دنبال کن

چطور یک مدلینگ ماهر بشیم؟

مدلینگ

1400/07/25
آمنه کاظمی
میخام مد لینگ بشم
14:10
2 پاسخ
مدلینگ
با سلام و عرض ادب خدمت بانوان محترم به چند نفر مدلینگ لباس نیازمندیم فقط پیام بدین برای مصاحبه تماس گرفته میشه
1400/08/04
محمد دشتی
چطوری می تونم مدل بشم
07:35
1 تایید
1400/08/28
پیکار
میخوام مدل بشم مدل لباس فقط 
13:03
1400/12/05
میخواهم مدلینگ بشم
18:13
مدلینگ
تعدادی مدلینگ خانم برای عکاسی لاین لباس زنانه بدون چهره تایم کاری عالی مبتدی یا حرفه ای با سابقه و بدون سابقه دانشجو. مجرد و متاهل خوش استایل یا بدنساز سن از ۲۰ تا ۴۰ فقط ساکن تهران
1401/01/18
الهام خجسته
چطور میتونم مدلینگ بشم
17:51
3 پاسخ
1 تایید
1401/03/20
یوسف شجاع
به یک بلاگر یا مدل خانم نیازمندم
18:21
4 پاسخ
4 تایید
یوسف شجاع
الهام خجسته
چطور میتونم مدلینگ بشم
سلام چطور میشه به شما پیام بدم؟
18:21
مدلینگ
مدلینگ خانم برای لاین های لباس زنانه عکاسی کارها بدون چهره هست مبتدی و بدون سابقه یا با سابقه فرم لباس پوشیدن شیک و خوش استایل حتی بدنساز مجرد یا متاهل سن مخاطب از ۲۵ تا ۴۰ در صورت نیاز زنگ بزنین...
1401/03/25
می خوام مدل بشم ولی چطور 
22:01
1 پاسخ
یوسف شجاع
هنوزم نیاز دارین 
22:02
2 پاسخ
1401/03/30
برای‌مدل‌شدن‌چیکار‌باید‌انجام‌به‌دیم؟‌بدونه‌سابقه؟
05:15
2 پاسخ
منشی دفتر مدلینگ
ب یک نفر خانم جهت منشی گری زمینه فعالیت مدلینگ پوشاک ترجیحا مجرد 20الی30سن بقیه مسائل با هماهنگی
1401/04/01
یوسف شجاع
هنوزم نیاز دارین
سلام خیر 
ممنون از شما
04:34
یوسف شجاع
می خوام مدل بشم ولی چطور
میشه به من پیام بدید؟
04:35
1 تایید
یوسف شجاع
کاری نداره که میخوای راهنماییت میکنم
04:36
2 پاسخ
2 تایید
مدلینگ خانم برای بدلیجات (مرند و تبریز)
با سلام به یک نفر خانم خوش استایل زیر ۳۰ سال برای کار مدلینگ (بدلیجات)در منزل نیازمندین شهر مرند یا تبریز حقوق ۱۰ الی ۱۵ میلیون در ماه
1401/04/21
مرتضی قدیری
با سلام رزومه خودرا به ایمیل زیر ارسال فرمائید:
maxes1984@yahoo.com
07:08
1 پاسخ
1401/04/28
طناز
یوسف شجاع
سلام
17:54
1401/06/13
من هم میخام مدل عروس یا لباس بشم 
07:11
1 پاسخ
مدلینگ پوشاک برند معتبر بین المللی
یک برند معتبر بین المللی جهت انجام پروژه‌های تبلیغاتی خود از میان افراد مستعد با سن 18 تا 35 سال با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌نماید. علاقه مند به یادگیری بدون نیاز به سابقه پرتلاش و تشنه موفقیت ا...
