دنبال کن

حقوق یک ادمین اینستاگرام در ماه چقدر است؟

ادمین اینستاگرام

1400/09/07
چ
21:53
1 تایید
ادمین اینستاگرام
سلام عرض احترام ادمین خانم بصورت حضوری وکاملا حرفه ایی و دوره دیده به اینستاگرام و مسلط به برنامه فیس بوک درمجموعه زیبایی بانوان(سالن زیبایی و کلینیک زیبایی پوست ومو)نیازمندیم همکارانی که دورکاری یاغ...
1400/11/11
۳۰۰۰۰۰۰ تومن
17:24
1 تایید
1400/11/25
نازنین زهرا پورساران
عالیه
18:34
نازنین زهرا پورساران
ایدی پیجتون رو لطف کنید بدی
18:35
1 پاسخ
ادمین سوسیال مدیا
یک فروشگاه در زمینه فروش لوازم ساختمانی جهت فعالیت در سوسیال مدیا نیاز به ادمین دارد
نازنین زهرا پورساران
ن
18:35
1400/12/06
🌺سلام من نوال هستم ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه
برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی
+ افزایش فالوئر اینستاگرام
+ افزایش بازدید و لایک پست و استوری
+ افزایش ایمپرشن و ریچ
+ طراحی بنر های تبلیغاتی استوری
+ طراحی کاور پست
+مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت 
+آنالیز پیج شما و رغبا
18:02
6 پاسخ
1401/03/16
تقوی
نازنین زهرا پورساران
ایدی پیجتون رو لطف کنید بدی
سلام من دوره ادمینی آقای میلاد چشمی که از اساتید برتر اینستاگرام هستن رو دیدم طراحی کاور پست و هایلایت و بنر تبلیغاتی و کاریت ویزیت و لوگو و... خلاصه خیلی کارا بلدم خلاقم هستم، فقط تا حالا برای کسی کار نکردم چون تازه دوره های حرفه ای رو دیدم. 
11:53
ادمین اینستاگرام
بدون نیاز به سابقه بدون سوپیشینه سنین۱۸تا۴۰سال ساکن شیراز نیازمند۳همکار خانم ۲همکار آقا جهت مصاحبه کاری عدد ۴ را به شماره درج شده ارسال کنید
1401/12/15
4553
🌺سلام من نوال هستم ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی + افزایش فالوئر اینستاگرام + افزایش بازدید و لایک پست و استوری + افزایش ایمپرشن و ریچ + طراحی بنر های تبلیغاتی استوری + طراحی کاور پست +مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت +آنالیز پیج شما و رغبا
سلام وقت عالی به خیر لطف کنین نمونه کار برام  ارسال کنین  و اینکه واتس اپ یا ایدی پیجتون رو هم ارسال کنین لطفا
07:16
4553
🌺سلام من نوال هستم ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی + افزایش فالوئر اینستاگرام + افزایش بازدید و لایک پست و استوری + افزایش ایمپرشن و ریچ + طراحی بنر های تبلیغاتی استوری + طراحی کاور پست +مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت +آنالیز پیج شما و رغبا
0**** 
07:24
1402/01/05
سلام لطفا با من تماس بگیرید 
0**** 
01:12
ادمین اینستاگرام
به یک همکار جهت مدیریت پیج مجموعه برند آبمیوه بستنی نیازمندیم خلاق،فعال و پرانرژی حضور سه الی چهار روز در مجموعه الزامی است دارای دوربین یا گوشی آیفون توانایی برگزاری کمپین،افزایش فالوئر،تعامل برقرای ...
سلام لطفا با من تماس بگیرید 0**** 
01:13
1402/01/16
سلام میشه تماس بگیرید من ادمین لازم دارم واسه پیج تولیدی پوشاک 0**** 
18:49
1 پاسخ
1402/01/25
آتنا حقانی
سلام ادمین اینستاگرام و دورکاری برای پیج شما پست استوری بالا بردن افزایش بازدید پیج  بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه و....
