دانلود رایگان 6 فیلم کاربردی پرورش ماهی که باید تماشا کنید!

آنچه بیش از هر چیز دیگری در پرورش ماهی بکار می رود آموزش نکات مهم پیرامون پرورش ماهی در حوضچه (گام به گام) می باشد. در این پست می توانید فیلم ها و گزارش های
دانلود رایگان 6 فیلم کاربردی پرورش ماهی که باید تماشا کنید!

آنچه بیش از هر چیز دیگری در پرورش ماهی بکار می رود آموزش نکات مهم پیرامون پرورش ماهی در حوضچه (گام به گام) می باشد. در این پست می توانید فیلم ها و گزارش های را ببینید از نحوه شروع و ادامه فرایند پرورش ماهی که در اغلب استانهای کشورمان جزو طرح ها و کارهای سودآور می باشد.

مقدمه:

گاهی یک حرف یا تماشای یک فیلم کافیست تا فرصتی استثنایی در زندگی شما ایجاد کند و زمینه کارآفرین شدن شما را فراهم آورد تا علاوه بر کسب درآمد برای شما دیگران هم سودآور باشد. به همین منظور در این مطلب فیلم هایی برای شما تهیه کرده ایم تا با تماشای آنها ضمن فراگیری آموزش های لازم، انگیزه لازم در شما برای کارآفرینی و کسب درآمد در شما ایجاد شود. پس پیشنهاد می کنیم حتماً این ویدئوهای آموزرشی را ببینید.

پست مشابه: آموزش گام به گام مهم ترین نکات پرورش بچه ماهی برای گرفتن بهترین نتیجه

ویدئوی شماره 1- کارآفرینی – پرورش ماهی در استخر خاکی

 

ویدئوی شماره 2- کارگاه پرورش ماهی در خانه

 

ویدئوی شماره 3- کارگاه پرورش و تکثیر ماهی زینتی در اسلواکی 2

 

ویدئوی شماره 4- پرورش ماهی خاویاری

 

ویدئوی شماره 5- اتوماسیون پرورش ماهی

 

ویدئوی شماره 6- پرورش ماهی قزل آلا

 

مطلب پیشنهادی: 8 نکته بسیار مهم که در مورد شرایط پرورش ماهی گرمابی باید بدانید!

ماهی های مختلفی هستند که برای پرورش و تکثیر دادن وجود دارد که پرورش دهندگان از آنها برای پرورش و کسب درآمد استفاده می کنند. بهترین نمونه های این ماهی ها در ایران که از نظر سودآوری و گرفتن بهترین نتیجه حائز اهمیت است ماهی قزل آلا، خاویار، ماهی سفید، فیتوفاگ، هامور و تیلاپیا، کپور، آزادماهی (سالامون)، ماهی کول و گربه‌ماهی و فیل ماهی و … می باشد. انتخاب هر نوع ماهی، برای پرورش دادن بستگی به اقلیم و آب و هوای آن منطقه دارد و اینکه شما ماهیان گرمابی را انتخاب کنید یا ماهیان سردابی را و همچنین سردآبی بودن و گرمابی بودن ماهی در میزان موفقیت شما و رشد آنها در هر منطقه مؤثر است. دوستانی که در این خصوص سؤالی دارند می توانند سؤالات خود را در بخش نظرات از کارشناسان ما بپرسند.

 

ماهی

توی این پک فوق العاده، روش پرورش ماهی قزل آلا رو به صورت اصولی یاد بگیر. پرورش ماهی قزل آلا اصول خاص خودشو داره اما با کمک این پک می تونی به درآمد فوق العاده بالا و بازدهی بی نظیر برسی. فقط 5 روز از وقتتو می گیره!

 

منبع: هنر فردی
هنر فردی
رایگان
دریافت فایل
پنج‌شنبه 30 فروردین 1403، ساعت 17:02