منم میخام مدل بشم نمیدونم چیکار کنم سابقه هم ندارم ساکن اصفهان هستم😁🤝🏻
07:13
1401/06/22
یوسف شجاع
چطور میشه مدلینگ یا بلاگر شد بدون سابقه
09:30
0**** 
09:31
استخدام مدلینگ در مزون
توجه. توجه. . توجه همکاری با تعداد محدودی خانم با شرایط زیر برای لاین های مختلف (لباس عروس و لباس مجلسی و اسپرت و تو خونه ای و جواهرات ) حقوق و دستمزد هر جلسه افیش...
1401/07/13
نورا
سلام مدل چهره میکاپ یا عروس خواستیدمن هستم
23:28
2 پاسخ
1401/07/24
پریسا رحیمی
سلام میخوام مدلینگ بدون چهره بشم در شیراز
06:09
1 پاسخ
شهره غلامی
سلام پسرم بسیار خوش فیس و اندام مانکنی داره و 21 سالشه خیلی دوس دارم بره توی کار مدلینگ چون خیلی خوش ژست و خوش عکسم هست... باید چکار کنم  کسی هست راهنماییم کنه؟ مرسی
08:40
مدلینگ خانم جهت کلیپ تبلیغاتی
یک هلدینگ بین المللی جهت تکمیل پرسنل اجرایی خود استخدام میکند: خانم حداکثر سن ۳۰ سال ساکن تهران بدون محدودیت زمانی و مکانی جهت انجام پروژه ها مدل و بازیگر تیزرهای تبلیغاتی هلدینگ محل شرکت: زعفرانیه ...
1401/07/28
نگین خوش اخلاق
میخوام مدل بشم
12:57
2 پاسخ
1401/08/11
فرخ
سلام من یه دختر ۴سال و نیم دارم که موهای بلندی داره حدودا ۵۰سانت هست,تا پایین باسنش،رنگ موهاش روشن ،رنگ پوست سفید،رنگ چشم طوسی سبز،قدش۹۸,وزنش۱۴کیلو میخوام مدلش کنم چون از نظر قیافه خوبه،کسی هس کمک کنه بتونم دخترم رو مدل کنم؟؟من اصفهانم
08:25
1 پاسخ
1 تایید
فرخ
0**** شماره من اگه کسی تونست کمکم کنه که بتونم دخترم رو مدل کنم خیلی خیلی ازش ممنون‌میشم.
08:27
مدلینگ کفش
مدل جهت کفش ترجیحا مجرد چت پاسخگو هستم
1401/09/14
سلام چطور میتونم مدل بشم؟
06:34
1 پاسخ
1401/09/20
Army
سلام من یه پسره ۱۹ساله از بروجرد لرستان هستم قدم ۱۷۶ وزنم ۶۵ هستش رنگ موهام و چشمام عسلی هستش توی کار مدلینگ سابقه ندارم ولی دوس دارم مدل لباس و کیف و کفش باشم خیلی ممنون میشم ازتون اگه بگین که چطوری باید برایه مدلینگ شدن چیکار کنم🤍
13:29
1401/09/23
کیانا سوداگری
سلاام دوست دارم مدل بشم نمیدونم از کجا شروع کنم
17:36
1 پاسخ
استخدام مدل خانم (مدلینگ)
سلام ودرود خدمت بانوان گرامی به تعدادمحدود عاقه مند به حرفه مدلینگ جهت همکاری نیازمندیم روحیه کارتیمی وآموزش پذیر سن بالای ۱۵سال بدون چهره آموزش رایگان صفر تاصد جهت اطلاعات بیشتر درچت دیوار پ...
1401/10/04
سلام میخاستم مدل بشم میشه کمکم کنید
03:58
1 پاسخ
شرایط ظاهری عالی دارم میتونم مدل شال وروسری بشم ویاهرمدل پیشنهادی ازطرف شما
04:00
2 پاسخ
برای مدل شدن ساکن خراسان رضوی هستم امکان تغییرمکان هم دارم
04:02
1 پاسخ
استخدام مدل بانوان مدلینگ.
باسلام یک شرکت معتبر وارد کننده پوشاک مجلسی . ورزشی با 10سال سابقه کاری . جهت تکمیل کادر خود نیرو خانوم جوان. باانرژی .در تکمیل نیرو حرفه ای مبتدی استخدام مینماید کسانی ک ب کار مدلینگ علاقه مند هستن...
