علم و صنعت

علم و صنعت

شرکت‌های اینترنتی و فن‌آوری اطلاعات
تهران،تهران
11 تا 100 پرسنل
تاسیس شده در سال 1371
تهران - خیابان فاطمی - خیابان پروین اعتصای پلاک 3
بیشتر بخوانید
درباره علم و صنعت

شرکت علم و صنعت در سال 1371 با هدف فعالیت در زمینه طراحی و تولید سیستم های کنترلی شامل سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه تأسیس گردیده است.

در راستای هدف تعیین شده شرکت علم و صنعت با تلاش فراوان توانسته است در زمره اولین تولید و عرضه کنندگان سیستم های کنترل حضور و غیاب پرسنل در کشور قرار گیرد و سهم قابل توجهی از بازار این فن آوری را به خود اختصاص دهد.

این سیستم ها همگام با تکنولوژی روز دنیا در ایران تولید می گردد و شرکت افتخار دارد که هزاران سازمان، شرکت، موسسه، وزارتخانه، کارخانجات بزرگ و کوچک صنعتی، بیمارستان ها، هتل ها و … را تحت پوشش محصولات و خدمات ارائه شده خود قرار داده است.

در حال حاضر شرکت پس از حضور چندین باره و مستمر در نمایشگاه های معتبر بین المللی همچون Gitex (دبی امارات)، Cebit (هانوفر آلمان)، Cebit (استانبول ترکیه)، Klik Expo (تیرانا آلبانی) نسبت به عرضه محصولات خود در کشورهای دیگر نیز تلاش مستمری را آغاز نموده که خوشبختانه موفق به صادرات محصولات خود به 16 کشور دنیا از قبیل کشورهای آلمان، ایتالیا، امارات، سوریه، لبنان، افغانستان، عراق، پاکستان، یمن، زامبیا، سنگال، نیجریه، غنا و … گردیده است.

و با توجه به موفقیت در أخذ نشان استاندارد اروپا (CE) به عنوان تنها تولید کننده دارای این نشان دورنمای گسترش بازارهای جهانی برای محصولات خود را بسیار روشن می بیند.

متاسفانه هیچ فرصت شغلی برای این جستجو یافت نشد.
هر لحظه ممکنه یه آگهی جدید به این صفحه اضافه بشه
آگهی جدید اضافه شد خبرم کن!
پنج‌شنبه 11 خرداد 1402، ساعت 16:54