دنبال کن

بسته بندی لوازم تحریر پاپیروس

بسته بندی لوازم التحریر

1402/08/03
زینب ظاهری
من دوماهه ثبت نام کردم ولی هیچ بسته بندی پاپیروس برام نفرستادخیلی ناراحتم یعنی سرکاری بودم
05:39
1 پاسخ
فروشگاه کتاب و لوازم التحریر اتودا | Etuda
استخدام کارگر بسته بندی (خانم)
فروشگاه آنلاین کتاب و لوازم التحریر اتودا محیطی کاملا دوستانه و آرام، نیازمند همکار جهت بسته بندی هستیم فردی پر انرژی، با انگیزه، منظم و مسئولیت پذیر و با توانایی انجام کارهای گروهی نیاز داریم که ب...
ف پیریایی
به من گفتن ۱ ابان میفرستیم ولی هنوز چیزی نفرستادن 
06:24
1 پاسخ
1402/08/04
بنیادی
خداازشون نگذره.ازمن پول هم گرفتن ... حالا کلا کانال تلگرام رابستن.که کسی پیام نده.
08:59
مریم فرجی
سلام وقت همگی بخیر
معلومه کلاهبرداری بوده من هم ثبت نام کردم و گفتن ۵ آبان ارسال جوری که معلومه همه شاکی هستن و هیوقت کالایی دریافت نخواهیم کرد و خیلی راحت و ساده از ما اخاذی کردند. خدا ازشون نگذره ان شاالله چوب خدارو میخورن.
16:45
کارگر بسته بندی - خانم
نیازمند فردی جهت بسته بندی کتاب و لوازم التحریر و کالاهای مشابه جهت ارسال برای مشتری می باشیم. در این زمینه فردی پر انرژی ، با انگیزه ، منظم و مسئولیت پذیر و با توانایی انجام کارهای گروهی نیاز داریم ...
1402/08/05
مینا تراهی
منم پاپیروس ثبت نام کردم گفتن ۵آبان ولی الان کانال تلگرامشون بستن انگار این مملکت صاحب نداره
11:36
1402/08/06
نسیم نواب
سلام وقت بخیر 
منم ثبت نام لوازم تحریر پاپیروس کردم گفتن ارسال میکنن ولی تاالان ارسال نکردن
16:39
1402/08/07
F M
منم 1 ماهعع ثبت نام کردم پول هم دادم بستع هارو نگرفتم تلگرام رو بستن 
09:38
1402/08/08
نعیمه ظرافت
الهی خدا ازش نگذره حق دوتا بچه یتیم منو خورد و کار ارسال نکرد خدا خودش تقاس میگیره از عزیزترین کسشون عیب نداره
19:30
1 تایید
1402/08/11
زینب ظاهری
من دوماهه ثبت نام کردم ولی هیچ بسته بندی پاپیروس برام نفرستادخیلی ناراحتم یعنی سرکاری بودم
سلام منم ثبت نام کردم ولی متوجه شدم کلاهبرداریه
منم واقعا ناراحت شدم تمام پی اما تو تلگرام حتی کانالشونو هم پاک کردن تو برنامه دیوار هم منو بلاک کردن 
13:40
ف پیریایی
به من گفتن ۱ ابان میفرستیم ولی هنوز چیزی نفرستادن
برای من قرار بود 30مهرماه روز جمعه بفرستن ولی نفرستادن 100تومن هم براشون واریز کردم گفتن بابت ثبت نام و آموزش 
13:43
یک‌شنبه 6 خرداد 1403، ساعت 22:44