نسرین رادان
منم خیلی دوس دارم مدل لباس های دخترونه و زنونه سنم ۱۹ سالمه هم قیافش دارم هم تیپشو لطفا راهنماییم کنید 
23:33
نسرین رادان
مرتضی قدیری
با سلام رزومه خودرا به ایمیل زیر ارسال فرمائید: maxes1984@yahoo.com
سلام نسرین رادان ۱۹ سالمه قدم ۱۷۰ وزن
23:34
1 پاسخ
1 تایید
نسرین رادان
لطفا منو راهنمایی کنید من برای مدل لباس عروس هم خیلی خوبم چون قدم بلنده لطفا منو راهنمایی کنید 
23:40
1 پاسخ
آموزش نرم افزار تریدی مکس + معرفی به بازار کار
آموزش نرم افزار 3Ds MAX به صورت تخصصی تخفیف طلایی! ثبت‌نام زودهنگام با 20% تخفیف تا 31 خرداد ظرفیت محدود! فقط 8 نفر سرفصل های دوره: -آموزش کامل نرم افزار و طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان تا ب...
1402/01/03
میترا مشهدی
من و همسرم و پسرم هر سه برای مدلینگ مناسب هستیم اگر کسی نیاز داشت ب این شماره پیام بده
0**** 
10:01
1402/01/04
Maedekian
یوسف شجاع
سلام من علاقه مند به کار مدلینگ هستم متاسفانه نمیدونم باید چکار کنم ؟اصفهان زندگی میکنم
10:33
1402/02/22
منم میخوام مدلینگ بشم خوش قیافه و خوش هیکل هستم در زمینه لباس و آرایش لطفا راهنمایم کنید خراسان شمالی یا رضوی
11:25
استخدام مدل خانم جهت عکاسی فرش
جهت عکاسی و تبلیغ فرش دستبافت نیاز به مدل خانم داریم؛ ✅شرایط همکاری: ☑️ ۱۹تا۳۵سال ☑️مجرد ☑️ساکن تهران ☑️ظاهر متناسب با کار ☑️با پرستیژ ☑️علاقه مند به‌ کار مدلینگ ☑️آموزش رایگان مبتدی ...
1402/02/27
آزیتا تامرادی
میخوام پسرم دوساله ام رو برای مدلینگ ثبت نام کنم اما  چطور
12:11
آزیتا تامرادی
  0****  سلام  پسر دوساله دارم میخوام وارد دنیای مدلینگ بشه چشم سبز و تپل  ..لطفا راهنمایی کنید 
12:14
1 پاسخ
1402/02/30
فاطمه قبادپور
یوسف شجاع
سلام. من 
22:42
به یک نفر خانم مدلینگ
به یک نفر خانم برای مدلینگ لطفاً مشخصات خود را از طریق واتساپ و روبیکا و ایتا ارسال کنید
1402/03/22
طاهره جعفری
یوسف شجاع
تهران هستید؟مدل نیاز دارید؟
09:28
1 پاسخ
1402/04/31
محمد صمدی
نورا
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:43
محمد صمدی
آزیتا تامرادی
09372829908 سلام پسر دوساله دارم میخوام وارد دنیای مدلینگ بشه چشم سبز و تپل ..لطفا راهنمایی کنید
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:44
مدل لباس
شرکت تولیدی لباس کالیته جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در ردیف شغلی مدلینگ لباس و مارکتینگ دعوت به همکاری می نماید لطفا افراد دارای محدودیت پوشش پیام ندهید حقوق حداقل ۴۵تا ۶۰ میلیون تومان ساعت کاری ۹صب...
