فایل پاورپوینت نگهداری، تعمیر و ترمیم سازه‌ها

محصول حاضر فایل پاورپوینت نگهداری، تعمیر و ترمیم سازه‌ها بهمراه توضیحات و اشکال اضافی است که منبع خوبی برای مطالعه این مبحث و همچنین ارائه آن بصورت پاورپوینت می­باشد. مطالب ارائه شده در این پاورپوینت مفاهیم تعمیر و تقویت سازه­‌ها، ارزیابی و تقویت سازه­‌ها در مقابل نیروی زلزله ، عوامل شیمیایی تخریب کننده سازه­‌های بتنی، معرفی مصالح تعمیری و بررسی روش­‌های اعمال آن در سازه‌­های بتنی و فولادی است. این محصول برای دانشجویان رشته عمران و معماری و نیز سایر علاقه مندان توصیه می‌شود. این محصول با قابلیت ویرایش در ۸۷ اسلاید ارائه شده است. پیش نمایش محصول در پایین صفحه آمده است. جهت اطمینان و مشاهده کیفیت اسلایدهای ارائه شده میتوانید قسمتی از محصول را از اینجا دانلود نمائید.
فایل پاورپوینت نگهداری، تعمیر و ترمیم سازه‌ها

محصول حاضر فایل پاورپوینت نگهداری، تعمیر و ترمیم سازه‌ها بهمراه توضیحات و اشکال اضافی است که منبع خوبی برای مطالعه این مبحث و همچنین ارائه آن بصورت پاورپوینت می­باشد. مطالب ارائه شده در این پاورپوینت مفاهیم تعمیر و تقویت سازه­‌ها، ارزیابی و تقویت سازه­‌ها در مقابل نیروی زلزله ، عوامل شیمیایی تخریب کننده سازه­‌های بتنی، معرفی مصالح تعمیری و بررسی روش­‌های اعمال آن در سازه‌­های بتنی و فولادی است. این محصول برای دانشجویان رشته عمران و معماری و نیز سایر علاقه مندان توصیه می‌شود.

این محصول با قابلیت ویرایش در ۸۷ اسلاید ارائه شده است. پیش نمایش محصول در پایین صفحه آمده است. جهت اطمینان و مشاهده کیفیت اسلایدهای ارائه شده میتوانید قسمتی از محصول را از اینجا دانلود نمائید.

منبع: سازه پلاس
سازه پلاس
47,000 تومان
دریافت فایل
چهارشنبه 2 اسفند 1402، ساعت 06:06