سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی (ویژه ۱۴۰۲)

سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی ویژه آزمون 1402 شامل اصل دفترچه های اصلی سال های قبل به همراه پاسخ نامه تشریحی است.
سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی (ویژه ۱۴۰۲)

سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی عنوان یکی دیگر از بسته های سوالات استخدامی وبسایت ای سوال است که امروز و در این مبحث قصد داریم تا با معرفی و انتشار آن کمک کنیم تا در آزمون پیش رو به بهترین شکل حضور و انشالله موفقیت مورد نظر را کسب نمائید.مجموعه ارائه شده در قالب سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی نیز قابل مطالعه است چرا که آزمون جهاد دانشگاهی در ذیل رقابت های فراگیر نیز برگزار می شود اما بدون در نظر گرفتن این مورد یک بسته ویژه تقدیم شما شده است.

سوالات استخدامی جهاد دانشگاهی(منابع اصلی)

تضمین موفقیت در ۱۴۰۲ با مطالعه منابع استاندارد

این مجموعه متشکل از تمامی نمونه سوالات و عناوین مهمی است که یک داوطلب استخدامی جهاد دانشگاهی به آن نیاز دارد،ما برای هر چه پربار تر شدن این محصول در کنار نمونه سوالات مهم و پرطرح سال های اخیر از دفترچه های استخدامی دستگاه های اجرایی نیز بهره برده ایم.

سوالات استخدامی جهاد دانشگاهی

درباره سازمان جهاد دانشگاهی

در ۱۶ مرداد ۱۳۵۹ ستاد عالی انقلاب فرهنگی، جهاد دانشگاهی را در راستای اهداف انقلاب فرهنگی ایران تأسیس نمود. با تبدیل ستاد به شورای عالی انقلاب فرهنگی، اساسنامه جهاد دانشگاهی در ۱۱ آذر ۱۳۶۵ بازنگری و تصویب شد. در این اساسنامه بر فعالیت‌های فرهنگی و تحقیقاتی به منظور اسلامی شدن دانشگاه‌ها تأکید شده‌است. همچنین در ۲۲ آبان ۱۳۶۹ شورای عالی انقلاب فرهنگی، جهاد دانشگاهی را به عنوان پلی میان دانشگاه و بخش صنعتی، خدماتی کشور معرفی کرد. علاوه بر این انجام فعالیت‌های علمی و فرهنگی هم بر عهده این نهاد می‌باشد. در ۱۴ آبان۱۳۷۰ اساسنامه جدیدی به تصویب نهایی شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید و جایگزین اساسنامه قبلی شد.

جهاد دانشگاهی در راستای اهداف و وظایف خود در سال ۱۳۷۲ اقدام به تأسیس مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی به عنوان یک مؤسسه غیرانتفاعی از نوع دوم نمود. این مؤسسه شعبه‌های خود را در اهواز، اصفهان، رشت، همدان، کاشمر، اردکان، اشکذر و یزد راه‌اندازی کرد که از این میان، سه مؤسسهٔ وابسته در استان‌های خوزستان، یزد و اصفهان به ترتیب به مؤسسهٔ آموزش عالی مستقل دارای هیئت امنای اختصاصی تبدیل شده و در کرمانشاه نیز مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه تأسیس شد.

در این میان مؤسسهٔ آموزش عالی جهاد دانشگاهی در تهران پس از ارتقای کیفی و کمی، به دانشگاه علم و فرهنگ ارتقاء یافت. در سال ۱۳۹۲سه شعبهٔ این مؤسسه در استان یزد نیز در قالب دانشگاه غیردولتی غیرانتفاعی علم و هنر ارتقا یافتند.

منبع : ویکی پدیا

سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی ( عمومی + پاسخ نامه )

 • ۷۶۸ عدد سوال درس زبان انگلیسی
 • ۸۴۳ عدد سوال درس زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش
 • ۸۴۶ عدد سوال درس معارف اسلامی
 • ۶۸۴ عدد سوال درس هوش و استعداد
 • ۷۱۴ عدد سوال درس مهارت های کامپیوتر
 • ۷۵۳ عدد سوال درس اطلاعات عمومی و مبانی قانونی
 • ۸۴۶ عدد سوال ریاضیات و آمار

۲ – سوالات تخصصی جهاد دانشگاهی (تخصصی + پاسخ نامه)

 • سوالات استخدامی رشته مدیریت  ۶۱۲ عدد
 • سوالات استخدامی کارشناس امور مالی و حسابداری ۶۸۲ عدد
 • سوالات استخدامی کارشناس امور اداری ۵۷۱ عدد
 • سوالات استخدامی رشته مکانیک ۵۸۴ عدد
 • سوالات استخدامی رشته مهندسی صنایع ۴۸۲ عدد
 • سوالات استخدامی رشته عمران ۷۱۲ عدد
 • سوالات رشته حقوق و کارشناس حقوقی ۴۳۸ عدد
 • سوالات رشته کارشناس روابط عمومی ۳۹۰ عدد
 • سوالات رشته کارشناس معماری ۴۵۸ عدد
 • سوالات رشته مهندس شیمی ۴۶۷ عدد
 • سوالات رشته مهندسی مواد ۴۶۱ عدد
 • سوالات رشته مهندس برق ۵۱۸ عدد
 • سوالات رشته مهندسی کامپیوتر ۵۹۶ عدد
 • سوالات رشته مهندس فناوری اطلاعات ۴۷۱ عدد

تمامی نمونه سوالات تخصصی جهاد دانشگاهی در رشته های مختلف دارای پاسخ نامه بوده و شما می توانید با یک خرید تمامی سوالات استخدامی جهاد دانشگاهی در بخش های تخصصی و عمومی و جزوات را همزمان دریافت نمائید.


