دانلود رایگان پرسشنامه رهبری تحول آفرین باس و آولیو ۲۰۰۰

دانلود رایگان پرسشنامه رهبری تحول آفرین باس و آولیو 2000 | 20 بگیر | نمونه سوالات
دانلود رایگان پرسشنامه رهبری تحول آفرین باس و آولیو ۲۰۰۰
توضیحاتپرسشنامه استاندارد رهبری تحول آفرین باس و آولیوقسمتی از پرسشنامه استاندارد رهبری تحول آفرین باس و آولیو : این پرسشنامه استاندارد رهبری تحول آفرین دارای ۲۰ سوال بوده که توسط آرین باس و آولیو در سال ۲۰۰۰ طراحی و تنظیم شده است و از پرسشنامه چند عاملی رهبری (MLQ) گرفته شده است و به صورت تک مولفه ای می باشد. در ضمن این پرسشنامه به صورت کامل دارای تعاریف مفهومی و عملیاتی + سوالات تخصصی + شیوه نمره گذاری + تفسیر و تحلیل + روایی و پایایی + منابع می باشد. قسمتی از سوالات: ۱ به دیگران به خاطر ارتباطشان با من، احساس افتخار القاء میکنم.۲ به خاطر مصلحت گروه از علایق شخصی خود چشم می پوشم.۳ می کوشم به گونه ای رفتار کنم که احترام دیگران را به خودم برانگیزم.۴ ازخود قدرت و اعتماد به نفس نشان می دهم.۵ درباره باورها و ارزش های اساسی خود صحبت می کنم.عکس پرسشنامه استاندارد رهبری تحول۱۵ از دیگران می خواهم که مشکلات را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهند.۱۶ راه های جدید نگرش به چگونگی انجام کار را پیشنهاد می کنم.۱۷ برای راهنمایی و آموزش وقت می گذارم۱۸ با دیگران به عنوان یک شخص و نه از عضوی از گروه رفتار  می کنم.۱۹ فرد را به عنوان کسی که دارای نیازها، توانایی ها و خلاقیت های متفاوت از دیگران است در نظر  میگیرم.۲۰ به دیگران کمک می کنم تا توانایی هایشان را تئسعه و گسترش دهند.منابع:

Bernard M,. Avolio, Bruce J,. Jung, Dong I.& Berson, Yair (2013). Predicting Unit Performance By Assessing Transformational And Transactional Leadership. Journal Of Applied Psychology, Vol.88.  No. 2, PP. 207–۲۱۸

 __________________________پرسشنامه رهبری تحول آفرین باس و آولیو ۲۰۰۰برای دانلود پرسشنامه رهبری تحول آفرین باس با بهترین کیفیت از گزینه خرید و دانلود فوری اقدام نمایید لینک دانلود پرسشنامه رهبری تحول آفرین آولیو بلافاصله بعد از پرداخت در اختیار شما قرار داده می شود.

محصولات مرتبط :

  1. دانلود رایگان پرسشنامه سبک رهبری باس و الیو (۲۰۰۲)
  2. دانلود رایگان ۱۰ پرسشنامه سبک رهبری (بلیک و موتون + لیکرت + باس و الیو + سالزمن)
  3. دانلود رایگان ۷ پرسشنامه پرخاشگری باس و پری (AQ)
  4. دانلود رایگان پرسشنامه پرخاشگری باس و پری
  5. دانلود رایگان پرسشنامه پرخاشگری کودکان نیسلون (۲۰۰۰)
  6. دانلود رایگان پرسشنامه تعارض کار ـ خانواده کارلسون (۲۰۰۰)
منبع: 20بگیر
20بگیر
5,200 تومان
دریافت فایل
سه‌شنبه 8 اسفند 1402، ساعت 03:35