونه بدوزم به موقع هم تحویل بدم.
17:55
2 پاسخ
محمد صمدی
سلام تماس 0**** بگیرید
19:07
خیاط
سلام به خیاط نیازمندیم برای کار تولیدی امکان کار در منزل میباشد ،در صورتی که سردوز و چرخ صنعتی داشته باشید
1402/06/15
میترا حیدرنژاد
سلام خیاط هستم 3سال ثابته چرخ کاری دارم با سلیقه هم هستم به موقع هم تحویل میدم 0**** 
18:29
1402/06/19
نور اقا محمدی
سلام من خیاطم 

05:48
1402/06/27
نور اقا محمدی
سلام منم خیاطم مانتودوزم چون بچه کوچک دارم نمیتونم بیرون کارکنم نیازکار تومنزل دارم
07:06
1 پاسخ
خیاط
تعدادی خیاط مانتو(تمیزدوز همراه سرعت عمل) درداخل کارگاه نیازمندیم. ساعت کاری ۸ تا ۵ تسویه حساب ماهانه کارها پرتکرار ساده و روان
1402/07/05
بردیا داراب زاده
مرجان نظری
سلام خیاطی میکنم با ۱۵سال سابقه کاری مرتبط منزل کار جو و مسولیت پذیرم کسی کار در خانه من در خدمت هستم انواع مدل پرده انواع پیراهن شلوار وغیره
سلام من نیازمند خیاط اصفهان هستم با کار در‌ منزل هم مشکلی ندارم اگر مشکلی ندارید باهام تماس بگیرید 0**** 
16:18
بردیا داراب زاده
سلام من نیازمند خیاط اصفهان هستم با کار در‌ منزل هم مشکلی ندارم اگر مشکلی ندارید باهام تماس بگیرید 0**** 
16:19
بردیا داراب زاده
نور اقا محمدی
سلام منم خیاطم مانتودوزم چون بچه کوچک دارم نمیتونم بیرون کارکنم نیازکار تومنزل دارم
16:19
خیاط
سلام یک مجموعه معتبر در شیراز (شهرک گلستان)جهت تکمیل کادر خود به یک خیاط خانم با شرایط *خیاط ماهر *آشنا به چرخ های مختلف *توانایی آموزش *متعهد، مسئولیت پذیر ،با انگیزه و منظم *آشنا با کلیه مراحل دوخت ...
1402/07/07
امیر
سلام خیاط پیراهن هستم در رباط کریم 
کار تمیز 10 سال سابقه کار دارم در منزل کار انجام میدم و سر وقت هم تحویل میدم کسی خواست تماس بگیره 0**** 
09:38
یک‌شنبه 30 اردیبهشت 1403، ساعت 09:08