✔طراحی کاور پست رو بصورت حرفه ای انجام میدم
✔افزایش بازدید و لایک پست و استوری
✔طراحی بنر های تبلیغاتی استوری
✔یکسال سابقه کار دارم
06:53
ادمین اینستاگرام
به یک ادمین خانم برای پیج اینستاگرام برای صنف چوب
1402/02/10
M
سلام بنده پنج سال هست که درحوزه ادمینی فعالیت دارم 
تضمین ورود به اکسپلور برای پست های میدم✅️
دوره های چرچیل ومیلاد چشمی رو دیدم.دوره ادیت عکس وفیلم رو دیدم
فالور هدفمند روزانه وارد پیج میکنم✅️
تعامل هدفمند انجام میدم✅️
طراحی پست واستوری متناسب با تخصص کاریتون انجام میشه✅️
بالارفتن فالور به صورت روزانه بالای ۴نفر)هدفمند✅️
مشاور داده پیج وانالیز برای پیج بابهترین قیمت✅️
05:44
1402/03/14
فاطمه ...
سلام ف.د ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه
برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی
+ افزایش فالوئر اینستاگرام
+ افزایش بازدید و لایک پست و استوری
+ افزایش ایمپرشن و ریچ
+ طراحی بنر های تبلیغاتی استوری
+ طراحی کاور پست
+مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت 
+آنالیز پیج شما و رغبا
19:01
1402/04/01
منصور باقری
نیازمند ادمین هستم برای نمایشگاه خودرو ‌در اهواز 
11:56
ادمین اینستاگرام
با سلام استودیو مطرح در مشهد برای تکمیل کادر خود به یک ادمین پیج اینستاگرام با شرایط زیر نیازمند است: *اگه فکر می کنی ایده پرداز هستی و در کارت خلاقیت داری و عاشق کار در فضای مجازی هستی ، جات تو تیم...
1402/04/12
معصومه بنی سعید
سلام ادمین اینستاگرام هستم و دوره آموزشی دیدم پیش خانم معصومه محمدی اما سابقه ی کاری ندارم اما می تونم پیج رو مدیریت بکنم
11:26
1 تایید
1402/04/19
موسویان
سلام ادمین ایسنتا گرام هستم به صورت تخصصی پیش خانم رها رخشانی دوره دیدم و میتونم پیجتون رو رشد بدم سابقه کاری هم ندارم 
12:38
1 تایید
1402/05/20
سعاد عطایی
سلام وقتتون بخیر اگر کسی نیاز به ادمین اینستاگرام داره ممنون میشم اطلاع بده، سابقه ای ندارم0**** 
08:33
ادمین پیج و طراحی پست های پیج
درخواست ادمین پیج و اشنا با طراحی و گرافیک جهت ادمینی پیج تلگرام و‌طراحی پست و کاور ها
1402/05/31
اعظم اکرمی
میشه  تلفن‌تان رو بفرستید
19:30
1 پاسخ
اعظم اکرمی
شماره  تلفن  میخام
19:32
1 پاسخ
محمد صمدی
اعظم اکرمی
شماره تلفن میخام
0**** سلام
19:34
ادمین اینستاگرام
جهت تکمیل کادر اداری خود نیرو جذب می‌کنیم به تعداد محدودی از خانم و آقایان شرایط سنی ۱۶ الی ۴۰ ساله ✅ شرایط تایم تایم کاری ۱۰ صبح تا شش عصر✅ پذیرش افراد محصل: دانش آموز،دانشجو✅ حداقل درآمد ۶ میلیون ...
