دانلود رایگان پرسشنامه حمایت اجتماعی ادراک شده (۱۲ سوالی)

دانلود رایگان پرسشنامه حمایت اجتماعی ادراک شده (۱۲ سوالی)
دانلود رایگان پرسشنامه حمایت اجتماعی ادراک شده (۱۲ سوالی)
توضیحات(Last Updated On: اکتبر 12, 2023)معرفی پرسشنامه های رایگان حمایت اجتماعی: {روی لینکهای زیر کلیک کنید} دانلود رایگان پرسشنامه حمایت اجتماعی ادراک شده (چند بعدی)دانلود رایگان پرسش نامه حمایت اجتماعی (۲۷ سوال)دانلود رایگان پرسشنامه حمایت اجتماعی فیلیپسدانلود رایگان پرسشنامه حمایت اجتماعی واکس __________________________________ مقیاس چند بعدی حمایت اجتماعی ادراک شدهقسمتی از پرسشنامه حمایت اجتماعی ادراک شده/۱۲ آیتمی: پرسشنامه حمایت اجتماعی ادراک شده دارای ۱۲ سوال بوده که توسط زمن و همکارانش در سال ۱۹۸۸ طراحی و تنظیم شده است و دارای ۳ خرده مقیاس ( از سوی خانواده ، از سوی دوستان و از سوی دیگران می باشد و به عنوان یک عامل تعدیل کننده مؤثر در مقابله و سازگاری با شرایط استرس زای زندگی شناخته شده است(۳). در مطالعات موجود در این زمینه، حمایت اجتماعی به دو صورت حمایت اجتماعی دریافت شده (Revised) و ادراک شده (Perceived) مورد مطالعه قرار می گیرد. قسمتی از سوالات: ۱ فرد خاصی وجود دارد که در هنگام نیاز به او دسترسی داشته باشم.۲ فرد خاصی وجو دارد که می توانم شادی ها و غم هایم را با او در میان بگذارم.۳ خانواده ام واقعاً سعی می کند که به من کمک کند.۴ وقتی که به کمک وحمایت احساسی اعضای خانواده ام نیاز دارم، آن را از آنها دریافت می کنم.۱۰ فرد خاصی در زندگی ام وجود دارد که برای احساساتم ارزش قائل است.۱۱ خانواده ام مایلند که درمواقع تصمیم گیری به من کمک کنند.۱۲ در مورد مشکلاتم می توانم با دوستانم صحبت کنم.

منابع:

 

.­Clara IP, Cox BJ, Enns MW, Murray LT, Torgruudic LJ. Confirmatory factor analysis of the multidimensional scale of perceived social support in clinically distressed and student sample. Journal o­f Personality Assessment. 2003;­۸۱(۳)­:۲۶۵–۷۰٫

 __________________________مقیاس چند بعدی حمایت اجتماعی ادراک شدهبرای دانلود مقیاس چند بعدی حمایت اجتماعی ادراک شده با بهترین کیفیت از گزینه خرید و دانلود فوری اقدام نمایید لینک دانلود مقیاس چند بعدی حمایت اجتماعی ادراک شده بلافاصله بعد از پرداخت در اختیار شما قرار داده می شود.

محصولات مرتبط :

 1. دانلود رایگان ۸ پرسشنامه حمایت اجتماعی (فیلیپس + شربورن + فلمینگ + دوک)
 2. دانلود رایگان ۲ پرسشنامه حمایت اجتماعی زیمت ادراک شده + ۱۲ سوالی
 3. دانلود رایگان ۲ پرسشنامه حمایت اجتماعی مری پروسیدانو و کنیت هلر (مقیاس خانواده و دوستان)
 4. دانلود رایگان ۷ پرسشنامه سرمایه اجتماعی (پاتنام + مقیمی + شجاعی + بوردیو + سازمان)
 5. نمونه سوالات دانش خانواده و جمعیت ۱۴۰۲ علمی کاربردی + جزوه ویراست سوم
 6. نمونه سوالات مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده فنی حرفه ای ۱۴۰۲
 7. دانلود رایگان پرسشنامه حمایت اجتماعی زیمت ادراک شده چند بعدی
 8. دانلود رایگان ۲ پرسشنامه حمایت اجتماعی واکس + ۲۷ سوالی
 9. دانلود رایگان ۱۱ پرسشنامه توانمند سازی (پکیج کامل)
 10. دانلود رایگان ۳ پرسشنامه کیفیت خدمات ادراک شده (پکیج کامل)
 11. دانلود رایگان ۸ پرسشنامه کیفیت زندگی کاری والتون
 12. دانلود رایگان ۷ پرسشنامه مسئولیت اجتماعی (کارول + فرم کوتاه + کارکنان + فردی)
منبع: 20بگیر
20بگیر
5,200 تومان
دریافت فایل
چهارشنبه 2 اسفند 1402، ساعت 05:59