سوالات استخدامی مدیریت (۲۰٪ تخفیف ویژه بهار ۱۴۰۲)

سوالات استخدامی مدیریت با ۲۰ ٪ تخفیف ویژه بهار ۱۴۰۲ به همراه پاسخ های تشریحی کامل ترین مجموعه ای سوال برای آزمون های استخدامی است.
سوالات استخدامی مدیریت (۲۰٪ تخفیف ویژه بهار ۱۴۰۲)

 

سوالات استخدامی رشته مدیریت ویژه آزمون های سال ۱۴۰۲ کامل ترین مجموعه کشور ویژه آزمون های استخدامی ارگان های دولتی، بانک ها و شرکت هاست و تضمین میکنیم با مطالعه این مجموعه می توانید به بالاترین سطح از آمادگی علمی دست یابید.

نمونه سوالات استخدامی آزمون مدیریت وبسایت ای سوال از آندست محصولاتی است که این سایت آنرا با گارانتی بازگشت وجه ارائه نموده است.این مجموعه منحصر به فرد با دارا بودن کلیه نمونه سوالات و جزوات مهم و مرتبط می تواند به یک انتخاب هوشمندانه تبدیل شود.نمونه سوالات تخصصی رشته مدیریت در کنار جزواتی که چکیده مهم ترین نکات و درس نامه های اختصاصی آزمون های استخدامی هستند همه و همه می توانند نوید یک آزمون متفاوت را برای شما داشته باشد.

لازم به ذکر است این محصول در ازمون فراگیر ششم و هفتم با استقبال بی نظیر رو به رو شد و توانست رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان را کسب نماید و به همین دلیل و اطمینانی که از این مجموعه وجود دارد تیم ای سوال آنرا با گارانتی عودت وجه تقدیم شما خوبان نموده است.

رشته مدیریت از رشته هایی است که سوالات استخدامی آن همواره در آزمون های استخدامی بانک ها و دیگر ادارات کاربرد فراوانی دارد. سوالات استخدامی مدیریت را از ای-سوال می توانید با کاملترین شکل ممکن دریافت نموده و گامی به واقع مهم و بلند در جهت استخدام و قبولی در آزمون پیش روی خود بردارید.این نمونه سوالات یکی از بهترین و پرتکرار ترین نمونه سوالات استخدامی مدیریت در سراسر اینترنت است و تیم ای-سوال با افتخار آنرا جهت استقاده شما قرار داده است.

این مجموعه بدون شک بهترین انتخاب برای آزمون های استخدامی رشته مدیریت خواهد بود چرا که به همراه نمونه سوالات تخصصی جزوات استخدامی مدیریت نیز ارائه شده است و این بسته فوق کامل که به همراه پاسخ نامه تشریحی تقدیم می شود خواهد توانست تمامی نیازهای شما خوبان را رفع نماید.

کامل ترین مجموعه سوالات و جزوات استخدامی مدیریت در ایران

مجموعه استخدامی رشته مدیریت

۱ / نمونه سوالات استخدامی مدیریت به همراه پاسخ نامه تشریحی

 • ۴۸۵ سوال استخدامی تئوریهای مدیریت + پاسخنامه تشریحی و تستی
 • ۱۴۰ سوال استخدامی بازاریابی + پاسخنامه تشریحی
 • ۸۰ سوال استخدامی پژوهش + پاسخنامه تشریحی
 • ۲۹۸ سوال استخدامی ریاضی و آمار + پاسخنامه تشریحی
 • ۱۵۰ سوال استخدامی تحقیق در عملیات + پاسخنامه تشریحی
 • ۱۷۹ سوال استخدامی مدیریت مالی + پاسخ تشریحی

۲ / جزوات استخدامی رشته مدیریت

 • جزوه آمار مقدماتی ۱۸۵ صفحه
 • جزوه بازاریابی ۲۷۳ صفحه
 • جزوه تئوریهای مدیریت ۶۰ صفحه

۳ / نمونه سوالات عمومی رشته مدیریت (سوالات پرتکرار و مهم ۵ سال اخیر)

 1. سوالات معارف اسلامی ۱۵۰۰ عدد
 2. سوالات زبان انگلیسی ۱۲۰۰ عدد
 3. سوالات هوش و استعداد ۱۳۰۰ عدد
 4. سوالات زبان و ادبیات فارسی ۲۵۰۰ عدد
 5. سوالات آمار و ریاضیات ۲۰۰۰ عدد
 6. سوالات کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۲۴۵۰ عدد
 7. سوالات اطلاعات عمومی ۲۲۵۰ عدد

 

نکته مهم: محتویات فوق تماما بلافاصله پس از پرداخت در ایمیل شما خواهد بودسوالات استخدامی مدیریت

کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی مدیریت که برای آزمون های استخدامی بسیار مهمی باشد را می توانید با ۲۰٪ تخفیف به همراه پاسخ نامه کامل از ای-سوال دریافت نمایید.ما اطمینان می دهیم این مجموعه همانی است که شما به دنبال آن هستید.

مجموعه استخدامی مدیریت ای سوال در فروردین ماه ۱۴۰۲ مورد بازبینی و آپدیت قرار گرفت تا با اضافه شدن موارد مورد نیاز یک بسته به روز و جامع را دریافت نمائید.این مجموعه برای آزمون های سال ۱۴۰۲ آپدیت شده است لذا می توانید با دانلود و مطالعه این بسته فوق کامل به بهترین نحو ممکن به بالاترین سطح از آمادگی علمی دست یابید.

سازمان ملی مدیریت صنعتی

دانلود نمونه سوالات استخدامی مدیریت بلافاصله پس از پرداخت امکان پذیر خواهد بود

۴۷۶۰۰ تومان – سفارش و دانلود مجموعه

منبع: ای-سوال
ای-سوال
رایگان
دریافت فایل
شنبه 30 تیر 1403، ساعت 07:25