نسترن کیا
اعظم اکرمی
میشه تلفن‌تان رو بفرستید
سلام شماره ی بنده 0**** 
20:29
1402/06/06
کیمیا حیدری
سلام کیمیا هستم مشاور تخصصی پوست و مو
به صورت کامل به الگوریتم اینستاگرام مسلط هستم و آموزش دیدم
 در زمینه جذب مخاطب ، تکنیک های فروش ، داستان سازی و فروش مهارت دارم و در زمینه فروش محصولات مراقبت پوستی هم سابقه دارم ادمین تولید محتوا پاسخگویی به کامنت ها دایرکتری و تعامل با پیج های دیگه میتونم پروژه بگیرم
12:51
1402/06/07
Mahdiyeh Rashidi
سلام 🫡مهدیه هستم ۰تا ۱۰۰اینستاگرام از استاد خفن اموزش دیدم
کپشن نویسی +تولید محتوا+الگوریتم+ریلز+استوری گذاشتن+پست گذاشتن+ کامنت +لایک+پاسخ دهی به دایریکت و+کامنت+ هشتگ گذاری اصولی +افزایش فالور بازدید پیج با بهترین کیفیت در خدمتم♥️
20:16
ادمین اینستاگرام
نیازمند ادمین اینستاگرام حقوق بصورت توافقی یا درصدی
1402/06/11
نسیبه پیروزی
سلام من مهتاب هستم ادمین اینستاگرام دوره ی استاد میلاد چشمی رو گذروندم صفر تا صد تولید محتوا، هشتگ گذاری، رفتن به اکسپلور رو بلدم ادیت ویدیو، ادیت عکس، دوره استوری موشن دوره بنر دوره ی کارت بیزینسی همرو گذروندم و بلدم جهت دیدن پیجم و نمونه کارهام بمن پیام بدین
0**** 
23:39
1402/07/13
Somayeh Ffff
سلام میشه تماس بگیرید من ادمین لازم دارم واسه پیج تولیدی پوشاک ۰۹۱۵۵۸۱۳۳۸۲
سلام وقت بخیر اگه هنوز ادمین لازم دارید درخدمتم
05:17
1402/07/15
ندا علیزاده
سلام ، ساخت تیزر،بنر،کاور و...؛با بیشتر نرم افزارای ادیت گری اشنام کیفیت کار برام خیلی مهمه  دایرکت و کامنت هم  میتونم پاسخگو باشم.تعامل  و هشتگ  گذاری لطفاااا برای همکاری  پیام   بذارید@n.a.kashkolii 
17:53
ادمین اینستاگرام
***شرایط فوق العاده کاری*** ادمین پیج اینستاگرام •شرط سنی:۱۸ تا ۳۵ سال قابلیت ارتقا شغلی منظبت و دقیق خوش‌پوش و ظاهری موجه کار کاملا حضوری ××××××××××××××××× _مزایا_ +دوره کارآموزی رایگان +درآمد در ...
1402/08/17
شیلا امیری
سلام پست درمورد نگهداری سگ میخواستین تماس بگیرین تا براتون آماده بشه 0**** 
16:08
1 پاسخ
محمد صمدی
شیلا امیری
سلام پست درمورد نگهداری سگ میخواستین تماس بگیرین تا براتون آماده بشه 0****
0**** 
16:54
1402/08/21
سلام.من به ی ادمین برای پیج کیف کفش نیاز دارم در صورت تمایل به این شماره زنگ بزنید.0**** 
21:59
املاک جهان
ادمین اینستاگرام
جنسیت: خانم مقطع تحصیلی: دیپلم نوع همکاری: حضوری، کارآموز سابقه کاری: مهم نیست حقوق: توافقی استان مورد نیاز: گیلان شهر مورد نیاز: رشت آشنایی با کار کامپیوتری آشنایی ابتدایی با نرم افزار ها متعهد به ...
1402/09/15
محبوبه رستمی
سلام وقت بخیر بنده سابقه کاری ندارم اما ادیت حرفه ایی میزنم به اینشات و اپلیکیشن های ادیت رو کاملا بلدم و دارای روابط عمومی بالا و پاسخگویی سریع به دایرکت و کامنت ها هستم.
19:27
جمعه 18 خرداد 1403، ساعت 21:02