محمد صمدی
نسرین رادان
لطفا منو راهنمایی کنید من برای مدل لباس عروس هم خیلی خوبم چون قدم بلنده لطفا منو راهنمایی کنید
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:45
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:45
Kimia Pesaraklou
منم میخوام مدلینگ بشم
19:38
4 پاسخ
ورکشاپ میکاپ توسط استاد بین المللی
یک قدمی تا کسب درآمد آفر ویژه تا عید قربان ورکشاپ مکاپ توسط استاد بین المللی سرکار خانم محمدی به همراه ارائه مدرک سر فصل ورکشاپ: ۱-شناخت ابزار و متریال مورده استفاده ۲-کانتور صورت چاق و لاغر ۳-شناسای...
1402/05/04
محمد صمدی
Kimia Pesaraklou
منم میخوام مدلینگ بشم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:20
محمد صمدی
Kimia Pesaraklou
منم میخوام مدلینگ بشم
یا پیام بدید 
18:20
1 پاسخ
Kimia Pesaraklou
محمد صمدی
یا پیام بدید
Slm
18:22
1 پاسخ
مدلینگ خانم جهت مجسمه های طرح رومی
_به مدل خانم جهت طراحی مجسمه های طرح رومی نیازمندیم _مناسب برای دانشجویان دانش آموزان کارمندان و زنان خانه دار _امکان کارهم به صورت دورکاری هم‌ به صورت حضوری _به عنوان شغل ثابت و شغل دوم _یک جلسه حض...
محمد صمدی
آمنه کاظمی
میخام مد لینگ بشم
سلام  ب یک مدل خانم نیازمندیم 
18:22
محمد صمدی
سلام ب مدل خانم نیازمندیم
18:23
محمد صمدی
0**** تماس بگیرید 
18:24
مانکن مدلینگ و عکاسی
به یک مانکن خانم جهت گرفتن تن خور و عکاسی لباس مجلسی زنانه نیازمندیم جهت انجام مصاحبه و تعیین وقت تماس بگیرید.
محمد صمدی
من هم میخام مدل عروس یا لباس بشم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:25
محمد صمدی
Kimia Pesaraklou
منم میخوام مدلینگ بشم
سلام  0**** تماس بگیرید 
18:48
محمد صمدی
Kimia Pesaraklou
Slm
پیام  بدید  روی شمارم
18:57
طراح د اخلی
یک شرکت مهندسی با بیش از 20 سال فعالیت در زمینه معماری جهت گسترش حوزه فعالیت خود از بانوان علاقه‌مند واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. شرایط احراز : - مسلط به نرم‌افزارهای معماری AutoCAD - مدلین...
1402/05/05
محمد صمدی
نگین خوش اخلاق
میخوام مدل بشم
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:07
1 تایید
1402/05/09
شاهین
هنوزم نیاز دارین
سلام خوبید وقت بخیر اگه خانوم هستید ما مدل میخوایم 0****  محمدی تماس بگیرد 
20:09
شاهین
آمنه کاظمی
میخام مد لینگ بشم
سلام تماس بگیرید ممنونم 0****  محمدی هستم 
20:09
مدل خانم جهت لباس (مدلینگ)
مدل خانم چهت لباس زنانه ساعت کار و آفیش توافقی ارسال رزومه از طریق تلگرام و واتس اپ
شاهین
نگین خوش اخلاق
میخوام مدل بشم
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش محمدی هستم 
20:10
شاهین
نسرین رادان
سلام نسرین رادان ۱۹ سالمه قدم ۱۷۰ وزن
تماس بگیرید 0****  محمدی هستم 
20:10
شاهین
طاهره جعفری
تهران هستید؟مدل نیاز دارید؟
سلام خوبید وقت بخیر مدل میشد تماس بگیرد 0****  محمدی هستم 
20:11
کسب درآمد با دوره عکاسی و فتوشاپ ادیت عکس
✍️کسب درآمد با دوره های جذاب و پر کاربرد: ❇️ ۱- عکاسی ❤️ ۲- فتوشاپ ویژه عکاسی ❤️دوره عکاسی شامل ✡️ معرفی دوربین و کار با دکمه ها و بدنه دوربین تسلط اصول نورپردازی ✡️کادربندی و ترکیب بندی منوی دوربین ...