۳ – دفترچه های استخدامی فراگیر

 • اصل دفترچه های آزمون های استخدامی کلیه ادوار دستگاه های اجرایی

۴ – جزوات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی

 1. زبان و ادبیات فارسی
 2. معارف اسلامی
 3. هوش و استعداد
 4. مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 5. زبان انگلیسی
 6. ریاضیات و آمار
 7. مهارت های هفت گانه کامپیوتر

با توجه به اینکه برای بخش جزوات ای سوال همواره دید متفاوتی نسبت به دیگر سایت ها دارد و اصلا این ما بودیم که برای نخستین بار جزوات استخدامی را ارائه نمودیم برای آزمون جهاد دانشگاهی پیشنهاد ما مطالعه مجموعه جزوات در کنار نمونه سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی است چرا که معتقدیم تست زنی و مرور سوالات بدون دانش کافی و درک مفاهیم کاربردی هر درس کاری است بیهوده.


دانلود سوالات آزمون استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی

بخش تخصصی سوالات استخدامی جهاد دانشگاهی را نیز در صورت درخواست هر داوطلب برای رشته خود راه می اندازیم لذا هر فردی که به سوالات تخصصی رشته ای خاص نیاز دارد می تواند با اعلام نظر در انتهای همین بخش منابع تخصصی رشته خود را از ما درخواست نماید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در همین قسمت آنرا ارائه نمائیم.

سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی

ای سوال و ارائه کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی در  کشور

ای سوال اولین وبسایت استخدامی کاملا استاندارد در سراسر کشور می باشد که فعالیت خود در این زمینه را از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده و تا به اینجا در سال ۱۴۰۲ توانسته با حمایت های شما خوبان در تمامی آزمون های استخدامی کنار باشد.تیم ای سوال تشکیل شده از تعداد زیادی افراد مجرب و با تجربه برای تولید یک مجموعه کامل و پشتیبانی محصولات و …… می باشد که تمامی تلاش خود را برای یک چیز بکار می گیرند و آن چیزی نیست جز موفقیت شما

موفقیت در آزمون استخدام جهاد دانشگاهی ۱۴۰۲

مطالعه سوالات و جزوات بهینه و استاندارد

یکی از نقاط قوت این مجموعه ارائه نمونه سوالات استخدامی تخصصی برای عناوین مختلف شغلی می باشد که تمامی آنها بر گرفته از آزمون های سالهای گذشته ( سوالات پر تکرار آزمون ) و نمونه سوالات کاملا جدید ( تولید شده توسط این وبسایت ) برای آزمون های پیش رو می باشد.شما می توانید با مطالعه دقیق بسته های ای سوال سطح علمی خود را تا حد امکان برای آزمون های مورد نظر بالا ببرید.برای دریافت این بسته قبل از هر چیزی به ریز محتویات آن توجه کنید که در ذیل می توانید آنها را مشاهده نمایید.

آپدیت سوالات جهاد دانشگاهی

این بسته در بهار سال ۱۴۰۲ جهت آزمون استخدامی جدید فراگیر دستگاه های اجرایی که به زودی برگزار خواهد شد آپدیت و مورد بازبینی قرار گرفت که امیدواریم بتواند به بهترین شکل ممکن شما را در راه استخدام کمک کند.

آپدیت سوالات استخدامی جهاد دانشگاهی در سال ۱۴۰۲

سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی ارائه شده در سال ۱۴۰۲ در وبسایت ای سوال با اضافه شدن مجموعه درس نامه های عمومی مختص این آزمون آپدیت گردید لذا می توانید با دانلود این بسته بسیار کامل به موفقیت در این رقابت علمی بسیار امیدوارتر باشید.

آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ۱۴۰۲

با برگزاری آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی در سال ۱۴۰۲ می توانید امیدوار باشید که با توجه به زمان طولانی پیش رو خواهید توانست با مطالعه منابع ارائه شده به بهترین میزان از آمادگی علمی جهت حضوری قدرتمندانه در رقابت علمی ۱۴۰۲ دست یافته و در نهایت موفقیت مدنظر خود را کسب نمائید.امید داریم ارائه محتویات پیش رو که شامل سوالات و جزوات می باشد بتواند به این مهم شما را برساند.

نتیجه گیری :

با تشکر فراوان از تمامی شما خوبان که تا به اینجای این مطلب با ما همراه بوده اید به جرات می توانیم خدمت شما عرض کنیم که کامل ترین مجموعه ممکنه سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی را مشاهده نموده اید و مطمئنا با مطالعه آن می توانید گام خود را برای استخدام بلند و بلند تر بردارید.در ادامه و در بخش دیدگاه ها می توانید با ارسال نظرات خود ما را از کمی و کاستی ها با خبر کنید با تشکر از تمامی شما داوطلبین عزیز و با آرزوی موفقیت برای یکایک شما خوبان.سفارش و دانلود
منبع: ای-سوال
ای-سوال
49,500 تومان
دریافت فایل
پنج‌شنبه 28 تیر 1403، ساعت 18:30