دانلود بهترین جزوه پی دی اف آموزش تعمیرات موبایل (رایگان)

در ادامه مباحث آموزش های کاربردی تعمیرات موبایل در این پست می خواهیم بهترین جزوه پی دی اف آموزش تعمیرات موبایل را در اختیار شما علاقمندان قرار دهیم. امید است
دانلود بهترین جزوه پی دی اف آموزش تعمیرات موبایل (رایگان)

در ادامه مباحث آموزش های کاربردی تعمیرات موبایل در این پست می خواهیم بهترین جزوه پی دی اف آموزش تعمیرات موبایل را در اختیار شما علاقمندان قرار دهیم. امید است با فراگیری این آموزش ها بتوانید بدون مشکل و براحتی یک تعمیرکار حرفه ای موبایل شوید یا حداقل مواقعی که گوشی شما مشکل دارد بتوانید مشکل آنرا خودتان حل نمایید.

1-مقدمه:

ممکن است برای شما هم بارها پیش آمده باشد که گوشیتان معیوب یا سوخته و یا شکسته باشد یا به هر دلیل دیگری که گوشی شما احتیاج به تعمیر و تعویض قطعه داشته باشد و شما از این قضیه کلافه شوید. پس بهتر است آموزش های متوالی ما را در صفحات دیگر هم دنبال کنید تا در کمترین زمان و خیلی راحت، تعمیرات موبایل را سریع و حرفه ای بیاموزید.

پست مشابه : یادگیری تعمیرات موبایل با 15 درس رایگان (مبتدی-پیشرفته)

2- فیلم آموزش تعمیر موبایل:

 

لینک دانلود این ویدئو

 

تعمیرات موبایل

توی این پک فوق العاده، تعمیرات موبایل رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! تعمیرات موبایل رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! 

 

3- دانلود جزوه:

لینک دریافت کتاب آموزش تعمیرات موبایل

مطلب مشابه : لیست وسایل مورد نیاز برای انجام تعمیرات موبایل+ تصاویر

4- معرفی یک برنامه جهت آموزش تعمیر موبایل:

همچنین دانلود و نصب برنامه اندرویدی آموزش تعمیر موبایل می تواند شما در این زمینه یاری دهد. این برنامه برای آموزش تعمیرات سخت افزاری تلفن های همراه یا موبایل با حداکثر کیفیت و امکانات درست شده است که برای علاقه مندان به الکترونیک و تکنولوژی الکترونیک موبایل گزینه ای بسیار مناسب می باشد. تصاویر زیر، بخش  هایی از محیط کار این برنامه می باشد.

برنامه تعمیر موبایل  برنامه تعمیر موبایل1 برنامه تعمیر موبایل2

دوستانی که در زمیته این مطلب سؤال دارند می توانند در بخش نظرات سؤال خود را ثبت نمایند تا به آن پاسخ دهیم.

منبع: هنر فردی
هنر فردی
رایگان
دریافت فایل
چهارشنبه 3 مرداد 1403، ساعت 06:52