شاهین
Kimia Pesaraklou
منم میخوام مدلینگ بشم
تماس بگیرید 0****  محمدی هستم 
20:11
1402/05/22
شاهین
الهام خجسته
چطور میتونم مدلینگ بشم
سلام تماس بگیرید ممنونم 0****  محمدی هستم بگید از برنامه پیشه کار آمدید تشکر میکنم 
11:54
شاهین
نورا
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش محمدی هستم بگید از برنامه پیشه کار آمدید تشکر میکنم دفتر مدلینگ داریم میتونی کارکنید
11:56
Data Engineer
یک مجموعه معتبر در استان کرمانشاه جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ کرمانشاه استخدام می‌نماید. Data Engineer جنسیت: خانم، آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: ما به دنبال یک مهندس داده ی ...
شاهین
پریسا رحیمی
سلام میخوام مدلینگ بدون چهره بشم در شیراز
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش محمدی هستم بگید از برنامه پیشه کار آمدید تشکر میکنم دفتر مدلینگ داریم میتونی کارکنید
شاهین
فرخ
سلام من یه دختر ۴سال و نیم دارم که موهای بلندی داره حدودا ۵۰سانت هست,تا پایین باسنش،رنگ موهاش روشن ،رنگ پوست سفید،رنگ چشم طوسی سبز،قدش۹۸,وزنش۱۴کیلو میخوام مدلش کنم چون از نظر قیافه خوبه،کسی هس کمک کنه بتونم دخترم رو مدل کنم؟؟من اصفهانم
شاهین
11:58
Data Engineer
یک مجموعه معتبر در استان کرمانشاه، شهر کرمانشاه جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان کرمانشاه استخدام می‌نماید Data Engineer جنسیت: خانم، آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: مهندس داده ی...
شاهین
سلام چطور میتونم مدل بشم؟
11:59
شاهین
کیانا سوداگری
سلاام دوست دارم مدل بشم نمیدونم از کجا شروع کنم
11:59
1402/05/23
حسین سجودی
سلام علاقه زیاد ب کا مدلینگ دارم ولی هیچ رابطی ندارم ک ازش راهنمایی بگیرم یاکمکم کنه حسین سجودی ۲۰ ساله قد ۱۸۵ وزن ۷۵ ورزشی
15:04
استخدام مدلینگ لباس
مزون هستیم بیش از ۲۰ سال سابقه از عزیزانی که تمایل به همکاری دارن با هر سایز و با هر سنی دعوت به همکاری میشه
1402/06/15
عرفان حسینی
سلام ممنون میشم به سوالات پاسخ داده بشه 
07:27
3 پاسخ
Me
شاهین
سلام تماس بگیرد برای کارتون 09101929086 محمدی هستم بگید از کار پیشه آمدید
سو استفاده گر آدم درستی نیستن پیام ندید
18:15
1402/06/18
شاهین
چرا  داره تهمت میزنه 
22:34
به یک نفر خانم جوان جهت مدلینگ و عکس
به یک نفر خانم جوان جهت مدلینگ برای مجموعه و عکاس و اینیستاگرامر که کلیات آموزش داده میشود نیازمندیم
شاهین
عرفان حسینی
سلام تماس بگیرد برای کارتون 0****  محمدی هستم بگید از کار پیشه آمدید 
22:39
1402/06/28
محمدی
عرفان حسینی
سلام تماس بگیرد 0****  محمدی بگید از کار پیشه آمدید 
21:46
محمدی
سلام میخاستم مدل بشم میشه کمکم کنید
21:47
استخدام مدلینگ لباس خانم
باسلام خدمت خانم های محترم قرارداد کاری در صورت درخواست متقاضی بسته میشه حقوق به صورت روزانه حساب میشه از روزانه 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان میباشد قابل توجه همه عزیزان حقوق 3 میلیون تومان میبا...
محمدی
الهام خجسته
چطور میتونم مدلینگ بشم
21:57
محمدی
برای مدل شدن ساکن خراسان رضوی هستم امکان تغییرمکان هم دارم
21:59
شنبه 19 خرداد 1403، ساعت 21:58